Reiki 1. Seviye Uygulayıcılık

"Tarkan Küçükaksu ile Usui Reiki 1. Seviye Uygulayıcılık Programı"

 • Eğitim Süresi: 2 Saat 32 Dakika
 • Başlangıç Seviyesi

Açıklama

Reiki Nedir?

Kolayca öğrenilebilen yaşam enerjisi aktarma ve iyileşme tekniğidir.

Bu eğitim ile;

 • Reikiyi kullanmayı öğrenecek,
 • Uyumlama alarak Reiki enerjisini kullanmaya başlayacak,
 • Sertifikanızı alacaksınız.

Reiki kelimesi Evrensel yaşam enerjisi demektir. Yediden yetmişe herkesi maddi manevi sağlığa götüren bir sevgi yoludur. Tanrısal sevgisiyle bütüne yönelik ve içinde varoluş ruhunu taşıyan her varlığa, ayırım gözetmeksizin, ancak tekâmül sınırlarına uygun bir şekilde etki eden bir uygulamadır. Vücut-Ruh dengesini düzenleyip muhafaza eder ve aynı zamanda yaşam enerjisi kapasitesini çoğaltır. Böylece hem mevcut rahatsızlıklar giderilecek hem de oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlanabilecektir.

Ellerle enerji verme sanatı çok eskidir. İnsanlar bunu zamanın başlangıcından beri yapıyor. Hasta olan veya yaralanmış bir insanın üzerine ellerinizi koymak doğal bir içgüdüdür. Anneler bunun bir örneğidir. Bir çocuk incindiği zaman anneler ellerini incinen yere koyar. İnsan dokunuşu enerji veren özen ve sevgi iletir. Bu enerji birçok isimlerle bilinir. Çin’de chi, Hindistan’da prana, İbranilerde ruach ve Japonlar tarafından Reiki olarak bilinir.

Dini, ırkı, milliyeti, cinsiyeti ve yaşından bağımsız olarak herkes Reiki şifa gücünden yararlanabilir ve herkes Reiki uygulayıcısı olabilir.

İnsan da iki boyuttan oluşur; enerji ve fizik boyutları. Her şey önce enerji boyutunda gerçekleşir ve daha sonra fizik boyutuna geçer. Reiki de özel bir tür yaşam enerjisidir. Kişinin bilincini ve yaşama bakışını değiştirerek onda temel bir denge oluşturur. Böylelikle yaşamını denge içinde, sağlıklı olarak sürdürmesini sağlar.

 

Gereksinimler

Hiç bir ön şart veya gereklilik yoktur. Herkes Reiki 1. seviye öğrenebilir.


İçerik

Reiki Bilgileri

Reiki Nedir? Nereden geliyor? Reiki hakkında bilinmesi gereken temel bilgiler

Reiki Prensipleri

Mikao Usui'nin tüm öğrencilerine tavsiye ettiği Reiki prensipleri

Reiki Seviyeleri

Usui Reiki kaç seviyeden oluşuyor? Bu seviyelerin farkları neler?

Kendine Kısa Reiki Uygulaması

Kendinize kısa Reiki uygulaması nasıl yapılır? 7 Ana Çakraya Reiki uygulaması anlatılıyor.

Reiki Enerjisini Hissetmek

Ellerde ve vücudunuzda enerjiyi daha yoğun hissedebilmek için uygulama

Başkasına Reiki Uygulaması

Reiki 1. Seviye Ders Notları

Ders notları kitapçığını indirerek detay bilgileri alabilirsiniz.

Çakralara Giriş

Çakraların yerleri ve giriş bilgileri

Topraklanma

Vücudunuzda ki fazla enerjiyi topraklayarak yükten kurtulmanın yolları

Byosen Tekniği

Hastalıklar ve Bilinçlilik

Bilinçsizliğine hastalıklar üzerine etkileri

Hastalıklar ve Zihnin Etkinleri

Hastalıkların oluşumuna yol açan zihnin etkileri

Uyumlamaya Hazırlık ve Sonrası

Uyumlanmaya nasıl hazırlanmalısınız? Uyumlamada neler olacak? Sonrasında neler yapmalısınız?

Uyumlama Programlama

Uyumlamanın gerçekleşeceği gün ve saati programlama

Canlı Görüşme

Müşteri Görüşleri

 1. Yazan: Yasemin Kultufan |10.01.2020|

  Reiki 1. Asama eğitimi aldım ama icime sinmeyen biseyler vardı eksik hissediyodum kendimi ve arastirirken tarkan beyle karsilastim ve yeniden 1. Asama egitimi aldim iyi ki de almisim videolarla destek de cok güzel olmus gercekten... uyumlama cok güzeldi cok yogun hissettim bu fiyatlarla birlikte bu egitimlere kavusmak da muhtesem tarkan beyin desteği de ilgisi de cok güzel gercekten cok teşekkür ederim kendisine🙏 herkese gönül rahatligiyla tavsiye ediyorum...

 2. Yazan: TUĞÇE BAŞTI|9.01.2020|

  Online eğitim olduğu için çok fazla tereddütlerim vardı. Tarkan Bey'den uyumlama alana kadar. İnanılmaz bi enerji hissettim. Kendimize faydamızın dokunduğu bilmek başkalarına da yardımcı olabileceğimizi bilmek çok güzel bir duygu. Herkese tavsiye ederim. hayatımızın her anında bize yardımcı olacağına eminim.

 3. Yazan: İrem Karaarslan|3.01.2020|

  Reiki ile ilgileniyor ve ona yakından bakmak, birşeyler öğrenmek istiyorsanız, buraya rastladığınız için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. İşitsel ve görsel olarak detay düşünülüp hazırlanan tüm dersler online eğitim konusunda örnek teşkil eder nitelikte. İyi ki bu siteye bağlanmış ve sizi tanımışım Tarkan hocam. Reikiye ilginiz varsa düşünmeden derslere başlayın! Hayatta hiçbirşey tesadüf değildir!

