Tarkan Küçükaksu ile Usui Reiki 1. Seviye Uygulayıcılık

Reiki 1. Seviye Uygulayıcılık

Hediye Et

Tarkan Küçükaksu ile Usui Reiki 1. Seviye Uygulayıcılık Programı

(132 görüş)

Bu indirimin sona ermesine
kaldı

300,00 199,00 TL

Açıklama

Reiki Nedir?

Kolayca öğrenilebilen yaşam enerjisi aktarma ve iyileşme tekniğidir.

Bu kurs ile;

 • Reikiyi kullanmayı öğrenecek,
 • Uyumlama alarak Reiki enerjisini kullanmaya başlayacak,
 • Kendinize ve başkalarına Reiki yapmaya başlayacak,
 • Katılım belgenizi alacaksınız.

Reiki kelimesi Evrensel yaşam enerjisi demektir. Yediden yetmişe herkesi maddi manevi sağlığa götüren bir sevgi yoludur. Tanrısal sevgisiyle bütüne yönelik ve içinde varoluş ruhunu taşıyan her varlığa, ayırım gözetmeksizin, ancak tekâmül sınırlarına uygun bir şekilde etki eden bir uygulamadır. Vücut-Ruh dengesini düzenleyip muhafaza eder ve aynı zamanda yaşam enerjisi kapasitesini çoğaltır. Böylece hem mevcut rahatsızlıklar giderilecek hem de oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlanabilecektir.

Ellerle enerji verme sanatı çok eskidir. İnsanlar bunu zamanın başlangıcından beri yapıyor. Hasta olan veya yaralanmış bir insanın üzerine ellerinizi koymak doğal bir içgüdüdür. Anneler bunun bir örneğidir. Bir çocuk incindiği zaman anneler ellerini incinen yere koyar. İnsan dokunuşu enerji veren özen ve sevgi iletir. Bu enerji birçok isimlerle bilinir. Çin’de chi, Hindistan’da prana, İbranilerde ruach ve Japonlar tarafından Reiki olarak bilinir.

Dini, ırkı, milliyeti, cinsiyeti ve yaşından bağımsız olarak herkes Reiki şifa gücünden yararlanabilir ve herkes Reiki uygulayıcısı olabilir.

İnsan da iki boyuttan oluşur; enerji ve fizik boyutları. Her şey önce enerji boyutunda gerçekleşir ve daha sonra fizik boyutuna geçer. Reiki de özel bir tür yaşam enerjisidir. Kişinin bilincini ve yaşama bakışını değiştirerek onda temel bir denge oluşturur. Böylelikle yaşamını denge içinde, sağlıklı olarak sürdürmesini sağlar.

Gereksinimler

Hiç bir ön şart veya gereklilik yoktur. Herkes Reiki 1. seviye öğrenebilir.

Eğitmen ile tanışın

Tarkan Küçükaksu

Tarkan Küçükaksu

Yazar & Danışman & Reiki Master/Teacher

116 Görüş

Filiz ATEŞYAKAN DAĞAŞAN
Filiz ATEŞYAKAN DAĞAŞAN

Öncelikle Tülay Hanım'a teşekkür etmek istiyorum. Her konuda çok desteğini gördüm, yardımları ile her an yanımdaydı.Tarkan Hoca'mın Reiki 1.Seviye uyumlama esnasında alnımın tam ortasında keskin bir çekim gücü hissettim, sonra kollarıma yayılan şiddetli bir ağrı oluştu,geçti. Sabah kalktığımda kendimi çok iyi ve rahatlamış hissettim.Şifa vermeye tüm kalbimle hazırım...Şimdi Reiki 2.Seviyeye başladım :) Devamı gelecek...

Bu görüşü beğendiniz mi?
Serap Delemen
Serap Delemen

Usui Reiki 1 uyumlanmasını tamamladım. Okadar heyecanlıyımki 2. Dersimi de tamamlamak hatta 3 ü ve bütün eğitimleri fırsatım oldukça almak icin sabırsızlanıyorum. Tülay hanım ın ilgisi , bıkmadan sorularımı yanıtlayışı ve Tarkan hocamla ilk uyumlanma deneyimi anlatılmaz ancak yaşamak lazım. Yenibironline ailesine teşekkür ediyorum iyiki rastladım sayfanıza . Tarkan hocamdan ders almak ayrıcalıkmış teşekkürler.

Bu görüşü beğendiniz mi?
funda altunöz
funda altunöz

Tarkan Hocaya çok teşekkür ederim benim için çok güzel bir deneyimdi resmen enerjinin vücuduma girip uyumlandığını hissettim saygılarımla

Bu görüşü beğendiniz mi?
Saide Eroğlu
Saide Eroğlu

Güzel bir deneyim yaşıyor olduğumu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Tarkan Bey ve Tülay Hanım'ın ilgi ve alakası beni sormak istediğim lakin "rahatsız eder miyim?" gibi iç huzursuzluğundan uzaklaştırıp her sorunun cevabına ulaştırıyor. Bugün eğitim ve uyumlamadan sonraki 3. günüm ve her gün kendime uyguluyorum. Zaman içerisinde kendime uygularken daha güçlü etkiler alacağıma inanıyorum. En önemlisi de sadece kendinize değil, etrafınızdaki hayvanlarınıza ve bitkilerinize de uygulayabiliyor olmak güzel. En yakın zamanda bitkilerime ve canım Tijen'e( kedi evlat ) uygulayacağım ben de. Emekleri ve güler yüzle hiç usanmadan yardımcı oldukları için kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ederim. Sevgiyle kalın.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Fatime Uysal
Fatime Uysal

Bugün sahip olduğum hersey için teşekkür ediyorum. Çünkü öfkelenmiyorum, endişelenmiyorum, işimde ve yaşamımda dürüsttüm korunduğumu biliyorum ve bunu farketmeme sebep olan mucize REİKİ ye borçluyum. Tarkan hocam ve Tülay hanım sizlere çok teşekkür ediyorum bu ışıkla beni tanıştırdınız için bu deneyimi herkesin yaşamasını istiyorum. Ama bu güzel insanlarla kesinlikle kendinize yapacağınız en büyük yatırım olacaktır.Bütünün ve kendimin hayrına olmasını diliyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Senem Ömür Türkmenoğlu
Senem Ömür Türkmenoğlu

Harika bir deneyimdi. En kısa sürede 2. uyumlanmayı almayı düşünüyorum. Tarkan Bey'e ve Tülay Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Melis Pazarbaşı
Melis Pazarbaşı

Herşeyden umudumu kestiğim bir zaman da karşıma çıktınız Tarkan hocam. Harika bir deneyim yaşadım. Ne hissedeceğim diye takılmadan sadece öğrenmem gerekenleri edindim ve gerisi geldi zaten. İlginiz için, bu güzel öğreti için çok teşekkur ederim. Bence herkesin Usui Reiki egitimi alması ônemle gerekli. Tülay hanima da yardimlarindan ve sabirla vermis oldugu cevaplardan dolayi minnettarim. Harika bir ekip harika bir öğrenim. Sonsuz sevgiler...

Bu görüşü beğendiniz mi?
Hande Küçükvural
Hande Küçükvural

Mükemmel bir deneyim. Kendime verdiğim en güzel hediye. Teşekkür ederim

Bu görüşü beğendiniz mi?
Gülnur Güvenç
Gülnur Güvenç

Reiki 1. Seviye çalışma, uygulama ve uyumlaması benim için eşsiz bir deneyimdi. Tarkan hocamdan aldığım uyumlama sırasında ilk başta baş-alın bölgemde ve ardından omurga hattı boyunca ağrıya yakın yoğun bir his deneyimledim ve omurgadaki his uyumlama sonrasında da epey devam etti. Ağrıya yakın dedim ama rahatsız edici bir his değildi. Uyumlama sırasında zihnim çok şükür hiç devreye girmedi ve hiçbir şey düşünmedim. Hocamızın dediği gibi bittiğini anladığım anda gözlerim otomatik olarak açıldı ve ben herhalde gözlerimi erken açtım 5 dk falan olmuştur muhtemelen diyordum, ama saate bir baktım 35 dk olmuş. O kadar çabasız geçen bir zaman dilimiydi ki çok şaşırdım. Gerçekten eşsiz bir deneyimdi. Çok teşekkür ederim her şey için, özünüze sağlık. 🙏🏻

Bu görüşü beğendiniz mi?
Busra Oruzbey
Busra Oruzbey

Öncelikle Tarkan hocama sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. En açık anlaşılır bir dille bizlere aktardığı için. Reiki 1. Seviye eğitimi güzel bir deneyimdi benim için 🤗 Tülay hanimada samimiyetiinden ve ilgisinden ötürü çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki bu ekibi secmisim 🤗🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
Taliha Akar
Taliha Akar

Dün Tarkan hocam uyumlanma seansını gerçekleştirdi, bu gün her şey farklı, hala tüm vücudumda enerjiyi hissediyorum, özellikle ellerimde çok yoğun bir enerji akışı hissediyorum. Öyle bir güç var ki şu an ellerimde, dokunduğum her şeyi iyileştirip şifalandırabilirim gibi hissediyorum. İyliğin, sevginin şifasını ellerimde hissediyorum. Tarkan hocama emeğinden ve temiz sevgi dolu şifasından dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum. Tüm sorularıma sabır ve sevgiyle cevap veren, sevgili Tülay hanıma zarifliği ve hoşgörüsünden dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum sevgiler . ❤️❤️❤️

Bu görüşü beğendiniz mi?
Selnur Kahraman Şenyüz
Selnur Kahraman Şenyüz

Çok farklı bir deneyim oldu benim için. Reiki 1. Seviyeyi aldigimdan bu yana hayata bakış açım bile değişti. Artık daha sakin, daha olumlu bakabiliyorum. Hamileliğim nedeniyle biraz tedirgindim fakat Tülay hanımın her soruma sabirla ve aydınlatıcı şekilde yanıt vermesi beni rahatlattı. Teşekkür ediyorum. Diğer seviyeleri de almak için sabırsızlanıyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Berrin Mercan
Berrin Mercan

Benim için muthis bir deneyimdi Tarkan hocam ve Tülay hanima sonsuz teşekkürler çok anlayışlı davrandılar ♥️♥️

Bu görüşü beğendiniz mi?
Züleyha Ekşi Altuntaş
Züleyha Ekşi Altuntaş

Tarkan Hoca'mla Usui Reiki 1 uyumlaması deneyimim hayatımın dönüm noktası oldu. Bambaşka bakıyorum artık hayata. Bu yolda ilerlemek ve Hoca'm gibi Reikiye temiz ve sevgi dolu bir kanal olabilmek dileğiyle..

