Biz Kimiz ve Ne Yapıyoruz?

"Yeni Bir Online hakkında..."

Yeni Bir Online

En kısa şekilde Yeni Bir Online yaşamınızı kolaylaştıracak, yaşam kalitenizi arttıracak, daha verimli ve başarılı olmanızı sağlayacak, ve ruhsal, zihinsel ayrıca bedensel olarak daha iyi hissetmenizi sağlayacak çalışmaları sunmak için oluşturulmuş bir görsel kişisel gelişim eğitim platformudur.

Size en iyisi verebilmek için alanında uzman eğitmenler ile çalışmakta ve bu eğitmenlerin çalışmalarını size en iyi şekilde sunabilmek için çabalıyoruz.

Bizde bu gelişim sürecindeyken öğreniyor, gelişiyor ve bundan büyük heyecan duyuyoruz. Ben veya Sen ayrımı olmadan birlikte daha güzele gitmeye niyet ettik ve her gün bunun için gereken çalışmayı gösteriyoruz.

İnanıyoruz ki; ruhsal, zihinsel ve duygusal olarak dengede olan bir toplumda huzur, barış ve sevgi hakim olur. Endişelerden, korkulardan, dramlardan ve öfkeden ufak, başarılı bir birey olmanın en iyi yollarını gece gündüz demeden daha kaliteli ve iyi şekline getirmeye çalışıyoruz.

Ayrıca yılların bize verdiği deneyimle, kişisel gelişim alanında eğitimlerin görsel şekilde sunulmasıyla gerek Türkiyede yaşayan gerekse de Dünyada yaşayan herkese ulaşabileceğini düşünüyoruz.

Yeni Bir Online; Reiki Yaşam'ın (uzaktan Reiki eğitimleri) kurucusu Tarkan Küçükaksu tarafından kurulmuş ve platformun çalışanları ve eğitmenleri ile bir aile şeklinde düşünerek, hissederek çalışmalarına devam etmektedir.  Kurucu biografisi için Eğitmenler sayfasına bakabilirsiniz.


© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2019 - Tüm hakları saklıdır.
COMMON SCRIPTS -->