 4. Yazan: Emine Altuntaş |2.01.2020|

  Öncelikle Tarkan hocama yaklaşımı,samimiyeti ve enerjisi için teşekkür etmek istiyorum 🙏 Başta onlıne olması tereddut etmeme neden oldu ama  ders videolarinda hersey Tarkan Hocam tarafindan gayet anlaşılır ve başarılı bir şekilde anlatılmış etkili bir programdı. Uyumlama deneyimime gelince cok keyifli ve rahat bir uyumlama gecirdim ellerimde ve ust bedenimde enerjiyi hissettim sicaklik ve enerji akimini rahatlikla hissedyorsunuz harika bir deneyimdi.Uyumlama ne zaman bitecek kaygısı hissetmeyin kesinlikle birden gözlerinizi açıyorsunuz ne zman bittiğini zaten hissediyorsunuz. Benim uyumlanmam 45 dakika sürdü. Bu hayatta kişi arayışa girdiği şeyi gerçekten buluyor insanlara faydalı ve yararli olabilmeyi oldum olası hep istemişimdir ve ne guzel ki yolum reiki ile kesisti 🙏 Sifa akımının nasıl bir his olduğunu bilmek isteyen, sagligina ve huzuruna önem veren herkese tavsiye ediyorum bu egitimi. Kesinlikle yaşanması gereken bir deneyim.. Reikiden faydalanabilmemi sağlayan ve bunu ranta dönüştürmekten kaçınıp eğitim ücretini herkesin faydalanabilmesi için gayet cüzi bir miktara sunan Tarkan Hocama tekrardan teşekkür ederim 🙏 Sevgilerle..

 5. Yazan: egemen kostak|1.01.2020|

  merhabalar, uyumlama sırasında enerjiyi hissede bileceğimi düşünmüyordum. uyumlamada geçen zamanım 2 saat sürdü. ayaklarımdan başlayan karıncalanma ile uyumlanmanın başladığını anladım. en son ellerimde bitti. bu sırada vizyonlar görmeye başladım. odaklanmaya çalıştıkça vizyonlar değişti bende serbest bıraktım sadece izledim. uyumlama sonrası, günlerde yaşadıklarımla şaşırmaya başladım. öfke sinir sevme daha farklı algılama başladım. sevmediğim insanlara selam vermeye hayırlı işler demeye yeryüzüne farklı bakmaya başladım. anladığım kadarıyla kalp çakrası ile alakalı. odaklanmaya çalıştığımda 3. göz çakramda bölgemde karıncalanma/kıpırdanma olmaya başladı. çok değişik hisler yaşamaya başladım. ilk 3 gün 9000 10 bin adım yürümeye başladım. yürümeyi sevmeyen ben arabayı bırakıp yürümeye başladım. günlük 3000 4000 adım atardım. yürümekten ayaklarım ağrıdı :) . görmediğim halde kaza yada çarpma anlarında durmam gerektiğini hissettim. anlamadım ne olduğunu. neden durduğumu. hayvanları çok severim özellikle köpekler. uyumlanma sonrası hayvanların bana karşı daha fazla yakınlaşması oldu. bir keresinde elimle sevdiğim köpek üzerime atladı. yaşadıklarım pozitif duygular ile daha çok büyümeye başladı. Bir işe başlamadan önce sıkılır offflar pofflardım. şimdi zevk ile yapıyorum. reiki bana enerjimi yüksek tutmamı sağladı. 3 hafta olmasına rağmen 17 aralıktan önce egemen çok farklı 17 aralık sonrası egemen çok farklı. arkadaşlarım ailem farklı göründüğümden bahsediyorlar. ben reiki yi ilk önce kendim için istemiştim şimdi çok farklı etrafımdaki tanımadığım insanlar bana hastalıklarından bahsetmeye başladı ( Reiki Birinci Derece Uygulayıcı olduğumu bilmiyorlar ) migren ağrısı çeken arkadaşımı ağrılarını çok hafiflediğini söyledi. şifa allahtan! .meditasyonlarımda vizyonlar görmeye başladım. kendime güvenim arttı. 35 yaşıma kadar ruhuma aura'ma zarar vermişim diyordum. şimdi ise çok farklı. I love reiki yenibironline ailesine çok teşekkür ederim. ışığınız daim olsun.

 6. Yazan: SELİN KÜÇÜKVATAN|18.12.2019|

  Başta onlıne olması bana acaba dedirtti. Ama gercekten çok başarılı ve etkılı bır programdı. Şimdi reiki 2. seviye uygulama programınıda aldım:)

 7. Yazan: Şerife Anadal Güzel|13.12.2019|

  Bu egitim benin icin harika bir deneyim oldu. Tarkan bey'e çok teşekkür ediyorum. Eğer online eğitim almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

 8. Yazan: Merve Ünal|12.12.2019|

  Reikiye yıllardır ilgim vardı. Ancak nasıl başlayacağım konusunda bir fikrim yoktu. Kardeşim vasıtasıyla Tarkan beyle tanışmış oldum. 1. Seviye uyumlaması çok farklı, herkesin yaşaması gereken bir deneyim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 9. Yazan: Ezgi Fındık|5.12.2019|

  Çok derin ve keyifli bir deneyimdi. Şifalanmak ve şifalandırabilmek ihtimali çok keyifli geliyor. Kendimi reiki deneyimlerken çok iyi hissediyorum. Teşekkürler bu olanak için :)

 10. Yazan: Yasemin Düztaş|22.11.2019|

  21.11.2019da uyumlamamı aldım. İlk başta bu eğitime katılmakla ilgili tereddütlerim vardı ancak araştırma yaptıktan sonra dersleri izleyip kitapçığı okudum ve uyumlama için Tarkan Beyden randevu aldım. İlk defa böyle bir deneyim yaşayacağım için endişelerim vardı. Nasıl geçecek neler hissedeceğim? Ancak bunun bir deneyim olduğunu ve anı yaşamam gerektiğini düşündüm. Uyumlama sırasında o enerji akışını hissettim, ellerimde bir ağırlık oldu. Ve bir gondoldan ya da hız treninden aşağı inerken hissettiğim o adrenalin anını yaşadım. Daha sonrasında uyudum. Ve sabah uyandığımda dinlenmiş, yenilenmiş hissederek güzel bir güne başladım. Kendimi hazır hissettiğimde ikinci seviyeye geçeceğim. Tarkan Bey'e güler yüzlü ve anlayışlı tavrı için çok teşekkür ediyorum.

