Canlı Meditasyon (Aylık)

"Tarkan Küçükaksu ile Canlı Meditasyon ve Farkındalık Çalışmaları"

Canlı Meditasyon (Aylık)
 • Eğitim Süresi: 1 Saat 35 Dakika
 • Başlangıç Seviyesi

Açıklama

Tarkan Küçükaksu ile Canlı Meditasyon & Farkındalık Çalışmaları

Bu çalışmalarda zihnin gürültüsünden çıkıp daha huzurlu bir yaşama geçmeyi öğrenmeye başlayacak ve içeriğindeki uygulamalarla bu keşfin içerisine doğru bir yolculuğa çıkacaksınız.

Tarkan Küçükaksu her çalışma gününde sizinle canlı olarak birarada olacak ve sorularınızı sorabilecek ve mevcudiyeti birlikte deneyimleyeceksiniz.

Bu çalışma aylık olarak tasarlanmıştır. Bitiş tarihine kadar derslere/çalışmalara katılabilirsiniz.

Her çalışma 60-90 dakika arasında sürebilmektedir.

İçerikte neler var?

 • Meditasyon ile ilgili bilinmeyenleri keşfedebilirsiniz.
 • Kendi hakikatinize doğru bir keşfe çıkmaya başlayabilirsiniz.
 • Zihnin gürültüsünden çıkıp sessizliği keşfetmeye başlayabilirsiniz.
 • Verilecek pratikler ile bunları kendi günlük yaşantınızda nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
 • ve çok daha fazlası...

Canlı Ders/Çalışma Günleri ve Saatleri

Her Salı ve Cuma 18:30, Pazar 16:00

Gereksinimler

Hiç bir önkoşul yoktur. Herkes katılabilir.


İçerik

Canlı Yayın

Canlı Yayına Hazırlık

Müşteri Görüşleri

 1. Yazan: Tülay Türkoğlu |5.04.2020|

  Benim için Meditasyon=Huzur +sonsuz özgürlük demek, bence meditasyonun vermiş olduğu huzuru tatmamış bir kimse mutluluğu eksik kalmıştır. Geçmiş ve gelecek endişelerimin altında ezildiğim, aynada kendi yüzümü gördüğümde bile neredeyse tartıştığım, etrafımdakilerin konuştuğu fakat ben ben diyip sadece kendimi dinleyip dinlettiğim, baktığım ama hiç bir şeyi görmediğim, zihnimin beni tamamem ele geçirdiği egomun tavan yaptığı bir dönemde, Tarkan hocamın sayesinde meditasyon ve usui reiki ile tanıştım. Her Meditasyon sonrası etrafımın daha aydınlandığını, zihnimi eskisi kadar dinlemediğimi, ben ben diye ortalarda çok fazla dolaşmadığımı, farkındalığımın günden güne artmasıyla enerji alanımın dahada güçlendiğini, doğru enerji yayarak daha huzurlu ve daha mutlu olduğumu fark ettim. Bendeki bu olumlu düşünceler çoğalınca etrafımdaki olumsuz düşüncelerde dönüşmeye başladı. Tarkan hocam rengarenk bir sonsuzluk içinde ÖZ 'e giden yolumu aydınlattınız için sonsuz teşekkür ederim. Aşılması zor olduğunu düşündüğümüz, evlerimizden çıkamadığınız böyle bir dönemde  Canlı meditasyon ile yanımızda olduğunuz içinde ayrıca minnettarım. Tülay Baygöl

 2. Yazan: Bartu Hümmet|4.04.2020|

  Merhaba, ben Bartu. Genellikle insanlar bazı tecrübeleri yaşayıp içselleşmeye başladıkları zaman,gerçekten hayata ne için geldiklerini sorgulamaya başlarlar.Minnet duyuyorum ki öncelikle annemin hayat yolunda kendini aramasıyla başlayan bu süreçte, bende onunla beraber aslında hep içimizde olan fakat zihnimizin onun önüne sürekli duvarlar ördüğü özü, sonsuz enerjiyi öğrenmiş oldum.İşte bu özü, meditasyonu, sessizliği ve şifa çalışmalarını,daha kelimelerin yetmediği her şeyi ögreten Tarkan hocama çok teşekkür ediyorum.Meditasyonu ve o mükemmel enerjisini evimize taşıdığı için çok mutluyum.İyi ki varsınız hocam.

 3. Yazan: Şebnem Henden|4.04.2020|

  Başladığımdan beri meditasyonun çok fazla faydasını gördüm. Hayatım pozitif yönde gelişmeye devam ediyor. Stres, sıkıntı, uykusuzluk geride kaldı. Herkesin deneyimlemesi ve hayatına dahil etmesi gereken bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Bize online olarak bu imkanı sağladığınız için teşekkür ederim. :)

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2020 - Tüm hakları saklıdır.