Bu görüşü beğendiniz mi?
OKTAY BABEK
OKTAY BABEK

Reikiyi Uzun seneler önceden duymama rağmen Eğitim almayı hiç düşünmemiştim ama Tarkan hoca ,internette karşıma çıkınca işte eğitim almam gereken kişidir dedim, ilk uyumlamayı aldıktan 2 gün sonrası ellerimdeki akışı net bir şekilde hissetmeye başladım, güzel anlatım şekli ve mantık ve bilim çerçevesinde olan yaklaşımı da bilinçli bir şekilde bu yolda ilerlemenin hevesini oluşturdu bende . iyiki tanıdım iyiki bu eğitimi aldım diyorum. Çok teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Gül Nihal Ayvaz
Gül Nihal Ayvaz

Çok güzel bir deneyimdi..reiki öğrenmek isteyenlere kesinlikle Tarkan küçükaksuyu tavsiye ederim..sesindeki sakinlik ,dinginlik işte bu dedirtiyor zaten..videolar gayet net ve anlaşılır bir şekilde öğretiyor..uyumlama da eşsiz bir deneyim..ayrıca Tülay hanıma da çok teşekkür ediyorum..her aradığınızda ulaşabiliyor,samimi ve sıcak bir havada sorularınızı sorup en güzel cevapları alabiliyorsunuz..

Bu görüşü beğendiniz mi?
Emel Türker
Emel Türker

Sadece kendimi nasıl hissederim neler yapabilirim hayatımdaki olumsuzluklara nasıl müdahale ederim diye Google da sayfa sayfa gezerek başladı herşey.. yeni bir online çıktı karşıma sonra Tarkan hoca ile tanıştım... Sabrına ve iyiliğine hayran kaldım.. hiç kimse o kadar soruya o kadar zaman ayırıp her şeyi cevaplamazdı.. ama kuşkucu yapım hep acabalar içindeydi.. kendini baltalıyorsun sözü hocamın aslında kendime getirdi. İnanamama kısmı hala devam ediyordu. Ütopik, soyut inanması güçtü.. ne kaybedersin ki diye denedim.. hayatımın en özel ve güzel anıydı uyumlama.. duman gibi ama parlak yeşil ışık geldi gitti etrafımda döndü ellerim karıncalandı ve uyumuşum. Gözüm bi anda kendiliğinden açıldı ve bi dinginlik vardı bende.. iyi ki siz Tarkan hocam iyi ki tanımışım sizi 2. Seviye için inanılmaz heyecanlı ve meraklıyım.. Hatay'dan sevgiler Emel...

Bu görüşü beğendiniz mi?
Nurdan Yıldızlı
Nurdan Yıldızlı

Uzun süredir araştırma içerisindeydim. Biranda karşıma çıktı ve iyiki çıkmış inanılmaz deneyimler edindim. Tarkan beye verdiği uyumlama için sonsuz teşekkürler 🙏 tabi tülay hanım telefondaki ilgisi ve yönlendirmesi her konuda desteği için inanılmaz güven sağladı bende iyi ki varsınız ❤️🦋🌸

Bu görüşü beğendiniz mi?
Berfin Nazlı Erdem
Berfin Nazlı Erdem

Bu deneyimi yaşamak gerçekten çok güzeldi. Muhteşem bir eğitimdi. Hem Tarkan hocama hem Tülay hanıma teşekkürlerimi sunuyorum :)

Bu görüşü beğendiniz mi?
Nalan Altun
Nalan Altun

görmeden sesle iletişimin en doğal yalın ve samimi hali bu olsa gerek.Tülay hanımın destekleri samimiyeti için teşekkür eder.Tarkan hocamın engin bilgisi ve öğrenmenin ne kadar kolay olduğunu 30 sene sonra tekrar hatırlattıkları için teşekkür ederim.Henüz yolun çok başındayım lakin Tarkan hocayla çok daha ileri gidebiliriz inşaallah..

Bu görüşü beğendiniz mi?
Sevil Cengiz
Sevil Cengiz

Merhabalar. Öncelikle ilk başta telefonla iletişim kurduğum tanıştığım Tülay hanıma ve sonrasın dada hazır olduğumda Reiki 1. Seviye uyumlanmamda bana eşlik eden Sevgili Tarkan beye çok teşekkür ediyorum harika bir deneyimdi. Reiki 1. Seviyemi tamamladım başarılarının devamını temennisiyle Sevgiler 🙂

Bu görüşü beğendiniz mi?
Betül Karabüber
Betül Karabüber

Reikiyi kelime olarak daha önce duymuştum, ancak nedir ne işe yarar nasıl yapılır hiçbir fikrim yoktu. Araştırma yaparken Tarkan hoca çıktı karşıma, inanın başka hiçbir kimseyi dinlemeden düşünmeden eğitim için Tülay hanımla görüştüm, sesindeki sıcaklık sanki daha önceden tanıyor gibiyim. Şimdi sabırsızlıkla uyumlama için bekliyorum :) az kaldı... Sonrasında deneyimimi de yazacağım. Emekleri ve ilgileri için teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Necla Horoz
Necla Horoz

Tarkan hocaya cok tesekkur ederim ve tulay hanima herkezin reiki ogrenmesini isterim gercekten cok cok guzel bir enerji kendimi cok rahatlamis hissediyorum ve cok mutluyum iyiki reiki ogrenimi almisim gercekten herkesin reiki yi almasini tavsiye ederim. Tarkan beyin anlatimlari ve ogretimleri icin tesekkurler iyiki varsiniz sizlerin sayesinde bizlerde ogreniyoruz cookkkkk cokkkkk tesekkur ederim ayrica tulay hanimada cokkkkkkk cokkkkkk tesekkur ederim cok yardimci oluyor sabirlan her soruya cevap veriyo guzel insan

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ayfer Bedir
Ayfer Bedir

Harika bir enerji teşekkürler

Bu görüşü beğendiniz mi?
Bahar Yıldız
Bahar Yıldız

Kendime aldığım en güzel hediye ...Muhteşem bir deneyim kendinizi ayrıcalıklı hissediyorsunuz kesinlikle tavsiye ederim ...Sevgili Tarkan hocama ve Tülay hanim 'a ilgilerinden dolayı teşekkür ederim...

Bu görüşü beğendiniz mi?
selin urş
selin urş

uzun zamandır reiki eğitimi almak istiyordum ama hep geçiştiriyordum zamanı şimdiymiş demek ki araştırma yaparken Tarkan Bey çıktı karşıma birçok kişiyle görüşmüştüm ama kararsızdım ama sayfayı görür görmez yazdım ve Tülay hanım la görüştük ve hiç düşünmeden eğitimi aldım,hayatta iyi ki dediğim birkaç şeyden biri reiki ve doğru adreste olduğunu bilmekte,geçen hafta uyumlamamı aldım harika bir deneyimdi,Tülay hanına ve Tarkan hocama emekleri ve ilgileri için çok teşekkür ederim,yakında 2. seviyede görüşmek dileğiyle,bence herkes birgün reiki öğrenmeli

Bu görüşü beğendiniz mi?
Elif Mumcu
Elif Mumcu

Muhtesem bir geri donusle buraya yazmak istedim hic kalkmak istemedim butun vucudumda adeta bastan asagi karincalanmaaa ayagimda segirmeler oldu amaa boyle tatli sekilde ellerimde elektriklenme ve sıcaklanmaa vardi amaa boyle elini kaldirmak.istiyorsunuz amaa kalkmiyor o derecee yaaa bunu anlatamiyorum sonrasindan gelen bir rahatlama durumu boyle bir sakinlik kisacasi anlatılmaz ve yasanir tarkan hocamaa destegi icin tulay hanima cook tesekkrlerr sifa olsunnn🙏🙏🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
Figen Yılmaz
Figen Yılmaz

Ben numeroloji analiziyle yaptırmıştım .Orada çıkan sonuçlar vesile oldu diyebilirim .Spritüel bi alana yönelmem gerektiğini öğrenince herşey nokta atışı oldu ve seçeneklerim arasında Reiki vardı.Araştırır araştırmaz direk hiç düşünmeden karar verdim. Site yorumlarını okudum ve hiç şüphe duymadan direk satın aldım .Tarkan Bey çok naif ve çok kibar .Tüm sorularıma cevap verdi.Uyumlamamı aldım.Sanırım bundan sonraki süreç benim elimde :)Arayışta olan ,az çok enerjisinin farkında olan herkese tavsiyemdir.Hiç bir deneyim size birşey kaybettirmez , ama çok şey kazandırabilir.İhtimallere değer ...

Bu görüşü beğendiniz mi?
KÜBRA DABAZ KAFTAR
KÜBRA DABAZ KAFTAR

Severek izlediğim ve okuduğum bir eğitim oldu. Uyumlama esnasında ise yaşadığım deneyim oldukça güzeldi. Tekrar teşekkür ediyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Hulya Dogan
Hulya Dogan

Reiki seviye 1 eğitimini Tarkan Hocadan alarak tamamladım harika bi deneyim oldu benim için enerjiyi bedenimde çok yoğun hissedebildim ve olumlu değişimler yaşadım bilincim çok açıldı farkındalığım arttı ağrıların azalabildiğine yada yok olabildiğine şahit oldum sorularım olduğunda Tarkan Hocam ve Tülay Hanım beni çok güzel aydınlattı teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum, ikinci seviye ile devam ediyorum🙏👍

Bu görüşü beğendiniz mi?
CEDKAN YÜCETÜRK
CEDKAN YÜCETÜRK

Merhaba. Reiki eğitimine başlarken Tülay hanımın yardımlarına çok teşekkür ediyorum. İçten ve samimi desteği kendinizi eğitim öncesi çok rahatlatıyor.Ayrıca Tarkan hocamın da eğitim hakkında verdği bilgiler ufuk açıcı. Reiki eğitimi sonrası farklı bir bilinçle dünyaya bakıyorsunuz.Emeği geçen bu kıymetli insanlara tekrar teşekkür ediyorum.Saygılarımla.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Uğur Durur
Uğur Durur

