Canlı Meditasyon (Aylık)

Canlı Meditasyon (Aylık)

Hediye Et

Tarkan Küçükaksu ile Canlı Meditasyon ve Farkındalık Çalışmaları

(9 görüş)

Bu indirimin sona ermesine
kaldı

250,00 100,00 TL
Canlı Meditasyon (Aylık)

Açıklama

Tarkan Küçükaksu ile Canlı Meditasyon & Farkındalık Çalışmaları

Bu çalışmalarda zihnin gürültüsünden çıkıp daha huzurlu bir yaşama geçmeyi öğrenmeye başlayacak ve içeriğindeki uygulamalarla bu keşfin içerisine doğru bir yolculuğa çıkacaksınız.

Tarkan Küçükaksu her çalışma gününde sizinle canlı olarak birarada olacak ve sorularınızı sorabilecek ve mevcudiyeti birlikte deneyimleyeceksiniz.

Bu çalışma aylık olarak tasarlanmıştır. Bitiş tarihine kadar derslere/çalışmalara katılabilirsiniz.

Her çalışma 60-90 dakika arasında sürebilmektedir.

İçerikte neler var?

 • Meditasyon ile ilgili bilinmeyenleri keşfedebilirsiniz.
 • Kendi hakikatinize doğru bir keşfe çıkmaya başlayabilirsiniz.
 • Zihnin gürültüsünden çıkıp sessizliği keşfetmeye başlayabilirsiniz.
 • Verilecek pratikler ile bunları kendi günlük yaşantınızda nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
 • ve çok daha fazlası...

 

Canlı Ders/Çalışma Günleri ve Saatleri

Her Çarşamba 21:30

 

Gereksinimler

Hiç bir önkoşul yoktur. Herkes katılabilir.

Eğitmen ile tanışın

Tarkan Küçükaksu

Tarkan Küçükaksu

Yazar & Danışman & Reiki Master/Teacher

8 Görüş

dora dora
dora dora

Meditasyonla gerçekten tanışmak isteyen herkesin Tarkan Bey'in rehberliğinden yararlanmasını öneririm. Meditasyonla ilgili bilgi kirliliği,başarısız denemeler,nereye varacağını bilmediğiniz nefes egzersizleri ve kırılan heveslerinizle dolu yorucu arayışlarınız Tarkan Bey'le birlikte nihayete eriyor. Daha ilk derste elinizden nazikçe tutup sizi cevaplarla buluşturuyor. Sonrasında adım adım neyi "başaracağınızı" anlıyorsunuz. Henüz dört derse katıldım fakat şimdiden çok değerli farkındalıklarla tanıştım, önizleme niteliğinde dakikalar deneyimledim. İlerleyeceğim yolu artık görebiliyorum. Bir gün, 'ne kaybederim?' diyerek katıldığım bu sınıfın bir parçası olmaktan mutluyum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Merve Polat
Merve Polat

Ne yazsam eksik kalır diyerek başlıyorum cümlelerime.. Her ruhun, bu çalışma ile, Tarkan hocamla; meditasyon görünümlü uçsuz bucaksız keşif yolculuğuna çıkmasını, bu güzel deneyimi yaşamasını dilerim.. Bu iyiliği kendilerine yapmalarını dilerim.. Ve kendime bu iyiliği yaptığım için çok teşekkür ederim.. Sonsuz sevgilerle..

Bu görüşü beğendiniz mi?
Aslıhan Ünal Gülcan
Aslıhan Ünal Gülcan

Her şeye ışık tutacak sizi huzura ulaştıracak dersler. Bu konulara ilgi duyan herkesin düşünmeden katılmasını öneriyorum. Her derste farkındalığınızdaki gelişimi görebileceksiniz. Tarkan hocama teşekkür ediyorum. Mutlaka herkesin tanışması gereken biri olduğunu düşünüyorum :)

Bu görüşü beğendiniz mi?
Merve Ünal
Merve Ünal

Hayatımız boyunca aradığımız huzur ve mutluluk aslında çok yakınımızdaysa? Meditasyon dersleri yaşadığınız her ne olursa olsun nasıl huzuru bulabileceğiniz hakkında yol gösteriyor. Tarkan hocanın ilgisi ve deneyimi bu dersi kaçırılmaz bir fırsat olarak sunuyor. Derslere katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Katkıda bulunan herkese buradan teşekkür ediyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Zulal Sakaer
Zulal Sakaer

Meditasyon ve zihini susturmak için hızlı ve pratik şekilde deneyimleyebileceginiz bir sınıf. Tarkan hocanın bakış açılarımızda ki sınırlılığı bizzat deneyimletmesi ise çok muazzamdı. Ya bildiğimiz ve sadece bir yol var zannettiğimiz şeylerden başka yollarda varsa... Deneyimlemenizi öneririm.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ufuk Zeynep Efendioğlu
Ufuk Zeynep Efendioğlu

Meditasyon yapmak diyince zihnimizde oluşan onlarca şeklin dışında, yepyeni bir pencereden sonsuz sınırsız bir ufka bakmak.Bakarken görmek, sessizlikte kayboldum sanarken kendini bulmak... Söyleyecek çok şey varken, kelimelerin yetersiz kalması tam da burası işte... Umarım herkes bu deneyimi yaşar. Tarkan hocama milyonlarca kez şükranlarımı sunuyorum 🙏🏻

Bu görüşü beğendiniz mi?
Bartu Hümmet
Bartu Hümmet

Merhaba, ben Bartu. Genellikle insanlar bazı tecrübeleri yaşayıp içselleşmeye başladıkları zaman,gerçekten hayata ne için geldiklerini sorgulamaya başlarlar.Minnet duyuyorum ki öncelikle annemin hayat yolunda kendini aramasıyla başlayan bu süreçte, bende onunla beraber aslında hep içimizde olan fakat zihnimizin onun önüne sürekli duvarlar ördüğü özü, sonsuz enerjiyi öğrenmiş oldum.İşte bu özü, meditasyonu, sessizliği ve şifa çalışmalarını,daha kelimelerin yetmediği her şeyi ögreten Tarkan hocama çok teşekkür ediyorum.Meditasyonu ve o mükemmel enerjisini evimize taşıdığı için çok mutluyum.İyi ki varsınız hocam.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Şebnem Henden
Şebnem Henden

Başladığımdan beri meditasyonun çok fazla faydasını gördüm. Hayatım pozitif yönde gelişmeye devam ediyor. Stres, sıkıntı, uykusuzluk geride kaldı. Herkesin deneyimlemesi ve hayatına dahil etmesi gereken bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Bize online olarak bu imkanı sağladığınız için teşekkür ederim. :)

Bu görüşü beğendiniz mi?
 • Eğitim: Canlı
 • Konu: 4
 • Süre: 2 Saat 0 Dakika
 • Seviye: Başlangıç
 • Eğitime Erişim: 30 Gün
 • Kategori: Meditasyon

Eğitim İçeriği

1. Bölüm

Konular

 • Canlı Yayın
 • Meditasyona Hazırlanırken
 • Çalışmanın Amacı
 • Canlı Yayına Hazırlık
Sizi Arayalım