Aleeha Edanur Taktak

Aleeha Edanur Taktak

Aleeha Edanur Taktak

Yoga ve Meditasyon Eğitmeni, SSH Pratisyeni ve Reiki Master

1986 Yılında İskenderun’da doğan Edanur Taktak, Kocaeli Üniversitesi ve Pomeranian University of Slupsk, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından 2014 yılına kadar İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmasının yanı sıra, kişisel gelişim alanlarına ve çeşitli beden terapilerine ilgi duydu. 2011 Yılında Ebru Dengiz ile I Ching Basic ve I Ching Advanced Eğitimlerini tamamladı.

Aynı dönemde yine Ebru Dengiz ile Reiki Eğitimlerine başladı ve 2014 yılında Reiki Master ve Teacher olarak, Reiki Seansları ve Eğitimleri vermeye başladı. 2013 yılında Zeynep Aksoy ve David Cornwell ile 200 saatlik ‘’Yoga ve Meditasyon Hocalığı’’ Eğitimini tamamladı ve ardından Zeynep Aksoy ve David Cornwell’in 150 Saatlik asistanlık programını tamamladı. Yoga ve Meditasyon Hocalığı Eğitimi sırasında, Zeynep Aksoy ve David Cornwell’in bütünsel yaklaşımından son derece etkilenip, bu yaklaşımın önemli bir parçası olan Aile Dizimine büyük ilgi ve hayranlık duymaya başladı.

2015 Yılında Rumen Yunkulov ile Aile Dizimi Eğitimi’nin ilk modülünü tamamladı. 2015 Yılında Githa’ın ‘’Şifalı Dokunuş’’ atölye çalışmasına katıldı.

Ve 2016 Kasım ayında yönünü ve bakış açısını değiştiricek olan Interlational School of Temple Arts’ın ‘’Sexual Shamanic Healing Level 1’’ eğitimine hem katıldı hem de simultane tercümanlık yaptı. Eğitimin hocalarından biri olan Buddhi Dana ile ‘’Back to the Essence – Öz’e Yolculuk’’ eğitimini tasarlayıp düzenlemeye başladı ve 3 kez İskenderun’da ve halen de İstanbul’da bu eğitimler devam etmekte. Almış olduğu bu eğitimlerde deneyimlemiş olduğu çemberi derinleştirmek üzere 2017 Mart ayında Rob Dreaming’in ‘’Way of Council’’ eğitimine katıldı. Ve ardından düzenli olarak paylaşım çemberlerinde ve kadın çemberlerinde kolaylaştırıcılık yaptı.

Haziran ayında yine International School of Temple Arts hocalarından Estera Saraswati’nin İbiza’da düzenlemiş olduğu ‘’Self-Liberating Power of Dakinis’’ eğitimine katıldı ve bu eğitimin ardından yine 2017 Temmuz ayında Estera Saraswati’nin düzenlemiş olduğu ‘’Awakening Feminine Power’’ eğitimininde ve ‘’Phoenix Rising’’ eğitiminde asistanlık ve tercümanlık yaptı.

Ardından 2017 Kasım ayında ISTA Practitioner Training’e Israil’de katıldı ve 2018 Mayıs ayında yine Turkiye’de düzenlenen ISTA Level 1 Eğitiminde tercümanlık yaptı.

Aleeha Edanur Taktak Eğitimleri

Aleeha Edanur Taktak Aleeha Edanur Taktak

Somatik Meditasyon

0 (0 oy)
Aleeha Edanur Taktak Aleeha Edanur Taktak

Nefes Farkındalığı Meditasyonu

0 (0 oy)
Aleeha Edanur Taktak Aleeha Edanur Taktak

Şefkat Meditasyonu

0 (0 oy)
Aleeha Edanur Taktak Aleeha Edanur Taktak

Kadınlara Özel Rahim Meditasyonu

0 (0 oy)
Aleeha Edanur Taktak Aleeha Edanur Taktak

Yaratıcı Enerjinle Bağlantıya Geç

0 (0 oy)