Bize sık sorduğunuz sorular

 • Eğitimleri almak için yerinize nasıl geleceğim?

  Yeni Bir Online platformu tamamen uzaktan eğitim üzerine çalışmaktadır. Sitemizdeki hizmetlerimizin hiç biri için yerel ofisimize gelmeniz gerekmemektedir. Eğer eğitmenlerimizin yerel çalışmalarına katılmak isterseniz, eğitmenlerimiz ile irtibata geçip kendilerinden yerel çalışmalarını öğrenebilir ve onlara katılabilirsiniz.

 • Ben yeni başlıyorum ve hiç bir tecrübem yok. Yeni Bir Online bana uygun mu?

  Kesinlikle, eğitimlerimizin büyük çoğunluğu yeni başlayanlara uygundur. Yeni Bir Online platformunda hem yeni başlayanlara hemde ileri düzeylere yönelik farklı eğitimler mevcuttur.

 • Eğitimin süresi dolduğunda ne yapmalıyım?

  Eğitimlerimize erişim için belli bir süre tanınmaktadır. Bu süreler her eğitimin sayfasında belirtilmektedir. Bu süre dolduktan sonra panelinizde uzatma yap bağlantısı açılmaktadır bu bağlantı ile siz eğitime erişimi uzatabilirsiniz.

 • Reiki Nedir?

  Reiki en basit tanımı ile uzakdoğu kökenli evrensel yaşam enerjisi aktarma tekniğidir. Detaylı bilgi için Reiki 1. Seviye eğitimi sayfasında bulunan eğitmenin videosunu izleyebilirsiniz.

 • Reiki öğrenmenin adımları neler?

  Web sitemizden Usui Reiki 1. seviye eğitimi sayfasından satın al bağlantısından adımları tamamladığınızda eğitime hemen giriş yapabilirsiniz.

  Reiki öğrenme süreci;

  1) Daha önceden eğitmenin konu anlatımlarını içeren kaydedilmiş videoları izliyorsunuz.

  2) Dosyalar bölümünden indireceğiniz Ders Notlarını okuyorsunuz.

  3) Uyumlama Programlama konusunda verilen telefon numarası ile eğitmen Tarkan Küçükaksu ile görüşüp uyumlama programı yapıyor ve uyumlamayı tamamlıyorsunuz.

  Bu adımları tamamladığınızda sizde Reiki uygulayıcısı olmuş oluyırsunuz ve kendinize veya çevrenizdekilere uygulama başlayabiliyorsunuz.

 • x rahatsızlığım var. Reiki bunu iyileştirirmi?

  Reiki, bir tıbbi tedavi veya reçete olarak sunum içeren bir teknik değildir. Reiki evrensel yaşam enerjisidir. Ve dünya üzerinde düzenli Reiki uygulayıp destekleyici olarak hem fiziksel hem psikolojik hem duygusal olarak faydalanmayan kimseyi bulamazsınız. Ancak şunu iyileştirir bunu iyileştirmez gibi tedavi yöntemi değildir. Tedavi için doktorunuza başvurmalısınız.

 • Reiki eğitimlerin içerisinde uyumlama var mı?

  Evet, tüm Reiki ve diğer enerji çalışmalarının uyumlamaları aldığınız eğitim içeriğine dahildir. Uyumlamalar siz eğitimi tamamladığınızda karşılıklı olarak eğitmenle belirleyeceğiniz saat ve günde uzaktan uyumlama şeklinde yapılmaktadır.

 • Reiki eğitimini ne kadar sürede tamamlayabilirim?

  Reiki eğitimi videoları tamamen konulara bölünmüş durumdadır. Videoları izlemek, ders notlarını okumak ve uyumlama tamamen sizin zamanlamanıza göre olmaktadır. Bazı öğrencilerimiz tümünü 1-2 günde tamamlarken, bazı öğrencilerimiz birkaç hafta içerisinde zaman buldukça bu tamamlayabilmektedir.

 • Reiki seviyelerini indirimden faydalanmak için toplu alabilirmiyim?

