Yeni Bir Online Hakkında

Hikayemiz

Daha iyisi tam burada başlıyor.

Yeni Bir Online, adıyla 2019 yılının başında kurulmuş yeni bir altyapı olsada, arkasında bu kişisel ve ruhsal gelişim alanında geçirilmiş uzun yılların birikimini taşımaktadır. Yeni Bir Online'ı anlamak için Kurucumuz Tarkan Küçükaksu'yu tanımak ve anlamak gerekir.

Birikim, tecrübe, karma

90'lı yılların sonlarında Kurucumuz Tarkan Küçükaksunun Reiki ile başlayan yolculuğunun o tarihlerde bir tecrübe ve seminer serüveni olacağını kendisi dahi tahmin edemezdi. Tarkan Küçükaksu tamamen zihinsel bir yaşamda yaşarken kaderin kendisini sayısız kalbe dokunacak ve kendilerini şifalandırmaları için yardımda bulunmaya çalışacağını bilmiyordu.

Gelişim

Ruhsal ve Kişisel gelişimin birçok alanında çalışmalarını sürdüren Tarkan Küçükaksu, yerel seminerleri tüm bu yıllarda sürdürmüştür. Reiki Yaşam isimli siteyle 2000'li yıllarda uzaktan toplu şifa/enerji seanslarını başlatmış ve sayısını kendisininde bilmediği uzaktan seminerler/uyumlamalar yapmıştır.

Erişim

Teknolojininde gelişimi ile ilk mesleği bilişim teknolojileri olan kurucumuz hem kendi seminerlerini, hem de alanında güvendiği bazı eğitmenleri de Yeni Bir Online platformuna davet ederek eşi Yoga Eğitmeni Aslıhan Küçükaksu ile birlikte Yeni Bir Online'nın kurucuları olmuştur. Şu anda Tekirdağ merkezde yerel çalışmalarını sürdürürken, Yeni Bir Online ile dünyanın dört bir tarafında gelişime ihtiyaç duyan herkese bu platformdan ulaşmaya devam ediyor.

Biz Kimiz

Kendinizi keşfetmeniz için online bir platform kurduk.

Tüm öğrencilerimize en iyi desteği vermeye çaba gösteren bir aileyiz.
Daha iyi gelişim için

Yoga, Reiki, Meditasyon, Astroloji, Kişisel Gelişim, Bireysel çalışmalar ile birçok kategoride size hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

image image

Hedeflediğimiz

Bir görsel kişisel gelişim platformu

En kısa şekilde Yeni Bir Online yaşamınızı kolaylaştıracak, yaşam kalitenizi arttıracak, daha verimli ve başarılı olmanızı sağlayacak, ve ruhsal, zihinsel ayrıca bedensel olarak daha iyi hissetmenizi sağlayacak çalışmaları sunmak için oluşturulmuş bir görsel kişisel gelişim platformudur.

Ekip

Size en iyisi verebilmek için alanında uzman eğitmenler ile çalışmakta ve bu eğitmenlerin çalışmalarını size en iyi şekilde sunabilmek için çabalıyoruz.

Gelişiyoruz

Bizde bu gelişim sürecindeyken öğreniyor, gelişiyor ve bundan büyük heyecan duyuyoruz. Ben veya Sen ayrımı olmadan birlikte daha güzele gitmeye niyet ettik ve her gün bunun için gereken çalışmayı gösteriyoruz.

İnanıyoruz ki;

Ruhsal, zihinsel ve duygusal olarak dengede olan bir toplumda huzur, barış ve sevgi hakim olur. Endişelerden, korkulardan, dramlardan ve öfkeden ufak, başarılı bir birey olmanın en iyi yollarını gece gündüz demeden daha kaliteli ve iyi şekline getirmeye çalışıyoruz.

Deneyim ve sonuç

Ayrıca yılların bize verdiği deneyimle, kişisel gelişim alanında seminerlerin görsel şekilde sunulmasıyla gerek Türkiyede yaşayan gerekse de Dünyada yaşayan herkese ulaşabileceğini düşünüyoruz.