Uzun zamandır düşünüyordum Reiki eğitimi almayı, iyi ki yollarımız yenibironline ile ve Tarkan Bey ve Tülay Hanım ile kesişti. Her sorumda ve sorunumda anında dönüş ve yardım aldım. Uyumlamada ise herkesin deneyimi gerçekten kendine özel ve farklı oluyor. Daha önce burada yazılan yorumları okudum; ancak benim yaşadığım deneyim bambaşkaydı. Eğer Reiki öğrenmek ve uygulamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz demektir, tereddüt etmeden alabilirsiniz. Tarkan Bey'e ve Tülay Hanım'a desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Sabiha Sarıgül
Sabiha Sarıgül

Merhabalar Reiki ile buluşmamda, yenibir online ile yollarımız kesiştiği için mutluyum. Tarkan Küçükaksu hocama ve sorularımı sevgi ile cevaplayan Tülay Hanıma teşekkür ediyorum Sevgiler

Bu görüşü beğendiniz mi?
Recep Tahir Sağkal
Recep Tahir Sağkal

Merhaba, kısa bir süre önce Reiki ve Tarkan hoca ile karşılaştım hemen Reiki eğitimi almak için müracaat ettim bu kısa zamanda Tülay hanımla tanıştım alâka ve ilgi o kadar sıcaktıki hiç yabancılık çekmedim, 22 Aralık 2020 gecesi uyumlama aldım, harika bir deneyim yaşadım. Tarkan bey, Tülay hanım ve emeği geçen herkese teşekkür ederim 🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ali Eroglu
Ali Eroglu

reikiye baslama sebebim oldugunuz icin, bunu bana sevdirdiginiz icin tarkan bey ve tulay hanima cok tesekkur ederim. acikcasi reikiye baslamadan once cok inandigim birsey degildi basladiktan sonra bunu sizin sayenizde tecrube edinip, reikinin gercekten beni etkiledigini soyleyebilirim.kisa surede hisettigim duygulari ve degisimi anlatmak biraz zor benim icin tarif edemiyorum. ama kendimi cok daha mutlu ve rahat hissettigim bir gercek. her an gergin, stresli, dusunceli, endiseli, mutlu olsamda degilim hissi olan ben, simdi bunlarin ciddi derecede azaldigini gormek dahada mutlu ediyior beni. kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
İsmet Günay ÜLKÜ
İsmet Günay ÜLKÜ

Merhabalar, Uzun yıllar önce elimdeki enerjiyi tesadüf eseri fark ettim. Fakat çalıştığım için üzerine fazla eğilmedim ancak bir yerim ağrıdığında yada çevremdeki bilenlerin başı ağrıdığında gelerek bir bakıver demelerini de geri çevirmedim. Derken bu sene emekli oldum ve biyoenerji mi yoksa reiki mi diye araştırıken tamamen tesadüf eseri bu site karşıma çıktı. Tülay hanıma buradan teşekkür ederim beni bilgilendirerek bu yöne kaymamı sağladı. Şimdi 2. seviye reiki deyim ve çok hoş deneyimler yaşıyorum. Heleki Sn. Tarkan KÜÇÜKAKSU' nun uyumlaması ile bu daha da güzelleşti. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Bundan daha iyi nasıl olur.

Bu görüşü beğendiniz mi?
ercan küçükoba
ercan küçükoba

Reiki çok güzel bir enerji ve insan a farkındalık varsa kanal olup kullanmayı öğretiyor. İçimizdeki şifacılığı ve sezgileri kullanmayı ortaya çıkarıyor. Uyumlama sırasında karıncalanma ve sonra biraz sersemleme hissettim enerji akışını hissetme böyle bir şey. Uyumlama dan öncesi ve sonrası Tarkan bey sürekli yardımcı oldu. Reiki 1 uygulayıcı eğitimim sonrası dijital sertifikamı da aldım. Özellikle sertifika da soy ağacı olması ve hangi masterlardan eğitim alındığı yazılması Reiki eğitiminde önemli bir husus. Herkese bu eğitimi almalarını ve kendilerine bol bol Reiki yapmalarını öneririm. Sevgilerimle

Bu görüşü beğendiniz mi?
Gülşah Çetin
Gülşah Çetin

Bir anda karşıma çıkan bilmediğim bir Yol’ Reiki.. çok hızlı ve ne hissedeceğimi bilmeden çıktığım eşsiz bir yol.. güzel olacağı yol göstericilerden belliydi.. kafamda nasıl olacağıyla alakalı bir sürü soru işaretleri ve kaygı varken 5 gün içerisinde kalbimde hissettim.. uyumlamada istemsizce esneme ve iki gözümden süzülen gözyaşlarınım enseme doğru ilerleyişini ve ensemde birleştiğini, önce çimlerde uzanmayı, sonrasında berrak bir koyda sırtüstü yüzmeyi deneyimledim.. Yolculuğuma eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim :)

Bu görüşü beğendiniz mi?
Gulcin Persenkli
Gulcin Persenkli

Hayatım değişti diye bir cümle kurulur ya.... Hadi canım nasıl oluyor da değişiyor sihirli değnek mi bu ki, dokunup ta hayatını değiştirdi diye düşünürdüm.. Meğerse doğruymuş, değişiyormuş! Algı ve içsel enerji değişmeye başlayınca hayatı da değişiyormuş insanın... En basit örneğim, ben gökyüzünün bu kadar güzel olduğunu hiç fark etmemişim.. Sevgili Tarkan hocam ve Sevgili Tülay Hanım emeğinize, gönlünüze sağlık... Çok teşekkür ederim. Sevgi ve selamlar

Bu görüşü beğendiniz mi?
ALEV YETKİN
ALEV YETKİN

Reiki 1 uyumlamasını Tarkan beyden aldım.Muazzam bir deneyimdi.Anlatılmaz , yaşanır.Reiki enerjisini tüm hücrelerinizde hissediyorsunuz.Sadece uyumlama anını yaşamak için bile mutlaka deneyimlenmeli.Ve hayata bakış açım bile bir anda değişti.Tarkan beyin samimiyeti, ses tonu gerçekten huzur verici ve rahatlatıcı.Uyumlama öncesi çok heyecanlıydım.O kadar güzel konuşup sakince anlatıyor ki koşulsuzca hazır oluyorsunuz bu enerjiyi almaya.Ve eğitim sürecinde her daim samimiyetiyle destek veren Tülay hanım.İyi ki sizleri tanıdım.Cok teşekkürler.Reiki 2 uyumlanmami da en kısa zamanda Tarkan beyden alacağım inşallah 🙏🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
duygu Telefoncu
duygu Telefoncu

Hayatta her şeyin bir zamanı olduğunu hiçbir şeyin tesadüf olmadığını, her şeyin tevafuktan ibaret olduğunu hayatımın son bikaç ayında idrak ettim ve bu noktada karşıma yenibironline ailesi ve Tarkan Bey çıktı. 1. Seviye reiki eğitimini aldım ve henüz yeni yürümeye başladığım bu yolda çok güzel çok etkileyici bi uyumlama yaşadım.. Fiziksel anlamda yaşadığım deneyimden ziyade (ki muhteşemdi, örnek vericek olursam 40’ar dakikadan 3 gün yanan mumum o gece sadece yarım saatte kül olmuştu, bedenimde iyileşmesini istediğim yerlerde yaşadığım etki, beni hep geri geri çeken hislerim ve düşüncelerim hepsi gözümün önündeydi, bittiğinde uyuyana dek karşı koyamadığım kendime sarılma ve sevme isteğim, kendime veremediğim şefkat hep o an tezahür etti) düşünce gücüme dokunan etkisi paha biçilemez, kalbimi dinleyerek ilerleyeceğim bu yolda elimden tutanın yenibironline ailesi ve Tarkan Bey olması için dua edip geri kalam her şey için heyecan duyuyorum..

Bu görüşü beğendiniz mi?
alişah aşkar
alişah aşkar

Uyumlama başlamadan önce mutluluktan titredim resmen. Tarkan hocamızın güzel enerjisi ile uyumlama muhtesem sekilde gerceklesti. Vucudumu hissetmedim ucuyordum sanki. Bir sure sonra kendimi kumsalda gun batimini izlerken dalgalarin kiyiya vurusu esliginde ruzgarin o derime ince ılık esintisiyle degerken buldum. Inanilmaz bir deneyimdi. Cok tesekkur ederim her sey icin.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Zeynep Özmelek
Zeynep Özmelek

usui reiki 1 ve 2 uyumlamamı Tarkan hocamdan aldım.iki uyumlamam da çok farklı deneyimdi benim için. ilk uyumlanmamdan sonra telefonumu elime aldığımda dolaşırken sosyal medyada, Abdin Dino ‘nun “Her şey eller ile başladı,ellerle bitecek....”yazısı tevafuk denk geldi.nasıl ürperdiğimi ve gözlerimin dolduğunu anlatamam...Tarkan Hocam uyumlamalarında belki de öğretilerini bizimle paylaşıyor olarak inandım ya da öyle hissediyorum. Umarım enerjisi bizi bırakmaz. müteşşekkirim🙏🏻

Bu görüşü beğendiniz mi?
şirin özgür
şirin özgür

Kendim için yaptığım en güzel yatırımlardan biri oldu. Tarkan Hocamın enerjisi ve sesi insana gerçekten doğru yerde olduğunu hissettiriyor, uyumlama sırasında telefonu kapattığımız andan itibaren gelen enerjiyi inanılmaz hissediyorsunuz. Her türlü sorularıma yanıt alabildiğim güzel bir deneyim oldu. Tülay Hanım'a da ayrıca teşekkür etmek isterim, sevgiler...

Bu görüşü beğendiniz mi?
Dogukan Deveci
Dogukan Deveci

Tarkan Hocam'a beni reiki yasam enerjisiyle bulusturdugu icin ve yeni bir online ailesine samimi ve sicak atmosferleri icin cok tsk ederim. Inanilmaz guzel bir deneyimdi benin icin, sonrasininda geleceginden eminim. Butun sevdiklerimi yenibironline ailesiyle tanistirmayi sabirsizlikla bekliyorum. Herkesin Reiki ile tanismasi bulusmasi dilegiyle..