 11. Devamını okumak için tıklayınız.

 12. Yazan: Çiğdem Demirel|29.10.2019|

  reiki 1. seviye eğitimini 26.10.2019 tarihinde aldım ve 28 ekim tarihinde Tarkan hocamla uyumlama seansını gerçekleştirdik. benim için çok güzel bir deneyim oldu. uyumlama sırasında büyük bir duygu yoğunluğu hissettim ve sonrasında ağlama ile gelen bir rahatlama oldu. bugün uyumlama sonrası ilk günüm ve ilk kez kendime reiki enerjisi verdim. yaklaşık 25 dk sürdü. bunu hergün yaparak duygu,düşünce ve bilinç/bilinçaltı seviyesinde nasıl değişiklikler olacağını çok merak ediyorum. Tarkan hocam gerek uyumlama öncesi gerekse uyumlama sonrası çok ilgiliydi. her soruma açıklık getirdi. kendisine çok teşekkür ediyorum. en yakın zamanda reiki 2. seviyeyi de alıyor olacağım.

 13. Yazan: Hicran Ekinci |27.10.2019|

  Öncelikle Tarkan hocama teşekkür etmek istiyorum enerjisi ilgisi yaklaşımı anlatımı için 🙏 uyumlama deneyimime gelince keyifli olduğunu söylemeliyim zihnimi dizginlemek biraz zor olsada başardım 😊 önce birşey hissetmeyeceğim düşündüm bir süre sonra sol kolumda baskın bir ağrı önce ürperme ve üşüme hissi sonrasında gelen iğne batıyor hissi ile sıcaklık en ilginç yanıysa istemsiz görüntüler tarkan hocayı bana uyumlama yaparken gördüm ben uzanmıştım ve kocaman bir beden şeklinde gökyüzündeydi elleri üzerimdeyken benim uzanan bedenimden 🔥 alevler yükseliyordu enerji akışının sonlarına doğru hafiflemiş gevşemiş ve huzurlu bir şekilde gözlerimi açtım ✌️ İkinci seviyeyi en kısa sürede almaya niyet ettim bu deneyimi yaşamayı seçen herkese şifa olsun ...

 14. Yazan: Özge Kömürcü |24.10.2019|

  Yaşadığım en güzel deneyim ve uygulama diyebilirim. Kendisini seven ve şifa akımının nasıl bir his olduğunu bilmek isteyen herkes için tavsiyemdir reiki... Her şey kendinizi sevmekle başlar diyerek Tarkan Küçükaksu hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

 15. Yazan: Eda Karaüç|20.10.2019|

  Eğitimlerin videolardan izlenmesi ve videoların ayrıntılı anlatımları muhteşem... Uyumlama anını kelimelerle ifade etmek inanın çok zor... İlginç ve bir o kadar harikaydı... Gerçekten anlatılmaz yaşanır ifadesi uyumlama anı için geçerli... Tarkan Beye her soruma sıkılmadan cevap verdiği ve her zaman ulaşabilme imkanı sağladığı için çok teşekkür ediyorum.

 16. Yazan: Ebru Karatoprak|17.10.2019|

  Merhaba , 1. Seviye uyumlamamı Tarkan hocadan aldım . Gerçekten çok değişik bir deneyimdi. İlk etapta çok yoğun bi şekilde mavi ve mor ışıklar gözümün önünden geçti, gözlerim mi açık acaba diye düşündüm . O kadar yoğun :) sonrasında avuçlarımın içinde sanki kalbim atıyor gibi bir his yaşadım. Karnımda, bacaklarımda hareketlenmeler ve yüzümde yoğun kaşıntı hissettim. Yüzümü kaşımak istememe rağmen kollarımı ve elimi kaldıramadım. Gözümü açtığımda 2 saat geçmişti , uyuyakalmıştım . Netice olarak benim için çok değişik bir deneyimdi . Reiki dünyasının kapısını bana açmakta yardımcı olan Tarkan hocama çok teşekkür ederim .

 17. Yazan: Kadir Kurtulus|12.10.2019|

  Bir çok enerji eğitimi ve uyumlaması almış olan ben reiki nin cazibesinden uzak kalamadım. Kurumla ilgili kafamda bazı soru işaretleri vardı ancak Tarkan Bey in her iletişim kurma çabama cevap vermesi, kafamdaki sorunların yersiz olduğu gösterdi. Eğitim videolarını tahminen 10 kez tekrar etmişimdir. Ancak uyumlama gecesi yine de anlamsız bir heyecana büründüm. Uyumlamam esnasında ilk olarak vücudumda sıcaklık ve daha sonrasında her bir çakra bölgemde hareketlilik hissettim. Belirli bir süre sonra başta yüzüm olmak üzere inanılmaz bir kaşıntı aldı beni, kaşımamak için yaptığım mücadeleyi kazanıp uyumuşum. Tekrar uyandığımda gözlerimin önünde yağmur damlaları gibi yağan yalnız damlaların sembollerden olduğu bir görü geldi. Güzel bir deneyimdi ama şimdi gelelim bunu hayatımıza uyumlamaya. 2nci seviyeyi aldığımda size arada olan değişimlerden bahsederim. Kesinlikle tavsiyemdir.

 18. Yazan: Elif Yurt|10.10.2019|

  Öncelikle Tarkan bey'den haberdar olmama ve uzun zamandır istediğim Reiki için uyumlama almama vesile olan, ilsu hanıma çok teşekkür ederim. Ben uyumlamamı 8 Ekim'de aldım. Gerçekten çok değişikti enerjiyi müthiş hissediyorsunuz... Ne zaman bitecek kaygısı hissetmeyin diyorlar kesinlikle doğru, birden gözlerinizi açıyorsunuz.. süreç bununla da bitmiyor ve sorularınız için sürekli destek alabiliyorsunuz bunun sözünü veriyorlar... umarım Tarkan bey şans getirir ve Reiki konusunda bütünün ve kendi hayrıma ilerlerim.... Çok teşekkürler

 19. Yazan: Ersoy güney|10.10.2019|

  Merhaba, uyumlamamı 03.10.2019 tarihinde Tarkan KŪÇŪKAKSU dan aldım. Çok farklı bir deneyimdi. Herkes burada yaşadığı deneyimlerinden bahsetmiş bende onları okuduktan sonra bunları bende yaşayacak mıyım diye düşündüm. Ama õyle olmadı. Uyumlama anının herkes için özel ve farklı olduğunu gördüm. Uyumlama sırasında kendinizi bırakın ve keyfini çıkartın diyorum. Simdi seviye 2 uyumlamam nasil geçecek çok merak ediyorum. Bu deneyimi herkes yasamalı diyorum. Tarkan Bey göstermiş olduğu samimiyet ve bilgilendirmeleri için teşekkür ederim.

