Ayşe Burcu Eren

"Eğitmen & Danışman"

Kimdir?

Eğitmen Hakkında Bilgiler.

Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümünde okudu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları  ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi  Şehir Tiyatroları'ndan Oyunculuk ve Modern Dans eğitimleri aldı ve temsillerde oyunculuk yaptı.

 İnsan varlığı ile çalışmaya, önce tasavvuf yolu, sonrasında da sufilik ile başladı... Sonrasında, Livcon International'dan; Certified Coach, Professional Certified Coach, Master Certified Coaching eğitimi alarak Profesyonel Koç,

NLP Practitioner, NLP Master Practitioner eğitimi alarak NLP Danışmanı oldu...

Hipnoz Practitioner ve Hipnoz Master eğitimi aldı.

Quantum Practitioner ve Quantum Aktivist eğitimi alarak Quantum Danışmanı oldu.

Trainer's Training ve Professional Trainer's Training alarak, Master Trainer Eğitmen oldu...

Psikologlar ve Psikiyatristler derneği aracılığı ile, ST Clement Üniversitesi onaylı "Temel Psikoloji" eğitimini aldı.

Kendisi aynı zamanda Reıkı 1 ve Reıkı 2 uygulayıcısıdır.

Bir çok davranışsal psikoloji, bilişsel psikoloji, hipnoz ve bilinçaltı dönüşüm çalışmaları ile ilgili seminerlere ve workshoplara katıldı.

1996 yılından bu yana; İstanbul'da, M.E.B bağlı okullarda, Akademi İstanbul, Ekol Drama sanat okullarında; Oyunculuk, Diksiyon, Psiko-Drama ve Yaratıcı Drama dallarında eğitmenlik yaptı. Halen oyuncularla bireysel olarak çalışıyor ve gruplarla oyunculuk atölyeleri gerçekleştiriyor.

İstanbul Şehir Tiyatrosundan ayrıldıktan sonra; TV Drama ve Sinema Filmlerinde dublaj; Galata Perform, Oyuncular Tiyatro Grubu ve Garaj İstanbul gibi özel tiyatrolarda, TV Dramaları'nda oyunculuk ve yardımcı yönetmenlik yaptı. Kendi kurduğu tiyatrosunda ve özel projelerde çocuk ve büyük oyunları yönetti. Yönetmenlik ve oyunculuk alanında çalışmaları devam ediyor. 2011-2012 projesi olan "Sel" adlı oyunun yönetmenidir.

Kurmuş olduğu "KUPA Kişisel Gelişim ve Drama Merkezi"nde,  bireysel danışmanlık ve eğitmenliğe devam etti.

2012 yılından bu yana Özel Koçluk Merkezleri, Kişisel Gelişim Merkezleri ve Kadir Has Üniversitesi'nde Koçluk ve Danışmanlık eğitimleri vermektedir.

Kadir Has Üniversitesi- Yaşam Boyu Eğitim Merkezi- Koçluk Programları Program Koordinatörüdür.

Birlikte çalışmış olduğu çözüm ortakları olan eğitim şirketleri ile, kurumsal seminerler ve workshoplar düzenlemektedir.

Etkili Sunum Teknikleri, Lider Koçun Girişimcilik Rehberi, Quantum ve Drama Teknikleri İle Çatışma Yönetimi, Stresime Değil İşime Odaklıyım, Sihirli Gömlek hala vermekte olduğu seminerlerden bazı başlıklardır.

SES-BİR, TODER ve OYUNCULAR SENDİKASI asil üyesi; KOÇLUK PLATFORMU DERNEĞİ ve KAGİDER üyesidir.


Verdiği Online Eğitimler

Web sitemiz üzerinden verdiği eğitimleri buradan görebilirsiniz. Bunların dışında istekleriniz için iletişim kurabilirsiniz.

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2019 - Tüm hakları saklıdır.