Bu görüşü beğendiniz mi?
Pınar Yeşilova
Pınar Yeşilova

hiçbir şeyin tesadüf olmadığını biliyorum. 05:30'da gözlerimi reiki diye açmam ve internette tarkan hocam ile yollarımın kesişmesi, hiç düşünmeden karar vermem o an.. endişelerim, şüphelerim, zihnimin soruları ve bazı korkularıma karşı defalarca benimle ilgilenen, çözen ve destek olan hocamın naif sesi ve huzurlu hitabeti ile güzel bir uyumlanma süreci, eğitim süreci yaşadım. herkese tavsiye ederim :)

Bu görüşü beğendiniz mi?
Başak Öztürk
Başak Öztürk

Öncelikle, Çok ilgili çok yardım seversiniz çok teşekkürler 🙏🏻 Eğitim süreci çok güzel çok açıklayıcıydı ve gerçekten uyumlanma efsaneydi. Çok teşekkürler 🙏🏻

Bu görüşü beğendiniz mi?
Mercan Gülseren Kasap
Mercan Gülseren Kasap

Merhaba. Usui Reiki 1.-2. Seviye eğitim ve uyumlamalarımı, yakın arayla Tarkan Küçükaksudan aldım. Reiki enerjisini çok sevdim. Enerji çalışmaya başladığı anda içimi bir huzur sarıyor, olumsuz düşüncelerden, stresten arındırmak için çalıştığını hissediyorum. Uygulaması kolay. Uzun yıllar önce, annem kanser hastalığına yakalandığında, tedavisine yardımcı, destek olarak reiki seansları almıştı. Moral ve enerji olarak çok iyi gelmişti. Benim öğrenme zamanım bu zamanmış demek ki. Daha önce, Access bars ve beden prosesleri ile çalışıyordum. Reikiyle yoluma devam ediyorum. Kundalini reiki 1-2 eğitimlerini de yine buradan almayı düşünüyorum. Tarkan Hocanın tanıtım videosunda ki bir sözü hoşuma gitmişti. Yaşayan herkes reiki öğrenmeli demiş. Ne güzel söylemiş, ona katılıyorum. Tarkan Hocama ve Yeni Bir Online ailesine, bize kolaylıkla reiki öğrenme imkanı sundukları için teşekkür ederim. Selamlar sevgiler

Bu görüşü beğendiniz mi?
ışıl kaan
ışıl kaan

Hayatınızda bir şeyleri eksik hissettiğiniz veya arayış içinde olduğunuz bir zamanda bu siteye veya Tarkan hocaya denk geldiyseniz hiç tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. Samimiyetiyle kalpleri ısıtan Tarkan hocanın rehberliğiyle hayatınıza reikinin şifa veren enerjisini davet ederek kendinizdeki ve çevrenizdeki değişimlere çok güzel bir şekilde tanık olabilirsiniz. Anlatılmaz, yaşanır. :)

Bu görüşü beğendiniz mi?
SULTAN AĞBULUT AĞAÇ
SULTAN AĞBULUT AĞAÇ

7 Temmuz gecesi reiki uyumlamamı Tarkan hocadan aldım insiye olmak harika bir duygu 🙏 küçüklüğümden gelen Sağ kulak problemim ve 1 senedir yaşadığım huzursuz bağırsak sendromuna resmen çare oldu 1 haftadır inanılmaz rahatım önce Sağ kulağımda 10 saniye aralıklarla süren bir sinyal sesi daha sonra karnımın bir anda hava ile dolması ayaklarımın buz gibi vücudumun sıcacık oluşunu hissettim bir an nefesim kesildi gibi oldu sonra gülümsemeye başladım ve ellerimin içinden resmen ateş çıktığını hissettim 1 saate yakın sürdü ilk 10 dakika çok hararetli yaşadım umarım devamını getirebilirim ve reiki 2 alabilirim🙏Tekler hocam tşkler yenibironline vesile olduğunuz için.

Bu görüşü beğendiniz mi?
ARZU LAFÇI
ARZU LAFÇI

merhabalar. Uyumlamasını Tarkan hocadan almış şanslı kişilerden olduğum için cok mutluyum. Uyumlama esnasında elde olmayan bır cok rahatsız edıcı sey oldu ve ben tam konsantre olamadım. Hocama anlatınca önemli olan senın ıcıne sınmesı deyıp hemen uyumlamayı tekrarladı. Uyumlama sırasında ellerimde ve ayaklarımdakı uyuşma ve yanma hıssı cok fazlaydı. enerjinin tüm bedenımde yayıldığını hıssettım özellikle 3. göz çakramın acıldığını resmen hıssettım. Cok guzel ve farklı bır deneyım oldu benım için. Hocama sonsuz tesekkürler.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Asuman Uzun
Asuman Uzun

Merhabalar bugün reiki 1.seviye uyumlamasını aldım ve çok heycanlıyım şuan yazarken bile kalbim yerinden çıkacak gibi o kadar mükemmel bir enerji frekansı ki anlatamam ben bunları dokulu yaşadım tam detay vermek isterdim ama uyumlaşmaya başlarken hafif bir rüzgar esintisi ve vücudumda karıncalanma üşüme oldu ve çakralarımda çalışma olunca o an hepsini tek tek farkettim çok muazzam bir şey inanın anlatılmaz yaşanır çok güzel deneyimlere sahip oldum bu süreçte bana yardımcı olan Hocam Tarkan Küçükaksu hocama sonsuz teşekkür ve saygılarımı yolluyorum emeğine enerjisine sağlık iyiki tanıştım sizlerle bu tesadüf değil bu hayatıma yeniden bir yol çizmek için önüme çıkan mükemmel bir insan tekrar sonsuz saygılarımı ve sevgilerimi gönderiyorum iyiki sizsiniz iyiki

Bu görüşü beğendiniz mi?
SEMA AKSOY
SEMA AKSOY

Uygulama sırasında kalbim çok hızlı atmaya başladı hatta sanırım devam edemiycem diye düşünürken biranda rahatlama geldi. Sürenin nasıl geçtiğini bilmiyorsunuz. Sıkıntılı olan bölgeniz varsa üzerinde yoğunlaşıyor enerji. Seans bitince gözleriniz biranda açılacak dediğinde nasıl olacak diye düşünüyordum ve gerçekten seans bitince uykudan biranda uyanmışım gibi oldu. Seans sonrası 2 gün kendi içime döndüm. Ne hissettiğimi faydasını ve birazda baş ağrısı yaşadım ama sonra içimdeki enerjinin beni nasıl mutlu ettiğini farkettim. Şuan kendime enerji verme çalışmaları yapıyorum ve avuç içlerimden akan enerjiyi hissetmek muhteşem. Deneyim ve destek için teşekkür ederim. 2. Seviyede görüşmek üzere. Sevgiyle kalın 🙏🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
Fatma Akkan
Fatma Akkan

Merhabalar, dün uyumlamamı aldım, oldukça güzel ve özel bir deneyimdi, bence herkes reiki öğrenmeli ve yapmalı. Kendisinin ve bütünün hayrına:) Ve bu konularla ilgikeniyorsanız doğru adrestesiniz kalbinize güvenin. Tarkan hocama vesile olduğu için teşekkür ediyorum, sevgiler.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Hacer Çolak
Hacer Çolak

Usui Reiki uyumlamasını Tarkan Hocamdan aldım. Enerji akışını hissettim bazı noktalarda önce basınç ve akabinde huzur. Bütünün ve benim hayrına olsun. Teşekkürler 🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
deniz sadi
deniz sadi

Kendisini keşfetmek isteyen ve geçmiş yüklerden kurtulup rahatlamak isteyen herkese tavsiye ederim. Çok şaşırtıcı etkileri olduğunu söyleyebilirim. programı oluşturan Tarkan Küçükaksu' ya teşekkürler

Bu görüşü beğendiniz mi?
Leyla Şimşek
Leyla Şimşek

Öncelikle Tarkan hocama çok teşekkür ederim kuzenim ve teyzem de Reiki eğitimini Tarkan hoca dan aldılar ve banada tavsiye ettiler iyikide doğru kişiden uyumlamayı almışız uyumlanma sırasında bu kadar enerji hissedeceğimi tahmin etmedim ilk ellerimde yoğun şekilde hissettim daha sonra ayaklarda sonra kollar kulaklarımın içi enerji den kaşındı resmen tepe çakrası inanılmaz yoğundu bi an başımın içine doğru su akar gibi hissettim üçüncü göz noktası yine aynı uyumlanmam 1 saat 40dakika sürdü buradan Tarkan hocaya teşekkürlerimi sunuyorum enerjisi muhteşem Reiki,2de nasip olursa Tarkan hocadan almayı isterim şiddetle tavsiye ederim🙏👍

Bu görüşü beğendiniz mi?
Zulal Sakaer
Zulal Sakaer

Merhabalar, Dün gece Tarkan hocamdan uyumlanmamı aldım. Deneyim kişiye özelin anlamını kavradım. Reikinin kendi bilinci olduğu ve enerjinin ihtiyacımıza yönelik nasıl aktığını anlayabildim. Tamda olması gereken oluyor. Kontrol etme çabasından çıkıp şifaya izin verdiğimde evrenin aslında bizler için muhteşem şekilde çalıştığının farkındalığını bir kez daha anlamış oldum. Bu sefer unutmamak dileğiyle :) ve Hocam Reiki ye ve size teşekkürlerimi sunuyorum. Yolların karşılaşması tesadüf değildir. Yaşama teşekkürler. Varlığınızı bana haber verdiği için.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Sevgi Özer
Sevgi Özer

Yaklaşık bir hafta önce reiki 1 uyumlaması aldım. Kendimi çok dingin ve huzurlu hissediyorum. İlk başlarda çık araştırdum videolar izledim. Tarkan hocamla tanışmadan 2 gece önce rüyamda uyumlandığımı gördüm. Ama uyumlanma sürecini pek düşünmüyordum. Yine videolara bakarken rüyamda uyumlama yapan kişinin tarkan hoca olduğunu birden farkettim. Kırmızı bir tişört vardı. Bu arada daha önce tarkan beyi tanımıyordum duymamıştım. Birden tarkan hocadan uyumlama almaya karar verdim. Tarkan beyle bu vesileyle tanuştığım için çok mutluyum. Herkese tavsiye ediyorum. Kesinlikle korkacak birşey ypk büyük bir huzurun yaşamınıza aktığını hissediyorsunuz

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ezgi Ertuğ
Ezgi Ertuğ

Dün akşam Tarkan hocadan uyumlama aldım kendisine tekrar tesekkur ederim. Cok ilginc bir deneyimdi. Yogun olarak bacaklarim ve dizlerimde hissettigim enerji nefes alip verdikce yukariua dogru cikip tum cakra noktalarimi gezip sanki tikanikliklari acmis gibi hissettim. Bogazimda bir rahatsizlik oldugu icin mi bilemiyorum tam ama o enerji surekli bogaz cakrama dondu galiba en cok o bolgemin sifaya ihtiyaci vardi bilemiyorum ama transa girmis gibiydim ve yaklasik 1 saat o sekilde durmusum. Ilginiz varsa bence denemelisiniz.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Handan Hüsünbeyi
Handan Hüsünbeyi