 20. Yazan: ÇİĞDEM ÖZCAN|9.10.2019|

  Nereden başlayayım bilmiyorum. Kendimle alakalı bazı şeyleri fark ettiğimde araştırmaya başladım tam o sırada biri çıktı karşıma sanki bir işaret gibi ve onun vasıtasıyla da Tarkan Hocayı bulmuş oldum aslında istediğim ve olması gereken her şey bi an da karşıma çıkmıştı. Kafamın karışık olduğunu söylediğimde Tarkan Hoca beni arayıp bilgilendirdi sesini duyar duymaz zaten dedim ki tamam ben buldum çünkü pozitif enerjiyi aslında o an da almıştım kendisinden. Hemen eve geldim siteye girdim ve Reiki 1.Seviye eğitimini aldım çok uzun bir zaman değil 1 hafta 3 gün kadar kısa bir sürede kendimle alakalı istediğim iç huzur boyutuna gelmiştim ki ben kendimde zaten spiritüel bir kaç bir şey fark ettiğim için zor olmadı. Uyumlama aldığım sırada yaşadığım deneyim inanılmaz güzel aydınlık bir deneyimdi. Tabi bu deneyimi herkes farklı yaşıyor kimi yaşayamadığını söylüyor ama o enerjinin geldiğini hissediyorsunuz. Ne olacak şimdi acaba hissedecek miyim ya da ne yaşayacağım gibi düşüncelere kapılmayın kendinizi rahat bırakırsanız harika bir deneyim yaşıyorsunuz. Ben ilk enerjiyi hissetmeye tüm vücudumun karıncalanma hissi ile başladım daha sonra o his ellerimde ve 3.Göz Çakram da yoğun hissettim. Hala bile bir şey olduğunda 3.Göz Çakram ve ellerim karıncalanıyor. Gözlerimi açmak istedim acaba mı deyip ama açamadım ama çok değişik bir şey bütünüyle vücud enerjinin ne zaman geldiğini ve ne zaman gittiğini biliyor kendiliğinizden gözleriniz açılıyor. Şimdi Reiki 2. Seviye eğitimine başlayacağım daha heyecanlıyım. Umarım yeni başlayacak olanlara bir nebze de yardımcı olmuştur ilk tecrübelerim içiniz rahat olabilir. Tarkan Hoca çok anlayışlı ve harika bir yaşam enerjisine sahip biri tanıyıp bunu deneyimlemenizi tavsiye ederim.

 21. Yazan: Zeki Tuncel|8.10.2019|

  Tarkan beyden birinci seviye reiki uygulama egitimi aldim. Bu konuya cok ilgili oldugum icin ve Tarkan beyin güzel anlatimi sayesinde bir oturuşda bitirdim egitimi. Uyumlama sirasinda ücüncü göz cakramda hayali olusumlar gördüm. Kafamda karincalanma ve kol ve bacaklarimda havalanma hissettim. Bütün bu deneyimler rahatlaticiydi. Sagligina ve hayatina önem veren herkese tavsiye ediyorum bu egitimi. Tesekkürler Tarkan bey.

 22. Yazan: arzu alver|6.10.2019|

  Uzaktan uyumlama yaptırmak konusunda tedirginliklerim vardı. Karşıma yenibironline sitesi çıktı. Tarkan Bey'le konuşma fırsatım oldu ve hafta önce reiki 1 uyumlaması aldım. Kendisi uyumlama öncesi gayet açılayıcı şekilde beni bilgilendirdi. Uyumlama sonrası da sorularıma cevap verdi. Kendisine çok teşekkür ederim. Uyumlamada çok güzel rüyalar gördüm, karıncalanma ve sıcaklık hissettim. Bittiğini gayet net farkettim. Kendisine çok teşekkür ederim. Sevgilerimle

 23. Yazan: Gamze Çınar|2.10.2019|

  Uyumlamada yaşadığım deneyim gerçekten beklentimin çok üzerinde güçlü bir histi, artık bundan sonrasını gerçekten merak ediyorum. Çok heyecanlıyım. Tarkan hocanın öğrencilerine olan desteği çok güzel. Tavsiye ederim, düşünen arkadaşlar artık düşünmesin. Sevgiyle kalın.

 24. Yazan: Dilek Ercan|29.09.2019|

  Harika bir deneyimdi benim açımdan. Dersler gayet anlaşılır ve güzel işlenmiş videolarda. Uyumlama ise ayrı bir harikaydı. Yoğun hissettim ve yaşadım. Henüz birinci seviyedeyim ve bütün eğitimleri tamamlayacağım. Tarkan hocam çok kibar ve ilgili bir öğretmen çok teşekkür ediyorum kendisine. Bütünün ve benim hayrıma şifa olacak ve öyle de oldu şükürler olsun 🙏

 25. Yazan: Seçil Çağatay|21.09.2019|

  Eğer bir şekilde bu sitedeyseniz ve araştırma yapıyorsanız eğitim almak için, doğru adrestesiniz. Reiki 1. seviye eğitimini aldım ve benim için tarif edilemez bir deneyimdi. Gerek yaşadığım o eşsiz deneyim gerekse Tarkan hocanın samimi yaklaşımı bana bunun devamını da getirmek için bir neden oldu. Hazır hissettiğinizde uzaktan ya da online olur mu diye tereddüt etmeyin bile. Sağ olun hocam bu güzel duyguyu bana ve bizlere aktarmayı seçtiğiniz için🙏

