Hüseyin Akdağ

Hüseyin Akdağ

Hüseyin Akdağ

Göklerin Prensi

25 Şubat 1989 yılında Gelibolu’da doğdu. Liseyi Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesinde okudu. Müzik ve spritüel konulara ilgisi o yıllarda başladı.

2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması bölümünde okumaya hak kazandı. Üç yıl kadar süren öğrenimi sonrasında Pera Güzel Sanatlar Akademisinde lise yıllarında almaya başladığı keman eğitimini devam ettirmeyi seçti. Üniversite sınavına tekrar girerek Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümüne kayıt yaptırdı.

Antalya Anka Ruhsal Gelişim’de Reiki (3 aşama) ve Duygusal Özgürleşme Teknikleri (Emotional Freedom Techniques) programlarına katıldı.

Aktif Yaşam Koçluk Akademisi’nde 3D (Duygu- Düşünce- Davranış) Yönetimi (48 Saatlik), Yaşam Koçluğu (120 Saatlik) ve Eğitimcinin Eğitimi (40 Saatlik) programlarına katıldı.

Tantra Yoganın dünyadaki en güçlü temsilcilerinden biri olan Shiva Rea'nın adanmış öğrencisi Gülin Zeytunlu'nun Hindistan'da başlayan Yoga Eğitmenlik Eğitimi (200 Saatlik) ve İleri Seviye Eğitim (100 Saatlik) programlarını tamamladı.

Antalya Moso Tree Nefes ve Farkındalık Atölyesi ve Aktif Yaşam Koçluk Akademisi’nde, İstanbul Kalbin Yolu Dönüşüm Merkezi ve Bizz Kişisel Gelişim Merkezi’nde ve Ankara Kuantum Atölye’de  ‘’Kadim Bilgelik’’, ‘’Hayatımızın Matematiksel Gizemi’’, ‘’Aşk Detoksu’’, ‘’İşaretleri Okuma Atölyesi’’ ve ‘’Gökyüzünün Dilini Öğreniyorum’’ gibi insanın kendi doğasını keşfederek yaratıcı potansiyellerini daha aktif kullanabilmesini hedefleyen seminerler verdi.

İstanbul Fenerbahçe Gönüllü Evi, Antalya Engel Tanımayanlar Spor Kulübü Derneği gibi sosyal dayanışma ve yardımlaşma derneklerinde gönüllü çalışmaları olmuştur.

Süper İnsanlık Realitesi Derneği’nin düzenli olarak gerçekleştirmekte olduğu sempozyumlarda konuşmacı olarak görev almaktadır.

Şu an İstanbul Hera Akademi’de bireysel çalışmaları ve dönem ihtiyaçlarına göre öne çıkan konularda gerçekleştirdiği seminerleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Hüseyin Akdağ Eğitimleri

Hüseyin Akdağ Hüseyin Akdağ

Bireysel Tarot Seansı

5 (5 oy)
Hüseyin Akdağ Hüseyin Akdağ

Bireysel Doğum Haritası Analizi

5 (2 oy)
Hüseyin Akdağ Hüseyin Akdağ

Tarot Okuma Yolculuğu

5 (2 oy)
Hüseyin Akdağ Hüseyin Akdağ

Astroloji ile İçsel Yolculuk

0 (0 oy)