Klişe olsun istemiyorum ama ‘ANLATILMAZ YAŞANIR!’ diye haykırmak istiyorum. Dakikalarca anlatabilirim, yazabilirim, ama bu gerçekten çok garip bişey, ellerinizden ayaklarınızdan yoğun bir şey oluk oluk akıyor,çok üşüyorsunuz çoook😂 15-20 dakika sürdü sandığınız uyumlamanın odadan çıktığınızda 48 dakika sürdüğünü görüyorsunuz, sabah uyandığınızda melek gibi hafif, ya diyorum ya anlatamam bu mümkün değil gibi sanki, çok garip çok güzel çok, ellerimi artık daha çok seviyorum🤷🏻‍♀️ Tarkan hocaya ayrı Tülay hanıma ayrı minnettarım, hala NASIL YAAA diyorum, bunları yazarken de gülüyorum😇😇 en kötü ihtimalle ne olabilir ki demişti Tarkan hoca, yarın kaldığınız yerden devam edersiniz... inansanız da inanmasınız da bu var demişti; iyi ki de demiş🙏🙏 ben fizik öğretmeniyim ve yıllardır enerjiyi zaten dibine kadar araştırmıştım fakat sadece araştırmışım, görmemişim! İYİ Kİ diyorum İYİ Kİİİ🙏🙏🙏🙏🙏🧚🏼‍♀️🥰

Bu görüşü beğendiniz mi?
Saadet Yılmaz
Saadet Yılmaz

Reiki 1. UyumlanmadaTarkan Hoca "süreyi ve hisleri düşünmeyin, hiçbir şey hissetmeye de bilirsiniz, zamanı gelince gözleriniz kendiliğinden açılır" demişti. Herhangi bir beklentiye girmedim, hiçbir şey düşünmedim, hiçbir yere yetişmem de gerekmiyor düşüncesiyle gözlerimi kapatıp, niyet ettikten sonra istem dışı arka arkaya gelen gülümsemeyle bir rahatlama, gevşeme başladı. Bedenimin içinde hafif, naifçe belirgin bir hareketlenme yaşadım. Özetle farklı ve güzel duygular duygulardı. Tarkan Hoca'ya vesile olduğu bu güzel yaşam enerjisi deneyimi için çok teşekkür ediyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Emine Süngü
Emine Süngü

Muhteşem duygular içerisinde Usui Reiki 1. Seviye uygulayıcılık uyumlamam gerçekleşti. Çok teşekkür ederim evrene ve emeği olan herkese...

Bu görüşü beğendiniz mi?
Muhammet Çağlar Durmaz
Muhammet Çağlar Durmaz

Başta endişem vardı. Sonrasında Tarkan hocamızdan eğitimi ve uyumlamayı aldım. Anlatımı çok açık ve anlaşılır. Ben uyumlama alırken enerjiyi en çok ellerimde ve parmaklarımda hissettim. 35 dakika sürdü. Ekibe sorduğum sorulara hızlı cevap alabildim. Kendisi çok başarılı bir reiki master. Her şey için teşekkürler yeni bir online ailesi.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Bilge Turhan
Bilge Turhan

Enerjiyi hoca başlar başlamaz sırtımdan girdiğini hissettim. Çok güzel bir denyimdi ateşten büyük bir topun üstüme geldiğini gördüm. Her şey için çok teşekkür ederim

Bu görüşü beğendiniz mi?
Meliha Neşvat Halvaşi
Meliha Neşvat Halvaşi

Ruhunu ve Kalbini sifaya guzelliklere açmış olan herkese merhaba; Oldukca artan öfke tahammülsüzlük ile artık baş edememeye ve kendimi bulmak icin birseyler yapabilmek kendim ve diğer tum insanlar icin bir arayışa girmiştim.. Bir cok arastirmalar, kitaplar, insanlar ile tanismak onlardan bilgi almak icin ugrasmaya baslamisken Tarkan bey in sayfasina denk geldim.. Anlatımı duruşu ve yaklaşımı guvenilir ve icten oldugunu dusundugumden ve yapmış oldugu aktarmis oldugu bilginin zararsız tamamen iyilik guzellik icin yapıldığını öğrendiğimde neden olmasın dedim.. 1. Egitimimi merak ve ictenlikle tamamladım, Uyumlama esnasında ise herkesin yaşayacağı ama farkli duygular ile tanışacağı bir yolculukta bana eslik etmesi, yerinde olacak bir soz: beni ozume dönme fırsatı verip ohhh beee duygularima kavusuyorum,iyi hissediyorum u hatırlattığı bir ışık verdi.. Diliyorum ki herkes birgun bu yola duser ve kaptanı Tarkan bey i tanir.. Sifa olsun... Sevgilerimle...

Bu görüşü beğendiniz mi?
Semra AYDIN
Semra AYDIN

Merhaba... Öyle uzun zamandır istediğim bir deneyim di ki reiki,bugün rusui reiki 1 seviye uyumlamamı almış biri olarak söylüyorum, muhteşem bir deneyim. Uyumlama sırasında içimde ki temizlik duygusunu kelimelerle ifade edemem onu yaşamanız lazım. Çoşku, çok güçlü bir sevgi, temizlik ve hafiflik duygusu hissettim öyleki ben bedenen ordaydım ama o kadar hafif hissediyordum ki kendimi.. Bu deneyim herkeste farklı. Ne kadar anlatılırsa anlatılsın inanın yaşamadan anlamanıza imkan yok... Tarkan beye çok çok teşekkür ediyorum...Umarım bu yolculuğum sizinle devam eder🙏🤗

Bu görüşü beğendiniz mi?
Burçin Yılmaz
Burçin Yılmaz

Merhabalar. Benim aydınlanma surecimin başlamasından 1 sene sonra tanıştım Tarkan Beyle. Zaten enerji konusunda yoğun araştırmalarım ve calışmalarım varken tesadüfen (ki tesadüf diye birsey yoktur 🙏🏻) kendisine internette rastladım. Online olrak bu egitimi almaya karar verdim. Reiki 1 uyumlaması için Tarkan Beyi aradım ,kendisi inanılmaz pozitif enerjili, nazik, ilgili ,tam bir beyefendiydi. İnanilması zor ama telefonu kapattıktan sonra sadece konuşmak bile enerjimi arttırdı, içim anlatılmaz bir huzurla doldu. Uyumlama sırasında da farklı mucizevi bir deneyim yaşadım. Ellerimin içindeki enerjiyi gercek anlamda hissettim. Artık hayatımda yeni temiz bir kapı açıldi. Ve bir kez ışık sizi aydinlatmaya baslarsa bu hiç bitmez. Hazır hissedince reiki2 kursunu da almak istiyorum. Teşekkürler Tarkan Kücükaksu 🙏🏻

Bu görüşü beğendiniz mi?
Çiğdem Pala
Çiğdem Pala

Reiki hakkında bir yazı okuduğumda araştırmaya başladım nedir, ne değildir diye. Derken Tarkan beyin kanalı karşıma çıktı. Buradaki tanıtım videosunu izlediğim anda Tarkan beyin içimi ısıtan sıcacık anlatımı bende" eğer bir eğitim alacaksam bu, o kişidir" dememe sebebiyet verdi. 1. Seviye uyumlamami aldım. Videolu anlatımlar etkili olur mu diye tereddütlerim olmasına rağmen Tarkan bey basit ve anlaşılır anlatımı ile oldukça kolay öğreniliyor. Benim için uyumlama en güzel kısmı idi. İlk defa böylesi yoğun bir enerjiyi bedenimde hissettim. Uyumlama yaklaşık 45 dakika kadar sürmesine rağmen sanki 10 dk sürmüş gibiydi. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Böylece 1 seviye ile başlayan egitimimi 3. Seviye alana kadar devam ettim. Devam etmek isteyen herkese tavsiye ederim. Aydınlık ve sevgiyle

Bu görüşü beğendiniz mi?
Cennet Çakar
Cennet Çakar

Merhabalar,reiki eğitimi almak için araştırma yaparken uzaktan eğitime ilk başta emin olamamıştım ama arkadaşım sayesinde Tarkan Bey'den reiki eğitimi almaya karar verdim.İyi ki de vermişim.Tarkan Bey'in enerjisi çok güzel.Her aradığımda ulaşabildim,sorularıma cevap alabildim.Tarkan Bey'e kibarlığı ve samimiyeti için teşekkür ediyorum.Uyumlamaya gelince çok güzel bir uyumlama geçirdim.Herkesin deneyimlemesini tavsiye ederim.İnşallah en kısa zamanda reiki 2 eğitimini de almayı düşünüyorum.Teşekkür ederim yenibironline ve Tarkan Hocam.

Bu görüşü beğendiniz mi?
didem servet
didem servet

Tarkan beyin sayfası tesadüfen karşıma çıktı..Reiki hakkında birçok bilgim ve etrafımda reiki uyumlaması alan arkadaşlarım vardı , fakat ben bugüne kadar hiç uyumlama almamıştım..Tarkan beyin videosunu izleyince samimiyeti,ses tonu ve yaklaşım şekli hiç. düşünmeden uyumlama alma isteğimi ortaya çıkardı ve iki gün videoları izleyip notları okuduktan sonra dün uyumlamamı aldım.. Kesinlikle çok güzel bir deneyimdi...gerçekte n beklentisiz başladığınız zaman uyumlamanın farkına varabiliyorsunuz.... enerji akışını çok net hissediyorsunuz ..tabikide herkesin aynı deneyimi yaşaması mümkün değil ama zihnimde duyduğum karşılıklı teşekkür konuşmasından sonra gözlerimin kendiliğinden açılması benim için inanılmazdı... umarım herkes benim kadar güzel bir deneyim yaşar :) Tarkan beye burdan da tekrar teşekkürler ediyorum....hazır olduğumda ikinci uyumlamada görüşmek dileğiyle......