 26. Yazan: Zehra Öztürk|19.09.2019|

  Çok fazla kalabalık aile,eş,dost onların işleri,dertleri her zaman yardımcı olmaktan sevinç duyan ben;insanların beklentilerini karşılayamaz oldum,isteklerine yetişemez ve memnun edemezken,hayatımdakilerden kendim kaybolmuşum haberim yok. kısacası ben ben i ararken reikiyi buldum ve tarkan bey içime aktı sanki aradım tarkan bey i uyumlama almak istiyorum ama şimdi dedim çünki benim için şimdi olmazsa yarın hiç olmazdı ama şuan farkediyorumda ne kadar da büyük bir kabalıktı yaptığım kendisinden tekrar özür diliyorum.Tüm nazikliğiyle peki müsaitim dedi ve uyumlamayı aldım çok şükür ve iyiki🙏🏼 Telefonum çalar kapı çalar arayan arayana ben benim için uygun zaman sağlayamadığım halde aldırmadım hiçbişeye kendim için ben beni bulucam diyerekten etrafa kapadım gözlerimi Hissettiklerime gelince; kafamda şimşek çakmaları gibi vızır vızır,ara ara geçmişten bazı yaşadığım olumsuzlıklar,üzüntüler ilginçti ki tek gözümden süzülen yaşlar,haykırmak istediğim duygular sonrasında ellerim gülle gibi ağır yok sandığım kıpırdatamadığım bir halde karanlıkla başlayıp aydınlıkla sona erdiğinde hissedilip gözlerimin açıldığı son an. böyle bir deneyim yaşadım. Ben bir çaylak öğrencisi olarak Tarkan bey den özür dilerim ve tüm nazikliği için çok çok teşekkür ederim yüreğine sağlık hocam 🙏🏼

 27. Yazan: Büşranur Eker|7.09.2019|

  Dersler oldukça anlaşılır, oldukça açıklayıcı. Diğer tüm yorumlarda yazdığı gibi uyumlama çok farklı bir deneyim oldu benim için. Uyumlamaya başlarken migrenim tutmuştu ve uygulama sırasında bir anda puf yok oldu. Hissettiklerim de cabası. Yalnızca uyumlama değil, kendinizi sonsuz şifanın kanalı haline getiriyorsunuz. Eğer eğitim alıp almama konusunda kararsızsanız almanızı tavsiye ederim. İlgisinden dolayı Tarkan Bey'e çok teşekkür ederim.

 28. Yazan: Melek Türker|19.08.2019|

  Merhaba 16 ağustosta Tarkan beyden reiki 1 uyumlama aldım , ellerimde , gözkapaklarımda , ağırlık ve uyuşukluk hissettim , üçüncü göz noktamtan bir süre siyah siyah kuşların uçup dışa doğru gittiğini gördüm ve sonra yerini beyazlıklara bıraktı , reiki 1 gibi , kendimi hazır hissettiğimde reiki 2 yide alacağım, herkese tavsiye ederim güzel bir deneyimdi..

 29. Yazan: Sinem Kasapoglu|15.08.2019|

  Öncelikle, Tarkan Bey'e gostermis olduğu samimiyetinden ve bilgilendirici aciklamalarindan dolayi çok teşekkür ederim. Dün akşam kendisiyle 1. Seviye Reiki uyumlamasini gerçekleştirdik. Dizlerimin altında ve kollarımda ağırlık ,basinc ve tarifi imkânsiz bir duygu hissettim. Nedensiz olarak Esnemeye başladım ve gözlerimden yaşlar geldi. 🙏🙏Kesinlikle yaşanması gereken bir deneyim.. kendinize bir armağan verin ve sizde bu deneyimi yaşayın.. Teşekkürler Tarkan Bey🙏😊

 30. Yazan: Fatma Görür|25.07.2019|

  Merhaba.Tarkan bey den aldığım reiki çok güzel ve farklı deneyimler yaşattı bana.Uyumlamadan sonra derin bir sakınlık,dinginlik, huzur ve bedenen büyük bir rahatlama yaşadım. Reiki eğitimini almak için doğru bir seçim yapmışım Tarkan Bey i seçmekle.Enerji çalışmaları her eğitmenden alınmaz çünkü.Tarkan beye çok teşekkür ediyorum.Bu eğitimi düşünenler güvenle , rahatlıkla Tarkan bey'den alabilirler.

 31. Yazan: PINAR SARI|23.07.2019|

  Merhabalar. Öncelikle Eğitimin her aşamasında ki desteği için Tarkan hocama ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunarım. Ayrıca online olarak Reiki eğitimi alma imkanına kavuşmuş olmak beni fazlasıyla memnun etti. Bu imkanı bizlere sağlayan Yeni Bir Online ekibine teşekkür ederim. Uyumlanma aşamasında yaşadığım deneyim muazzamdı ve herkese şiddetle tavsiye ederim.Sevgilerimle.....

 32. Yazan: Banu Bolu|22.07.2019|

  Reiki ile yıllar önce tanıştım ama eğitim için vaktim olmamıştı.Emekli olduktan sonra kendim ,düşüncelerim ve yapmak istediklerime daha çok odaklanıp Reiki eğitimi araştırmasına girdim ve Tarkan beyle yolumuz kesişti hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanırım.Ve Yeni Bir Online dan Reiki 1 seviye uygulamasını aldım.Tarkan bey ve asistanı sorduğum her soruya en kısa sürede döndüler. Derslerim bittikten sonra Tarkan beyden aldığım uyumlama ile bedenim beynim ve duygularım daha rahat ve sakin oldu . O akşam huzurlu ve deliksiz bir uyudum ve sabah çok dinç kalktım. Tarkan bey ve ekibine ilgi alaka ve samimi tavırlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Herkesede tavsiye ediyorum. Ben bu eğitim için doğru yerdeyim. Eğitime devam edicem Reiki 2 seviye eğitiminde görüşmek üzere ışık ve sevgiyle kalın 😊🙏🌺

 33. Yazan: Nermin Aydoğan |17.07.2019|

  Tarkan Hocama çok teşekkür ediyorum 😊çok istediğim Reiki Doğru kişiden aldım. İnanın çok yoğun bir Enerji hissetim tarifi zor yaşamanız gerekiyor anlamanız içinde Düşünmeden alın 🙏🏻💙

 34. Yazan: Candan Akin|1.07.2019|

  Tarkan beye gösterdiği özen ve samimiyet için bir kere daha teşekkür etmek istiyorum, 1.seviye Reiki uyumlaması ile başladık devamı da gelecel tabiki, çok güzel bir deneyim ve tecrübe oldu benim için, isteyen herkesin muhakkak Tarkan bey ile çalışması dileğiyle bir kere daha teşekkür ederim.

