Sık Sorulan Sorular

"Sizden gelen sorular ve cevapları"

Sorularınız ve Cevapları

Evet, Yeni Bir Online üzerinden alacağınız eğitimlere hiç beklemeden hemen erişim sağlarsınız.

Yeni Bir Online görsel eğitim platformuna pc, tablet veya mobil telefonunuz üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz.

Kesinlikle, eğitimlerimizin büyük çoğunluğu yeni başlayanlara uygundur. Yeni Bir Online platformunda hem yeni başlayanlara hemde ileri düzeylere yönelik farklı eğitimler mevcuttur.

Evet, Yeni Bir Online platformundan yararlanmak için herhangi bir kısıtlamamız yoktur. Yaşanabilecek herhangi bir ödeme probleminde bizimle direk iletişim kurabilirsiniz.

Evet, tüm Reiki ve diğer enerji çalışmalarının uyumlamaları aldığınız eğitim içeriğine dahildir. Uyumlamalar siz eğitimi tamamladığınızda karşılıklı olarak eğitmenle belirleyeceğiniz saat ve günde uzaktan uyumlama şeklinde yapılmaktadır.

Yeni Bir Online altyapısında güncellenmiş tarayıcı gereksinimi vardır. Güncel Chrome veya Firefox tarayıcılarını tavsiye ediyoruz. Bu tarayıcıları bilgisayarınızda kullanırsanız rahatlıkla videoları izleyebilirsiniz.

Maalesef hayır, aldığınız eğitime size erişim hakkı verilen tarihe kadar sitemiz üzerinden erişebiliyorsunuz.

Yeni Bir Online üzerinden kredi kartınız ile satın alma yaptıysanız ve işlemin sonucu başarılı olarak belirtmişse satın aldığınız eğitim hemen hesabınıza eklenmiştir. Hesabınızdaki eğitimleri görmek için sayfanın en üstünde bulunan Hesabım bağlantısına girmeniz yeterli olacaktır. Burada satın aldığınız eğitimleri görebilir ve derse girebilirsiniz.

Evet, Reiki eğitimlerinde katılım ve uyumlanma sertifikası eğitmen tarafından düzenlenir ve size ulaştırılır.

Web sitemiz hem kredi kartı hemde banka havalesi/eft şeklinde ödeme alabilmektedir.

Sıkça sorulan sorular bölümünde bulunmayan başka sorularınız için bize 0532 135 17 17 nolu destek hattımızdan ister telefon ile ister whatsapp ile veya destek@yenibironline.com email adresinden bize ulaşıp sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden bize yazmak için tıklayınız.

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2019 - Tüm hakları saklıdır.