Bu görüşü beğendiniz mi?
sinem solmaz
sinem solmaz

Dürüst olmak gerekirse Hintli bir iş arkadaşımın tavsiyesiyle hiç beklentisiz almıştım bu eğitimi, açıkcası çok bi inancım yoktu enerjinin varlığına dair. Ama derste birşeyler öğrendikçe insan bir şans vermek istiyor gerisi gelsin istiyor, çünkü bilgi sahibi olmadan inanmamak en kolayı. Benim için en etkileyici kısım uyumlamaydı. Hiç beklemediğim, başkası yaşadım dese inanmayacağım şeyler yaşadım. Enerjinin varlığını bütün bedeninizde hissediyorsunuz. Sadece bu uyumlamayla bile dünyaya bambaşka bi gözle bakıyorsunuz diyebilirim. Kesinliikle dün olduğumla aynı kişi değilim.. Herkes hayatında bu deneyimi yaşamalı bence bir şans verin, pişman olmayacaksınız. Tarkan hocaya da özellikle teşekkürlerimi iletiyorum bütün sorularımı uzun uzun sıkılmadan cevapladı daha çok bilgi sahibi olmamı sağladı.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Didehan Özcan
Didehan Özcan

Öncelikle ehil bir kişiden, Tarkan beyden bu Uyumlamayı aldığım için çok mutlu ve huzurluyum. Yaklaşımı, öğretme ve klavuz olma isteği ( not: herkesde bunu bulamazsınız. ) her sorunuza detaylı cevap vermesi beni " İyi ki Tarkan bey " dedirtti. !! öncelikle illa bir şey isteyeceğim diye kendimi şartla madım daha önce kundalini 1 aldığım için . kundalini Reiki de taç çakra mın hareketlendiğini hissetmiştim burada kalp çakrasının çok hareketlendiği hissettim. Ve tüm vücudunda bir ağırlık hissettim. Sanırım ortaları gibiydi uyumamanın iki elimin arasında çok çok kuvvetli adeta mıknatıs etkisi gibi birbirinden yakınlaşma uzaklaşma bir çekim hissettim çok hoşuma gitti ve çok güçlüydü sağ kolumda karıncalanma ve her iki bacağımda karıncalanma hissettim bunlarda güçlüydü. Kronik bel ve göz ağrım ertesi gün yok olmuştu. Doğru isim ve doğru adres tam donanımlı bir rehber... Şükran ve teşekkürlerimle...

Bu görüşü beğendiniz mi?
Yasemin Kultufan
Yasemin Kultufan

Reiki 1. Asama eğitimi aldım ama icime sinmeyen biseyler vardı eksik hissediyodum kendimi ve arastirirken tarkan beyle karsilastim ve yeniden 1. Asama egitimi aldim iyi ki de almisim videolarla destek de cok güzel olmus gercekten... uyumlama cok güzeldi cok yogun hissettim bu fiyatlarla birlikte bu egitimlere kavusmak da muhtesem tarkan beyin desteği de ilgisi de cok güzel gercekten cok teşekkür ederim kendisine🙏 herkese gönül rahatligiyla tavsiye ediyorum...

Bu görüşü beğendiniz mi?
TUĞÇE BAŞTI
TUĞÇE BAŞTI

Online eğitim olduğu için çok fazla tereddütlerim vardı. Tarkan Bey'den uyumlama alana kadar. İnanılmaz bi enerji hissettim. Kendimize faydamızın dokunduğu bilmek başkalarına da yardımcı olabileceğimizi bilmek çok güzel bir duygu. Herkese tavsiye ederim. hayatımızın her anında bize yardımcı olacağına eminim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
İrem Karaarslan
İrem Karaarslan

Reiki ile ilgileniyor ve ona yakından bakmak, birşeyler öğrenmek istiyorsanız, buraya rastladığınız için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. İşitsel ve görsel olarak detay düşünülüp hazırlanan tüm dersler online eğitim konusunda örnek teşkil eder nitelikte. İyi ki bu siteye bağlanmış ve sizi tanımışım Tarkan hocam. Reikiye ilginiz varsa düşünmeden derslere başlayın! Hayatta hiçbirşey tesadüf değildir!

Bu görüşü beğendiniz mi?
SELİN KÜÇÜKVATAN
SELİN KÜÇÜKVATAN

Başta onlıne olması bana acaba dedirtti. Ama gercekten çok başarılı ve etkılı bır programdı. Şimdi reiki 2. seviye uygulama programınıda aldım:)

Bu görüşü beğendiniz mi?
Şerife Anadal Güzel
Şerife Anadal Güzel

Bu egitim benin icin harika bir deneyim oldu. Tarkan bey'e çok teşekkür ediyorum. Eğer online eğitim almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Merve Ünal
Merve Ünal

Reikiye yıllardır ilgim vardı. Ancak nasıl başlayacağım konusunda bir fikrim yoktu. Kardeşim vasıtasıyla Tarkan beyle tanışmış oldum. 1. Seviye uyumlaması çok farklı, herkesin yaşaması gereken bir deneyim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ezgi Fındık
Ezgi Fındık

Çok derin ve keyifli bir deneyimdi. Şifalanmak ve şifalandırabilmek ihtimali çok keyifli geliyor. Kendimi reiki deneyimlerken çok iyi hissediyorum. Teşekkürler bu olanak için :)

Bu görüşü beğendiniz mi?
Yasemin Düztaş
Yasemin Düztaş

21.11.2019da uyumlamamı aldım. İlk başta bu eğitime katılmakla ilgili tereddütlerim vardı ancak araştırma yaptıktan sonra dersleri izleyip kitapçığı okudum ve uyumlama için Tarkan Beyden randevu aldım. İlk defa böyle bir deneyim yaşayacağım için endişelerim vardı. Nasıl geçecek neler hissedeceğim? Ancak bunun bir deneyim olduğunu ve anı yaşamam gerektiğini düşündüm. Uyumlama sırasında o enerji akışını hissettim, ellerimde bir ağırlık oldu. Ve bir gondoldan ya da hız treninden aşağı inerken hissettiğim o adrenalin anını yaşadım. Daha sonrasında uyudum. Ve sabah uyandığımda dinlenmiş, yenilenmiş hissederek güzel bir güne başladım. Kendimi hazır hissettiğimde ikinci seviyeye geçeceğim. Tarkan Bey'e güler yüzlü ve anlayışlı tavrı için çok teşekkür ediyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Çiğdem Demirel
Çiğdem Demirel

reiki 1. seviye eğitimini 26.10.2019 tarihinde aldım ve 28 ekim tarihinde Tarkan hocamla uyumlama seansını gerçekleştirdik. benim için çok güzel bir deneyim oldu. uyumlama sırasında büyük bir duygu yoğunluğu hissettim ve sonrasında ağlama ile gelen bir rahatlama oldu. bugün uyumlama sonrası ilk günüm ve ilk kez kendime reiki enerjisi verdim. yaklaşık 25 dk sürdü. bunu hergün yaparak duygu,düşünce ve bilinç/bilinçaltı seviyesinde nasıl değişiklikler olacağını çok merak ediyorum. Tarkan hocam gerek uyumlama öncesi gerekse uyumlama sonrası çok ilgiliydi. her soruma açıklık getirdi. kendisine çok teşekkür ediyorum. en yakın zamanda reiki 2. seviyeyi de alıyor olacağım.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Hicran Ekinci
Hicran Ekinci

Öncelikle Tarkan hocama teşekkür etmek istiyorum enerjisi ilgisi yaklaşımı anlatımı için 🙏 uyumlama deneyimime gelince keyifli olduğunu söylemeliyim zihnimi dizginlemek biraz zor olsada başardım 😊 önce birşey hissetmeyeceğim düşündüm bir süre sonra sol kolumda baskın bir ağrı önce ürperme ve üşüme hissi sonrasında gelen iğne batıyor hissi ile sıcaklık en ilginç yanıysa istemsiz görüntüler tarkan hocayı bana uyumlama yaparken gördüm ben uzanmıştım ve kocaman bir beden şeklinde gökyüzündeydi elleri üzerimdeyken benim uzanan bedenimden 🔥 alevler yükseliyordu enerji akışının sonlarına doğru hafiflemiş gevşemiş ve huzurlu bir şekilde gözlerimi açtım ✌️ İkinci seviyeyi en kısa sürede almaya niyet ettim bu deneyimi yaşamayı seçen herkese şifa olsun ...

Bu görüşü beğendiniz mi?
Özge Kömürcü
Özge Kömürcü

Yaşadığım en güzel deneyim ve uygulama diyebilirim. Kendisini seven ve şifa akımının nasıl bir his olduğunu bilmek isteyen herkes için tavsiyemdir reiki... Her şey kendinizi sevmekle başlar diyerek Tarkan Küçükaksu hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Eda Karaüç
Eda Karaüç

Eğitimlerin videolardan izlenmesi ve videoların ayrıntılı anlatımları muhteşem... Uyumlama anını kelimelerle ifade etmek inanın çok zor... İlginç ve bir o kadar harikaydı... Gerçekten anlatılmaz yaşanır ifadesi uyumlama anı için geçerli... Tarkan Beye her soruma sıkılmadan cevap verdiği ve her zaman ulaşabilme imkanı sağladığı için çok teşekkür ediyorum.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ebru Karatoprak
Ebru Karatoprak

Merhaba , 1. Seviye uyumlamamı Tarkan hocadan aldım . Gerçekten çok değişik bir deneyimdi. İlk etapta çok yoğun bi şekilde mavi ve mor ışıklar gözümün önünden geçti, gözlerim mi açık acaba diye düşündüm . O kadar yoğun :) sonrasında avuçlarımın içinde sanki kalbim atıyor gibi bir his yaşadım. Karnımda, bacaklarımda hareketlenmeler ve yüzümde yoğun kaşıntı hissettim. Yüzümü kaşımak istememe rağmen kollarımı ve elimi kaldıramadım. Gözümü açtığımda 2 saat geçmişti , uyuyakalmıştım . Netice olarak benim için çok değişik bir deneyimdi . Reiki dünyasının kapısını bana açmakta yardımcı olan Tarkan hocama çok teşekkür ederim .