 35. Yazan: Ceyda Ozdemir|30.06.2019|

  Merhabalar, Tarkan beyle gerçekleştirdiğimiz reiki 1 uyumlama sürecim düşündüğümden çok daha iyi geçti diyebilirim. Kendisiyle anlaştığımız saatte videolarda anlatıldığı gibi uyumlamayı başlattık. Ve yaklaşık on dakika bir şey hissettim diyemem ancak daha sonra gözlerim kapalı olmasına rağmen, karanlık his yerine aydınlık beyaz bir his oluşmaya başladı. Bacaklarımda uyuşma ve karıncalanma oldu. Hatta bir ara acaba uzandığım için mi uyuştu diye düşünüp ayaklarımı hareket ettirdim. Fakat bu his daha da yoğunlaştı ve sanki diz kapaklarımdan bir şey yukarı çekiliyor hissine kapıldım ve mutluluk ve huzur karışımı bir duygu yaşadım. Bütün reiki 1 sürecinde Tarkan bey e istediğimiz zamanda ulaşıp her türlü soru sorabilme şansına sahip olmak işin en güzel tarafı. Kendisi sizi büyük bir nezaketle dinleyip cevap veriyor ve ister reiki ister herhangi başka bir eğitim alın, kendisinin enerjisini telefondaki beş dakikalık konuşmadan dahi hissedebilirsiniz. Ben kendisine tekrar teşekkür ederim.

 36. Yazan: Nazan Sönmez|18.06.2019|

  Eğitimin her aşamasında ki desteği için Tarkan hocama ve ekibine bin şükran 🙏🏻Yaşadığım deneyim muazzamdı uyumlanma aşamasında. Tekrar tekrar teşekkürler. Sevgiler, Nazan.

 37. Yazan: Ferhat Aynural|29.05.2019|

  Öncelikle Tarkan Küçükaksu'nun ilgi ve alakasını şahsımdan esirgememesi ve beni bilgilendirmek için sorduğum her soruya doyurucu cevaplar vermesi sebebiyle kendisine en içten şükranlarımı sunuyorum. İkinci olarak online olarak Reiki eğitimi alma imkanına kavuşmuş olmak beni ziyadesiyle memnun etti. Bu imkanı bizlere sağlayan Yeni Bir Online ekibine teşekkür ederim.

 38. Yazan: ÖZLEM IŞILAK|25.05.2019|

  24.05.2019 Cuma günü akşam 10:30'da Tarkan Küçükaksu hocamdan Usui Reiki 1. seviye uyumlamasını aldım.harika bir deneyimdi.Uyumlama başladıktan sonra özellikle başımda,yüzümde,ellerimde ve ayaklarımda uyuşma ve karıncalanmalar oldu..Sanki Tarkan hocam yanımda ve ellerini vücudumda baştan aşağı gezdirerek enerji veriyor gibiydi.Sonrasında uyuyakalmışım.Kalktığımda 2 saat geçmişti.Reiki ve Tarkan hocama teşekkür ettim.Dinlenmiştim.Kendimi iyi hissediyordum.Sabah kalktığımda vücudum ve özellikle avuç içlerim alev gibi sıcaktı.Çakralarıma eneji verdim.Enerji verirken avuç içlerim ve enerji verdiğim çakra sıcak oldu.Okulda da iki öğretmen arkadaşıma uygulama yaptım.Birisinin başı çok ağrıyordu.Reiki sonrası ağrısı gitti ve çok şaşırdı.uygulama sırasında sıcaklık ve karıncalanma hissettiğini söyledi.Ben de bu esnada çok farklı şeyler hissettim.Enerji akışını hissediyordum.Bittiğini anladım.Kapalı gözlerimde sanki ampulun devamlı yanıp sönmesi gibi şeyler oldu.Bir akış olduğunu hissediyorsunuz.İnanılmaz bir deneyimdi.TARKAN KÜÇÜKAKSU hocama ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.En kısa zamanda 2.seviye uyumlamamı alacağım.

 39. Yazan: GÜNEŞ GÖNÜLALAN|7.05.2019|

  Merhabalar.. 06/05/2019 tarihinde akşam saat 10:30 sıralarında Tarkan Küçükaksu’dan Reiki 1. Aşama Uyumlama aldım... Bugüne kadar birçok enerji uyumlaması almış olmama karşın bu kadar yoğun bir enerji akışı hiç yaşamamıştım. Uyumlama başladıktan kısa bir süre sonra ilk olarak üçüncü göz çakramda sonra tepe çakramda ve daha sonra da tüm vücudumda ellerim ve ayak tabanlarım da dahil olmak üzere iğne batması gibi batmalar hissettim... Daha sonra bu batma hissi karıncalanma ve uyuşukluk olarak devam etti. Fakat uyumlamanın sonuna doğru yaşadığım hissi hayatımın sonuna kadar sanırım unutamayacağım. Birden sanki tüm vücudum havalanmış gibi hissettim hatta anlık olarak gözlerimi açtım neler oluyor diye.. uyumlamanın bittiği anı hemen anladım. Enerjinin boşa gitmesini önlemek için uyumlamadan sonra hemen uyudum. Ve rüyamda şu anda hayatımda en çok şifalanmasını istediğim ve şifalandırmaya çalıştığım konu hakkında rüyalar gördüm. Böyle güzel bir deneyim yaşattığı İçin Tarkan Küçükaksu’ya çok teşekkür ediyorum... Şükürler olsun.. En kısa zamanda kendisinden Reiki 2. Aşama Uyumlamasını da alıcam inşallah ...

