Biz Kimiz ve Ne Yapıyoruz?

"Yeni Bir Online hakkında..."

Yeni Bir OnlinE

Yeni Bir Online, adıyla yeni bir altyapı olsada, arkasında bu kişisel ve ruhsal gelişim alanında geçirilmiş uzun yılların birikimini taşımaktadır. Yeni Bir Online'ı anlamak için Kurucumuz Tarkan Küçükaksu'yu tanımak ve anlamak gerekir.

90'lı yılların sonlarında Kurucumuz Tarkan Küçükaksunun Reiki ile başlayan yolculuğunun o tarihlerde bir tecrübe ve eğitim serüveni olacağını kendisi dahi tahmin edemezdi. Tarkan Küçükaksu tamamen zihinsel bir yaşamda yaşarken kaderin kendisini sayısız kalbe dokunacak ve kendilerini şifalandırmaları için yardımda bulunmaya çalışacağını bilmiyordu.


Ruhsal ve Kişisel gelişimin birçok alanında çalışmalarını sürdüren Tarkan Küçükaksu, yerel eğitimleri tüm bu yıllarda sürdürmüştür. Reiki Yaşam isimli siteyle 2000'li yıllarda uzaktan toplu şifa/enerji seanslarını başlatmış ve sayısını kendisininde bilmediği uzaktan eğitimler/uyumlamalar yapmıştır.


Teknolojininde gelişimi ile ilk mesleği bilişim teknolojileri olan kurucumuz hem kendi eğitimlerini, hem de alanında güvendiği bazı eğitmenleri de Yeni Bir Online platformuna davet ederek eşi Yoga Eğitmeni Aslıhan Küçükaksu ile birlikte Yeni Bir Online'nın kurucuları olmuştur. Şu anda Tekirdağ merkezde yerel çalışmalarını sürdürürken, Yeni Bir Online ile dünyanın dört bir tarafında gelişime ihtiyaç duyan herkese bu platformdan ulaşmaya devam ediyor.


En kısa şekilde Yeni Bir Online yaşamınızı kolaylaştıracak, yaşam kalitenizi arttıracak, daha verimli ve başarılı olmanızı sağlayacak, ve ruhsal, zihinsel ayrıca bedensel olarak daha iyi hissetmenizi sağlayacak çalışmaları sunmak için oluşturulmuş bir görsel kişisel gelişim eğitim platformudur.

Size en iyisi verebilmek için alanında uzman eğitmenler ile çalışmakta ve bu eğitmenlerin çalışmalarını size en iyi şekilde sunabilmek için çabalıyoruz.

Bizde bu gelişim sürecindeyken öğreniyor, gelişiyor ve bundan büyük heyecan duyuyoruz. Ben veya Sen ayrımı olmadan birlikte daha güzele gitmeye niyet ettik ve her gün bunun için gereken çalışmayı gösteriyoruz.

İnanıyoruz ki; ruhsal, zihinsel ve duygusal olarak dengede olan bir toplumda huzur, barış ve sevgi hakim olur. Endişelerden, korkulardan, dramlardan ve öfkeden ufak, başarılı bir birey olmanın en iyi yollarını gece gündüz demeden daha kaliteli ve iyi şekline getirmeye çalışıyoruz.

Ayrıca yılların bize verdiği deneyimle, kişisel gelişim alanında eğitimlerin görsel şekilde sunulmasıyla gerek Türkiyede yaşayan gerekse de Dünyada yaşayan herkese ulaşabileceğini düşünüyoruz.


© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2020 - Tüm hakları saklıdır.