Bu görüşü beğendiniz mi?
Kadir Kurtulus
Kadir Kurtulus

Bir çok enerji eğitimi ve uyumlaması almış olan ben reiki nin cazibesinden uzak kalamadım. Kurumla ilgili kafamda bazı soru işaretleri vardı ancak Tarkan Bey in her iletişim kurma çabama cevap vermesi, kafamdaki sorunların yersiz olduğu gösterdi. Eğitim videolarını tahminen 10 kez tekrar etmişimdir. Ancak uyumlama gecesi yine de anlamsız bir heyecana büründüm. Uyumlamam esnasında ilk olarak vücudumda sıcaklık ve daha sonrasında her bir çakra bölgemde hareketlilik hissettim. Belirli bir süre sonra başta yüzüm olmak üzere inanılmaz bir kaşıntı aldı beni, kaşımamak için yaptığım mücadeleyi kazanıp uyumuşum. Tekrar uyandığımda gözlerimin önünde yağmur damlaları gibi yağan yalnız damlaların sembollerden olduğu bir görü geldi. Güzel bir deneyimdi ama şimdi gelelim bunu hayatımıza uyumlamaya. 2nci seviyeyi aldığımda size arada olan değişimlerden bahsederim. Kesinlikle tavsiyemdir.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Elif Yurt
Elif Yurt

Öncelikle Tarkan bey'den haberdar olmama ve uzun zamandır istediğim Reiki için uyumlama almama vesile olan, ilsu hanıma çok teşekkür ederim. Ben uyumlamamı 8 Ekim'de aldım. Gerçekten çok değişikti enerjiyi müthiş hissediyorsunuz... Ne zaman bitecek kaygısı hissetmeyin diyorlar kesinlikle doğru, birden gözlerinizi açıyorsunuz.. süreç bununla da bitmiyor ve sorularınız için sürekli destek alabiliyorsunuz bunun sözünü veriyorlar... umarım Tarkan bey şans getirir ve Reiki konusunda bütünün ve kendi hayrıma ilerlerim.... Çok teşekkürler

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ersoy güney
Ersoy güney

Merhaba, uyumlamamı 03.10.2019 tarihinde Tarkan KŪÇŪKAKSU dan aldım. Çok farklı bir deneyimdi. Herkes burada yaşadığı deneyimlerinden bahsetmiş bende onları okuduktan sonra bunları bende yaşayacak mıyım diye düşündüm. Ama õyle olmadı. Uyumlama anının herkes için özel ve farklı olduğunu gördüm. Uyumlama sırasında kendinizi bırakın ve keyfini çıkartın diyorum. Simdi seviye 2 uyumlamam nasil geçecek çok merak ediyorum. Bu deneyimi herkes yasamalı diyorum. Tarkan Bey göstermiş olduğu samimiyet ve bilgilendirmeleri için teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Zeki Tuncel
Zeki Tuncel

Tarkan beyden birinci seviye reiki uygulama egitimi aldim. Bu konuya cok ilgili oldugum icin ve Tarkan beyin güzel anlatimi sayesinde bir oturuşda bitirdim egitimi. Uyumlama sirasinda ücüncü göz cakramda hayali olusumlar gördüm. Kafamda karincalanma ve kol ve bacaklarimda havalanma hissettim. Bütün bu deneyimler rahatlaticiydi. Sagligina ve hayatina önem veren herkese tavsiye ediyorum bu egitimi. Tesekkürler Tarkan bey.

Bu görüşü beğendiniz mi?
arzu alver
arzu alver

Uzaktan uyumlama yaptırmak konusunda tedirginliklerim vardı. Karşıma yenibironline sitesi çıktı. Tarkan Bey'le konuşma fırsatım oldu ve hafta önce reiki 1 uyumlaması aldım. Kendisi uyumlama öncesi gayet açılayıcı şekilde beni bilgilendirdi. Uyumlama sonrası da sorularıma cevap verdi. Kendisine çok teşekkür ederim. Uyumlamada çok güzel rüyalar gördüm, karıncalanma ve sıcaklık hissettim. Bittiğini gayet net farkettim. Kendisine çok teşekkür ederim. Sevgilerimle

Bu görüşü beğendiniz mi?
Gamze Çınar
Gamze Çınar

Uyumlamada yaşadığım deneyim gerçekten beklentimin çok üzerinde güçlü bir histi, artık bundan sonrasını gerçekten merak ediyorum. Çok heyecanlıyım. Tarkan hocanın öğrencilerine olan desteği çok güzel. Tavsiye ederim, düşünen arkadaşlar artık düşünmesin. Sevgiyle kalın.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Dilek Ercan
Dilek Ercan

Harika bir deneyimdi benim açımdan. Dersler gayet anlaşılır ve güzel işlenmiş videolarda. Uyumlama ise ayrı bir harikaydı. Yoğun hissettim ve yaşadım. Henüz birinci seviyedeyim ve bütün eğitimleri tamamlayacağım. Tarkan hocam çok kibar ve ilgili bir öğretmen çok teşekkür ediyorum kendisine. Bütünün ve benim hayrıma şifa olacak ve öyle de oldu şükürler olsun 🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
Seçil Çagatay
Seçil Çagatay

Eğer bir şekilde bu sitedeyseniz ve araştırma yapıyorsanız eğitim almak için, doğru adrestesiniz. Reiki 1. seviye eğitimini aldım ve benim için tarif edilemez bir deneyimdi. Gerek yaşadığım o eşsiz deneyim gerekse Tarkan hocanın samimi yaklaşımı bana bunun devamını da getirmek için bir neden oldu. Hazır hissettiğinizde uzaktan ya da online olur mu diye tereddüt etmeyin bile. Sağ olun hocam bu güzel duyguyu bana ve bizlere aktarmayı seçtiğiniz için🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
Büşranur Eker
Büşranur Eker

Dersler oldukça anlaşılır, oldukça açıklayıcı. Diğer tüm yorumlarda yazdığı gibi uyumlama çok farklı bir deneyim oldu benim için. Uyumlamaya başlarken migrenim tutmuştu ve uygulama sırasında bir anda puf yok oldu. Hissettiklerim de cabası. Yalnızca uyumlama değil, kendinizi sonsuz şifanın kanalı haline getiriyorsunuz. Eğer eğitim alıp almama konusunda kararsızsanız almanızı tavsiye ederim. İlgisinden dolayı Tarkan Bey'e çok teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Melek Türker
Melek Türker

Merhaba 16 ağustosta Tarkan beyden reiki 1 uyumlama aldım , ellerimde , gözkapaklarımda , ağırlık ve uyuşukluk hissettim , üçüncü göz noktamtan bir süre siyah siyah kuşların uçup dışa doğru gittiğini gördüm ve sonra yerini beyazlıklara bıraktı , reiki 1 gibi , kendimi hazır hissettiğimde reiki 2 yide alacağım, herkese tavsiye ederim güzel bir deneyimdi..

Bu görüşü beğendiniz mi?
Sinem Kasapoglu
Sinem Kasapoglu

Öncelikle, Tarkan Bey'e gostermis olduğu samimiyetinden ve bilgilendirici aciklamalarindan dolayi çok teşekkür ederim. Dün akşam kendisiyle 1. Seviye Reiki uyumlamasini gerçekleştirdik. Dizlerimin altında ve kollarımda ağırlık ,basinc ve tarifi imkânsiz bir duygu hissettim. Nedensiz olarak Esnemeye başladım ve gözlerimden yaşlar geldi. 🙏🙏Kesinlikle yaşanması gereken bir deneyim.. kendinize bir armağan verin ve sizde bu deneyimi yaşayın.. Teşekkürler Tarkan Bey🙏😊

Bu görüşü beğendiniz mi?
Fatma Görür
Fatma Görür

Merhaba.Tarkan bey den aldığım reiki çok güzel ve farklı deneyimler yaşattı bana.Uyumlamadan sonra derin bir sakınlık,dinginlik, huzur ve bedenen büyük bir rahatlama yaşadım. Reiki eğitimini almak için doğru bir seçim yapmışım Tarkan Bey i seçmekle.Enerji çalışmaları her eğitmenden alınmaz çünkü.Tarkan beye çok teşekkür ediyorum.Bu eğitimi düşünenler güvenle , rahatlıkla Tarkan bey'den alabilirler.

Bu görüşü beğendiniz mi?
PINAR SARI
PINAR SARI

Merhabalar. Öncelikle Eğitimin her aşamasında ki desteği için Tarkan hocama ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunarım. Ayrıca online olarak Reiki eğitimi alma imkanına kavuşmuş olmak beni fazlasıyla memnun etti. Bu imkanı bizlere sağlayan Yeni Bir Online ekibine teşekkür ederim. Uyumlanma aşamasında yaşadığım deneyim muazzamdı ve herkese şiddetle tavsiye ederim.Sevgilerimle.....

Bu görüşü beğendiniz mi?
Banu Bolu
Banu Bolu

Reiki ile yıllar önce tanıştım ama eğitim için vaktim olmamıştı.Emekli olduktan sonra kendim ,düşüncelerim ve yapmak istediklerime daha çok odaklanıp Reiki eğitimi araştırmasına girdim ve Tarkan beyle yolumuz kesişti hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanırım.Ve Yeni Bir Online dan Reiki 1 seviye uygulamasını aldım.Tarkan bey ve asistanı sorduğum her soruya en kısa sürede döndüler. Derslerim bittikten sonra Tarkan beyden aldığım uyumlama ile bedenim beynim ve duygularım daha rahat ve sakin oldu . O akşam huzurlu ve deliksiz bir uyudum ve sabah çok dinç kalktım. Tarkan bey ve ekibine ilgi alaka ve samimi tavırlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Herkesede tavsiye ediyorum. Ben bu eğitim için doğru yerdeyim. Eğitime devam edicem Reiki 2 seviye eğitiminde görüşmek üzere ışık ve sevgiyle kalın 😊🙏🌺

Bu görüşü beğendiniz mi?
Nermin Aydoğan
Nermin Aydoğan

Tarkan Hocama çok teşekkür ediyorum 😊çok istediğim Reiki Doğru kişiden aldım. İnanın çok yoğun bir Enerji hissetim tarifi zor yaşamanız gerekiyor anlamanız içinde Düşünmeden alın 🙏🏻💙

Bu görüşü beğendiniz mi?
Candan Akin
Candan Akin

Tarkan beye gösterdiği özen ve samimiyet için bir kere daha teşekkür etmek istiyorum, 1.seviye Reiki uyumlaması ile başladık devamı da gelecel tabiki, çok güzel bir deneyim ve tecrübe oldu benim için, isteyen herkesin muhakkak Tarkan bey ile çalışması dileğiyle bir kere daha teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ceyda Ozdemir
Ceyda Ozdemir

Merhabalar, Tarkan beyle gerçekleştirdiğimiz reiki 1 uyumlama sürecim düşündüğümden çok daha iyi geçti diyebilirim. Kendisiyle anlaştığımız saatte videolarda anlatıldığı gibi uyumlamayı başlattık. Ve yaklaşık on dakika bir şey hissettim diyemem ancak daha sonra gözlerim kapalı olmasına rağmen, karanlık his yerine aydınlık beyaz bir his oluşmaya başladı. Bacaklarımda uyuşma ve karıncalanma oldu. Hatta bir ara acaba uzandığım için mi uyuştu diye düşünüp ayaklarımı hareket ettirdim. Fakat bu his daha da yoğunlaştı ve sanki diz kapaklarımdan bir şey yukarı çekiliyor hissine kapıldım ve mutluluk ve huzur karışımı bir duygu yaşadım. Bütün reiki 1 sürecinde Tarkan bey e istediğimiz zamanda ulaşıp her türlü soru sorabilme şansına sahip olmak işin en güzel tarafı. Kendisi sizi büyük bir nezaketle dinleyip cevap veriyor ve ister reiki ister herhangi başka bir eğitim alın, kendisinin enerjisini telefondaki beş dakikalık konuşmadan dahi hissedebilirsiniz. Ben kendisine tekrar teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Nazan Sönmez
Nazan Sönmez

Eğitimin her aşamasında ki desteği için Tarkan hocama ve ekibine bin şükran 🙏🏻Yaşadığım deneyim muazzamdı uyumlanma aşamasında. Tekrar tekrar teşekkürler. Sevgiler, Nazan.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ferhat Aynural
Ferhat Aynural

Öncelikle Tarkan Küçükaksu'nun ilgi ve alakasını şahsımdan esirgememesi ve beni bilgilendirmek için sorduğum her soruya doyurucu cevaplar vermesi sebebiyle kendisine en içten şükranlarımı sunuyorum. İkinci olarak online olarak Reiki eğitimi alma imkanına kavuşmuş olmak beni ziyadesiyle memnun etti. Bu imkanı bizlere sağlayan Yeni Bir Online ekibine teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Emel A.
Emel A.