 40. Yazan: Emel A.|5.05.2019|

  Eğitim oldukça yalın bir anlatımla hazırlanmış. 22 Nisan'da Tarkan Bey'den uyumlama aldım. Acaba nasıl olur diye başladığım bir yolculuk aklımda harika bir deneyimle devam etti. Uyumlamanın sürdüğü yarım saat boyunca bir boşlukta süzüldüm durdum, zaman yok, şekiiller yok, ağırlık yok... Bir zaman sonra gözüm kendiliğinden açıldı ve ellerimdeki ağırlığı ve yenilenmeyi farkettim. Tarkan Bey'e kolayca ulaşabilmek içimi çok rahatlattı, hem uyumlama öncesi hem de sonrasında konuşma ve sorularımı sorma fırsatım oldu.

 41. Yazan: Neslihan Gürler|4.04.2019|

  Merhabalar, Dün saat 22:30 usui reiki 1.seviye uyumlamamı Tarkan hocamdan aldım. Derin bir nefes alarak nasıl yazacağımı toparlamaya çalışıyorum fakat kelimeler ile çokta mümkün değil gibi görünüyor. Enerjiyi başladığı andan itibaren çok yoğun bir şekilde hissetim ve gözyaşlarıma hakim olamadım. Sonrasında bedenim süzüldü sanki dediğim gibi tam olarak açıklayamıyorum ancak sadece ruhumu hissettim diyebilirim fiziki bedenimle temasım yoktu gibi aslında.Sonra kocaman mor bir çiçek yukarılardan bir yerden uzatıldı sanki ve her iki taraftan soldan ve sağdan akan küçük renkli çiçekler... Yıldızlar ve gökyüzü... Deneyimlenmesi gerekiyor ne diyebilirim ki. İçimden bir his geç kaldığımı bile söylüyor,eminim bundan sonra herşey çok güzel olacak. Sizlere hızlı ve ilgili hizmetinizden dolayı ve Tarkan hocama yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. 2.seviye ile görüşmek üzere. Sevgiler

 42. Yazan: Aysun AVCI|27.03.2019|

  Dün Reiki 1.Seviye uyumlamamı aldım. Gerçekten ilginç ve yoğun bir deneyimdi. Bana yeni bir dünyanın kapılarını açtığı için hocam Tarkan Küçükaksu'ya teşekkür ederim.

 43. Yazan: Ecem Çatıkkaş |20.03.2019|

  Ben dün akşam reiki 1.seviye uyumlamamı Tarkan hocam dan aldım. Ellerimdeki ısı, kollarımdaki enerji geçişleri, hafif bas dönmesi, gözlerimin önündeki ışık geçişlerini hatta 3.gözümü bile gayet net farkettim ve gördüm. Gözlerimi açtığımda ki değişimi kendim farkettim üstümden büyük yük kalkmış gibiydi ve ellerim 1 saat daha uyuşuk kaldı enerjinin hissi vardı ama uyumlamadaki gülümseme bugün bile devam etti :) masterınızı kalpten hissedip seçmenin önemli oldugunu biliyordum ben Tarkan hocamı seçtim ve cok mutluyum ki ona sonsuz teşekkür ediyorum :) kendimi hazır hissettiğimde 2.seviye uyumlamamı anlıcam inşallah :)))

 44. Yazan: Elvan Turgil|19.03.2019|

  Harika bir deneyimdi, kelimelerle tarifi zor... 17.03.2019'da Reiki 1.seviye uyumlaması aldım. Tarkan Hocamın sıcacık ve güven dolu sesi ile ilk tanıştığımda uyumlama almak için sabırsızlandım. Uyumlama sırasında morumsu küçük sürekli şekil değiştiren yıldızlar gördüm, bu inanılmaz güzeldi. Ellerimde sıcaklık karıncalanma uyuşma ile birlikte farklı bir güç hissettim. Gözlerimden beyaz ışıklar geldi geçti.. İçimi derin bir huzur kapladı. Yaklaşık 45 dk kadar sürdü ama ben hiç bitmesini istemedim:) Gözlerim açıldığında başım döndü sanki farklı bir boyuttan gelmişim gibi. İkinci ve üçüncü seviye uyumlamaları almak için sabırsızlanıyorum. Bu deneyimi herkes yaşasa farkındalığımız nasıl da artar dünyamız değişir. Hiç şüpheniz olmasın ki bu sayfaya denk geldiyseniz Tarkan Hocam ile hayatınıza yeniden başlayabilirsiniz. İlgisi ve katkıları için kendisine minnettarım. Saygı ve sevgilerimle...

 45. Yazan: İlsu Duman|19.03.2019|

  Dün yani 18.03.2019 tarihinde Reiki 1. Seviye uyumlamasını aldım Tarkan Hocam'dan, harika bir deneyimdi kelimelerle ifade edemem sanırım bunu ama çok değişik ve güzel şeyler hissettim, çok güçlüydü özellikle. Hocamın uyumlamanın başında bahsettiği gibi hiçbir beklenti içerisinde değildim aslında, ilk başta ellerim yanıyormuş gibi ısındı, ve sürekli istem dışı ellerimin kıpırdadığını hissettim sanki içine bir el girmiş ve benim ellerimi hareket ettiriyordu. Bir ara sanki ben ayrı tarafa döndüm yer ayrı tarafa, sonra vakum gibi bir sürü şeyin çekildiğini hissettim içimden bunu çok güçlü hissettim, en çok taç çakramda olmak üzere ve boğaz çakramda ve birazda solar pleksusta baskı hissettim, ama taç çakrada ki çok daha farklıydı güzel bir ağırlıktı yoğun bir şekilde sürdü. Bazı sesler duydum ama çok ilginçtir ki sanki bulunduğum ortamdan farklı bir ortamdaydım ve iki ortamın sesini de işitebiliyordum, belli belirsiz yeşil ışıklar gördüm ama çok net olarak bir kapının açıldığını gördüm sanki ışık saçan bir kapıydı, tam 45 dakika sonunda gözlerim kendiliğinden açıldı. Ve akşamdan beridir ellerime baktıkça ellerimde bir şeyler kıpırdanıyor sanki his olarak değil ama görüntü olarak oluyor çok ilginç ve güzel 😁 Bu harika deneyim için minnettarım, 2. ve sonrada 3. uyulmamayı almak için sabırsızlanıyorum. İnsanların uzaktan uyumlamaya karşı ön yargısı var ve bence bu kırılmalı, enerjisel olaylar da zaman ve mekan kavramı olmadığını bir çok kez deneyimlemiştim ama bu benim için en üst düzey deneyimlerden biri oldu. Ruhsal yolda olmak ve bilincimi en üst noktaya taşımak için bir çok eğitim aldım ama nedense Reiki 'ye karşı biraz uzaktım. Neden olduğunu bilmiyorum sürekli erteliyordum, sonra internette bambaşka bir şey ararken ilginç bir şekilde bu sayfa karşıma çıktı. İyi ki de çıkmış! Çok çok teşekkür ederim her şey için hayatıma yön verirken hislerim benim için büyük bir önem taşır ve yine hislerim ve kalbim her zaman ki gibi beni yanıltmadı iyi ki siz Tarkan hocam :) Bu yaşadığım güzel deneyimin hocamın sayesinde olduğunu düşünüyorum, güzel enerjisi bana ışık oldu ve olmaya devam edecek.. Sevgiyle ve ışıkla.