  Evet, Yeni Bir Online'da düzenlenen indirimlerden faydalanmak için eğitimleri önceden satın alabilirsiniz. Satın aldığınız eğitimin erişim süresi siz o derse giriş yapmadıkça çalışmaya başlamayacaktır. Bu şekilde örneğin ilk ay 1. seviyeyi tamamlayıp, diğer ay 2. seviyeye girdiğinizde derse ilk girdiğiniz tarih itibari ile 1 aylık erişim süresi başlayacaktır. Derse girmediğinizde bekleme süresi başlamayacaktır.

 • Reiki eğitiminde uyumlamanın uzaktan olmadığını söylüyorlar?

  Reiki, evrensel yaşam enerjisidir. Reiki için şöyle yapılır, böyle yapılamaz gibi ifadeler sınırsız bir enerjiye sınır koyma girişiminden başka birşey değildir. Uzaktan uyumlama, dünyada çok eskiye dayanan ve çok sık kullanılan bir yöntemdir. Eğitmenimiz Tarkan Küçükaksu bu konuda uzun yıllardır sayısız çalışma yapmış ve şu anda yerel veya uzaktan uyumladığı öğrenciler halen başarıyla kendi çalışmalarına devam etmektedir.

 • Reiki eğitiminde sertifika veriyormusunuz?

  Evet, Reiki eğitimlerinde katılım ve uyumlanma sertifikası Tarkan Küçükaksu tarafından düzenlenir ve size sitemizden ulaştırılır. Bu sertifikayı isterseniz sipariş aşamasında sorulan kargo seçeneğini seçerek basılı halde adresinize kargo edilerek alabilir veya bunu istemezseniz web sitemizden bilgisayarınıza yada mobil cihazınıza indirebilir kendiniz baskısını alabilirsiniz.

 • Reiki eğitimi almak istiyorum ama başka sorularım var. Eğitmen ile görüşebilirmiyim?

  Evet, eğitmenimiz Tarkan Küçükaksu uyumlama öncesinde ve sonrasında sizinle irtibatta olmayı ve sorularınızı bizzat cevaplandırmayı tercih etmektedir. Kendisi ile görüşmek için Çağrı Merkezimize ulaşıp adınızı ve telefon numaranızı bırakırsanız müsait olduğunda size geri dönüş yapmaktadır.

 • Reiki şifa çalışması yapıyormusunuz?

  Şu anda Yeni Bir Online hizmetleri içerisinde böyle bir çalışma yoktur. Eğitim odaklı çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu şekilde siz kendi kendinize faydalı olmayı öğrenebiliyorsunuz.

 • Hizmetlerinizi Kredi kartı ile taksitle alabilirmiyim?

  Evet, çalıştığımız ödeme altyapısı sağlayan firma tarafından şu anda kullanılan birçok kredi kart markasına taksit yapma şansınız bulunmaktadır. Bu taksitlerin kaç ay ve ödeme rakamları satın alma ekranında karşınıza çıkacaktır.

 • Satın almayı yaptım şimdi ne olacak?

  Yeni Bir Online üzerinden kredi kartınız ile satın alma yaptıysanız ve işlemin sonucu başarılı olarak belirtmişse satın aldığınız eğitim hemen hesabınıza eklenmiştir. Hesabınızdaki eğitimleri görmek için sayfanın en üstünde bulunan Hesabım bağlantısına girmeniz yeterli olacaktır. Burada satın aldığınız eğitimleri görebilir ve derse girebilirsiniz.

 • Yurtdışında yaşıyorum. Yeni Bir Online'dan faydalanabilir miyim?

  Tabiki faydalanabilirsiniz. Sitemizde ödeme kanallarımızda yurtdışı kartlarıda içermektedir. Kart kullanımınızda yoksa Western Union ile eğitim ücretini ödeme şansınızda bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

 • Eğitimlerin ödemesi hangi şekilde yapılabiliyor?

  Web sitemiz hem kredi kartı hemde banka havalesi/eft şeklinde ödeme alabilmektedir.