Eğitim oldukça yalın bir anlatımla hazırlanmış. 22 Nisan'da Tarkan Bey'den uyumlama aldım. Acaba nasıl olur diye başladığım bir yolculuk aklımda harika bir deneyimle devam etti. Uyumlamanın sürdüğü yarım saat boyunca bir boşlukta süzüldüm durdum, zaman yok, şekiiller yok, ağırlık yok... Bir zaman sonra gözüm kendiliğinden açıldı ve ellerimdeki ağırlığı ve yenilenmeyi farkettim. Tarkan Bey'e kolayca ulaşabilmek içimi çok rahatlattı, hem uyumlama öncesi hem de sonrasında konuşma ve sorularımı sorma fırsatım oldu.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Neslihan Gürler
Neslihan Gürler

Merhabalar, Dün saat 22:30 usui reiki 1.seviye uyumlamamı Tarkan hocamdan aldım. Derin bir nefes alarak nasıl yazacağımı toparlamaya çalışıyorum fakat kelimeler ile çokta mümkün değil gibi görünüyor. Enerjiyi başladığı andan itibaren çok yoğun bir şekilde hissetim ve gözyaşlarıma hakim olamadım. Sonrasında bedenim süzüldü sanki dediğim gibi tam olarak açıklayamıyorum ancak sadece ruhumu hissettim diyebilirim fiziki bedenimle temasım yoktu gibi aslında.Sonra kocaman mor bir çiçek yukarılardan bir yerden uzatıldı sanki ve her iki taraftan soldan ve sağdan akan küçük renkli çiçekler... Yıldızlar ve gökyüzü... Deneyimlenmesi gerekiyor ne diyebilirim ki. İçimden bir his geç kaldığımı bile söylüyor,eminim bundan sonra herşey çok güzel olacak. Sizlere hızlı ve ilgili hizmetinizden dolayı ve Tarkan hocama yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. 2.seviye ile görüşmek üzere. Sevgiler

Bu görüşü beğendiniz mi?
Aysun AVCI
Aysun AVCI

Dün Reiki 1.Seviye uyumlamamı aldım. Gerçekten ilginç ve yoğun bir deneyimdi. Bana yeni bir dünyanın kapılarını açtığı için hocam Tarkan Küçükaksu'ya teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ecem Çatıkkaş
Ecem Çatıkkaş

Ben dün akşam reiki 1.seviye uyumlamamı Tarkan hocam dan aldım. Ellerimdeki ısı, kollarımdaki enerji geçişleri, hafif bas dönmesi, gözlerimin önündeki ışık geçişlerini hatta 3.gözümü bile gayet net farkettim ve gördüm. Gözlerimi açtığımda ki değişimi kendim farkettim üstümden büyük yük kalkmış gibiydi ve ellerim 1 saat daha uyuşuk kaldı enerjinin hissi vardı ama uyumlamadaki gülümseme bugün bile devam etti :) masterınızı kalpten hissedip seçmenin önemli oldugunu biliyordum ben Tarkan hocamı seçtim ve cok mutluyum ki ona sonsuz teşekkür ediyorum :) kendimi hazır hissettiğimde 2.seviye uyumlamamı anlıcam inşallah :)))

Bu görüşü beğendiniz mi?
Elvan Turgil
Elvan Turgil

Harika bir deneyimdi, kelimelerle tarifi zor... 17.03.2019'da Reiki 1.seviye uyumlaması aldım. Tarkan Hocamın sıcacık ve güven dolu sesi ile ilk tanıştığımda uyumlama almak için sabırsızlandım. Uyumlama sırasında morumsu küçük sürekli şekil değiştiren yıldızlar gördüm, bu inanılmaz güzeldi. Ellerimde sıcaklık karıncalanma uyuşma ile birlikte farklı bir güç hissettim. Gözlerimden beyaz ışıklar geldi geçti.. İçimi derin bir huzur kapladı. Yaklaşık 45 dk kadar sürdü ama ben hiç bitmesini istemedim:) Gözlerim açıldığında başım döndü sanki farklı bir boyuttan gelmişim gibi. İkinci ve üçüncü seviye uyumlamaları almak için sabırsızlanıyorum. Bu deneyimi herkes yaşasa farkındalığımız nasıl da artar dünyamız değişir. Hiç şüpheniz olmasın ki bu sayfaya denk geldiyseniz Tarkan Hocam ile hayatınıza yeniden başlayabilirsiniz. İlgisi ve katkıları için kendisine minnettarım. Saygı ve sevgilerimle...

Bu görüşü beğendiniz mi?
Nihal Yıldız
Nihal Yıldız

Bembeyaz ışıklar içinde, zamanın nasıl aktığını anlamadan şifalanmak..kelimelerle anlatılamayacak kadar özel ve güzeldi..gözümden akan yaşlarla birlikte bütün yüklerimden arındığım akşamın sabahında hala ellerim sıcacık..vesile olan Tarkan hoca mdan Allah razı olsun..

Bu görüşü beğendiniz mi?
Nihayet ETLİOĞLU
Nihayet ETLİOĞLU

Hep bildiğim yöntemlerle kendimi bedensel ve ruhsal iyileştirmeye çalışmıştım.. Tüm bunlardan alınan sonuçların yeterli olmadığında Tarkan Beyden reiki eğitimi almaya karar verdim. Uyumalamada; Bedenim kendiliğinden yaklaşık 2 saat içsel huzur ve farkıdalıkla hareket etti.. Doğal bir spor gibiydi.. Sonuç: Şu an kendimi bedenim yok gibi hissediyorum.. Sözler hissedilen derinliği ve heycanı anlatamıyor.. Tarkan beye teşekkür ediyorum.. Kendinize bunu deneyimleme şansını veriniz.. Sevgiler. "Bilinmeyeni, bilinmeyen ile bilmek.."

Bu görüşü beğendiniz mi?
feride UÇANER
feride UÇANER

Yaşadığım uyumlama deneyimini nasıl tarif edebilirim açıkçası bilmiyorum.Bir ben değil evimiz enerjiyi hissetti.Muhteşem ısıyı tüm ev halkı hissettik diyebilirim.Gözlerimde sanki heyecanlı bir kuş kanat çırpıyordu.Uyumlama ne zaman sona erecek beden bunu biliyor.Bu muhteşem deneyim için Tarkan Bey'e sonsuz şükranlarımı sunarım.Anlatılmaz yaşanır dedikleri deneyim bu olsa gerek..

Bu görüşü beğendiniz mi?
Rabia Apaydın
Rabia Apaydın

Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Uzaktan eğitim alırken herkeste olduğu gibi bende de birtakım soru işaretleri oldu , kesinlikle önyargılarınızı geride bırakıp sizinde kendiniz için bir adım atmanızı öneririm. Tarkan Hocamız hem ulaşım konusunda hem de iletişim konusunda birebir destek sağladı. Uyumlama aldığım an tüm bedenim güzel bir enerjiyle doldu hepinizin bu deneyimi yaşamanızı öneriyorum . Güvenilir bir sistem olduğu içinde emeği geçen tüm değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sevgiyle Kalın.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Nurcan Batak Çatalcalı
Nurcan Batak Çatalcalı

Muhteşem bir deneyimdi :)20.08.2018 Pazartesi günü uyumlandım bu esnada yoğun mor renk ve bir çift göz gördüm ellerimde kollarım da ve ayak ucuma kadar yoğun uyuşma hissettim enerjiyi bu kadar net hissedeceğimi tahmin etmemiştim ve ikinci seviye için çok heyecanlıyım :))nasip eden Allah’a ve vesile olan Tarkan beye sonsuz teşekkürler 🙏 başarılarınız daim olsun.

Bu görüşü beğendiniz mi?
DENİZ KORKMAZ
DENİZ KORKMAZ

kişi arayışına düştüğü şeyi buluyor..bu yazılanları okuyorsanız benzer yollardan geçip , benzer şeyleri arıyoruz sanırım..ben inandım ve mucizelere izin verdim..hep içimde ve heryerde olanı görebildim.ben burada iyi bir niyet , iyi duygular ve iyi insanlar buldum..şükürler olsun

Bu görüşü beğendiniz mi?
 • Eğitim: Eğitim
 • Konu: 15
 • Süre: 2 Saat 53 Dakika
 • Seviye: Başlangıç
 • Uyumlama: Var
 • Eğitime Erişim: 30 Gün
 • Sertifika: Evet
 • Kategori: Reiki

Eğitim İçeriği

1. Bölüm

Konular

 • Reiki Bilgileri
 • Reiki Prensipleri
 • Reiki Seviyeleri
 • Kendine Kısa Reiki Uygulaması
 • Başkasına Reiki Uygulaması
 • Reiki Enerjisini Hissetmek
 • Reiki 1. Seviye Ders Notları
 • Reiki Uygulaması Örnek
 • Çakralara Giriş
 • Byosen Tekniği
 • Topraklanma
 • Hastalıklar ve Bilinçlilik
 • Hastalıklar ve Zihnin Etkinleri
 • Uyumlamaya Hazırlık ve Sonrası
 • Uyumlama Programlama
2. Bölüm

Uyumlama Alma

3. Bölüm

Sertifika Alma

Sizi Arayalım