 46. Yazan: Buket Gürkan|13.02.2019|

  Merhabalar, Ben dün gece Reiki 1 uyumlamasını Tarkan Beyden aldım. Uyumlama esnasında şakaklarımda ve gözlerimde uyumlama bitene kadar yoğun hiç bitmeyen basınç hissettim, ağrılı değil güzel bir basınçtı. Ayrıca bütün çakralarda ısı, karıncalanma, şifalanma gibi hisler hissetim. Avuç içlerimde güzel bir ısı, kalbimde ısı, omuriliğimde ısı ve ayrıca ben cilt hastasıyım, cilt hastalığım olan tüm bölgelerde ısı hissettim. Uyumlamanın ortalarında uzanarak uyumlama aldığım için tam uykuya dalacakken, üzerime gül yapraklarının yorgan gibi örtültüğünü hissettim.. Uyumlama alma sebebimle ilgili uyumlama alırken bunu düşünüyordum ve 15-20 dk sonra bişey olacakmış gibi bir his içime geldi ve gerçekten oldu. Sonuna doğru vücudum ısındı ve terleme oldu. Bu sıcaklık sabaha kadar sürdü. Ve uyumlamanın bittiğini çok hoşuma giden bir GÜLÜMSEME den, tam 1 saat 03 dakika sonra uyumadığım halde uyanıyormuş gibi vücudum hareket edince gerneşmemden anladım. Ve uzandığım yatağımdan kalktım. Müthiş harika bir deneyimdi. Tarkan Beye herşey ama herşey için tekrar tekrar çoooookkkk teşekkür ederim. Sevgiler ve saygılar

 47. Yazan: Nihal Yıldız|23.01.2019|

  Bembeyaz ışıklar içinde, zamanın nasıl aktığını anlamadan şifalanmak..kelimelerle anlatılamayacak kadar özel ve güzeldi..gözümden akan yaşlarla birlikte bütün yüklerimden arındığım akşamın sabahında hala ellerim sıcacık..vesile olan Tarkan hoca mdan Allah razı olsun..

 48. Yazan: Nihayet ETLİOĞLU|15.12.2018|

  Hep bildiğim yöntemlerle kendimi bedensel ve ruhsal iyileştirmeye çalışmıştım.. Tüm bunlardan alınan sonuçların yeterli olmadığında Tarkan Beyden reiki eğitimi almaya karar verdim. Uyumalamada; Bedenim kendiliğinden yaklaşık 2 saat içsel huzur ve farkıdalıkla hareket etti.. Doğal bir spor gibiydi.. Sonuç: Şu an kendimi bedenim yok gibi hissediyorum.. Sözler hissedilen derinliği ve heycanı anlatamıyor.. Tarkan beye teşekkür ediyorum.. Kendinize bunu deneyimleme şansını veriniz.. Sevgiler. "Bilinmeyeni, bilinmeyen ile bilmek.."

 49. Yazan: feride UÇANER|8.11.2018|

  Yaşadığım uyumlama deneyimini nasıl tarif edebilirim açıkçası bilmiyorum.Bir ben değil evimiz enerjiyi hissetti.Muhteşem ısıyı tüm ev halkı hissettik diyebilirim.Gözlerimde sanki heyecanlı bir kuş kanat çırpıyordu.Uyumlama ne zaman sona erecek beden bunu biliyor.Bu muhteşem deneyim için Tarkan Bey'e sonsuz şükranlarımı sunarım.Anlatılmaz yaşanır dedikleri deneyim bu olsa gerek..

 50. Yazan: Rabia Apaydın|1.10.2018|

  Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Uzaktan eğitim alırken herkeste olduğu gibi bende de birtakım soru işaretleri oldu , kesinlikle önyargılarınızı geride bırakıp sizinde kendiniz için bir adım atmanızı öneririm. Tarkan Hocamız hem ulaşım konusunda hem de iletişim konusunda birebir destek sağladı. Uyumlama aldığım an tüm bedenim güzel bir enerjiyle doldu hepinizin bu deneyimi yaşamanızı öneriyorum . Güvenilir bir sistem olduğu içinde emeği geçen tüm değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sevgiyle Kalın.

 51. Yazan: Nurcan Batak Çatalcalı |6.09.2018|

  Muhteşem bir deneyimdi :)20.08.2018 Pazartesi günü uyumlandım bu esnada yoğun mor renk ve bir çift göz gördüm ellerimde kollarım da ve ayak ucuma kadar yoğun uyuşma hissettim enerjiyi bu kadar net hissedeceğimi tahmin etmemiştim ve ikinci seviye için çok heyecanlıyım :))nasip eden Allah’a ve vesile olan Tarkan beye sonsuz teşekkürler 🙏 başarılarınız daim olsun.

 52. Yazan: DENİZ KORKMAZ|13.08.2018|

  kişi arayışına düştüğü şeyi buluyor..bu yazılanları okuyorsanız benzer yollardan geçip , benzer şeyleri arıyoruz sanırım..ben inandım ve mucizelere izin verdim..hep içimde ve heryerde olanı görebildim.ben burada iyi bir niyet , iyi duygular ve iyi insanlar buldum..şükürler olsun

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2020 - Tüm hakları saklıdır.