Reiki 3. Seviye Master/Teacher

"Tarkan Küçükaksu ile Usui Reiki 3. Seviye Master/Teacher Programı"

 • Eğitim Süresi: 3 Saat 46 Dakika
 • İleri Seviyesi

Açıklama

Usui Reiki 3. Seviye Master/Teacher

Usui Reiki 3.seviye Reiki olmak anlamına gelir. 3. seviye her ne kadar eğitmenlik içersede burada önemli olan Reiki gücünün en yüksek potansiyele ulaşmasıdır. Reiki 2. seviyede öğrenilen genişleme ile, kişi 3. seviye ile Usui Reikideki potansiyelini tam anlamıyla gerçekleştirmeye adım atar.

Usui Reiki 3. Seviye olarak belirtilen seviye Usui Reiki 3a seviyesi ve Usui Reiki 3b seviyesi olarak bilinen seviyeleri birlikte alınmasıdır. Yani 3. seviye uyumlaması ile Reiki Master/Teacher hakkı kazanılmış olur.

 

Bu seviyede neler öğreneceksiniz?

Aldığınız uyumlama ile Reiki gücünüzde artış sağlanacak,

Öğreneceğiniz Reiki master sembolü ile reikiyi hem reiki uygulamalarında güçlü bir şekilde kullanabilecek hemde başkalarına yapacağınız uyumlamalarda kullanabileceksiniz.

Başkalarını nasıl Reikiye uyumlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

Reikiyi sınırsız potansiyel olarak kullanmayı öğreneceksiniz.

 

Usui Reiki 3. seviye artık Reiki olmak diye tabir edilir ve Usui Reiki'nin son noktasıdır. Potansiyel sınırsız olur.

 

Gereksinimler

Daha önce herhangi bir reiki eğitmeninden Usui Reiki 2. Seviye Uyumlaması alınmış olmalıdır.


İçerik

Reiki 3. Seviyeye Giriş

Mikao Usui'nin Reiki anlayışı

Reiki Masterlık ile ilgili Notlar

Reiki Master Sembolü (Dai Ko Mio)

Reiki Prensipleri

Kenyoku Ho

Byosen Tekniği

Gassho Meditasyonu

Reiki Topraklanma

Uyumlama Nasıl Yapılır?

Reiki Master Ders Notları

Uyumlamaya hazırlık ve sonrası

Uyumlama Programlama

Canlı Görüşme

Müşteri Görüşleri

 1. Yazan: GÜLSEN GÜLȘAH ERBiL|3.01.2020|

  Herkese Merhabalar, Öncelikle paylasmak istedigim, "Uzaktan inisiyasyon mümkün müdür?" sorusunun bendeki vücut bulmus cevabi. Cünkü eski ögretmenlerim bunun mümkün olamayacagini o kadar fazla dikte edip kazimislarki beynime. "Uzaga enerji gönderebiliyorsam, nicin inisiyasyon mümkün degil ki?" sorusundan yola cikarak, cok fazla arastirdim, Sevgili Tarkan Hocamiza ulasana kadar. O anlarda yasadim, hissettim, tabiri caizse resmen göge yükseldim ve tekrar odamdaki sandalyeme geri döndüm. Evet mümkünmüs. Damarlarima kadar hissettim. Yüzümde kocaman kocaman gülümsemeler ile yasadim o anlari, hic bitmesin istedim. Yaklasik 1 ay olacak Reiki 3. Seviye Master-Teacher sertifikami alali. O günden bu yana görüs bildirmek icin bekledim. Sizler ile daha fazla ne paylasabilirim diye. Reiki ile 9 sene önce tanistim. Bu süre zarfinda en cok kendime uyguladim diyebilirim. Bu sanirim bir gecis bir ögrenis bir tekamül süresi idi. Tabiki herkes icin farklidir bu süreler. Bu benim tecrübem. Birseyler hemen sapkadan tavsan cikarmaya benzemiyor. Emek, bilgi, birikim en büyük ihtiyacimiz olan sey. Bu bence özünde sifalanmak ve sifaya araci olmak icin niyet edildiginde ise yariyor ve sizi, ayrica etrafinizi degistiriyor. Baska kaygilardan dolayi (maddi kazanc vb.) hemen alayim olsun bitsin ellerimden enerji aksin fikri bana hic cekici gelmiyor. Söyleki uzun zamandir basarmaya calistigim, doz doz azalttigim antidepresanlari bu 1 aylik sürecte hayatimdan tamamen cikardim. Tabiki zorlaniyorum, ancak daha güclü ve güvenli hissediyorum. Bunda bu seviye inisiyasyonun etkili oldugunu düsünüyorum. Önce kendimizi sifalandirmadan hem mental, hem fiziksel kimseye araci olamayiz. Bence önce kendimizi arindirmaliyiz. Sevgili Tarkan Hocama, her soruma kisa sürede dönüs yaptigi ve beni cevapsiz birakmadigi icin sonsuz tesekkürler. Biliyorum ki bu bir baslangicti. Devami gelecek. Sevgilerimle Nefesiniz bol olsun.

 2. Yazan: Müge Mertöz|28.10.2019|

  Reiki 2 den sonra Reiki3 uyumlamami da Tarkan hocadan aldım, reiki 2 uyumlamasidan itibaren her ay düzenli Reiju aldım ve kendi ruhsal yolculuğumda çok faydasını gördüm, cok daha pozitif ve dengede sakin birisine dönüştüm resmen, Reiki3 uyumlamasi deneyimimi kendimce içime sinmediğini hocayla paylaştım içinize sinmesi önemli diyip uyumlamayi tekrar etti, Reiki 3 artık reiki olmak ve bilinen deneyimlerden daha baskasiymis meğer tek tek sıkılmadan bıkmadan ve oznellestirmeden sorularıma yanıt verdi gerçekten enerjisi ile kalbi ile çok güzel insan Tarkan hocamız. Hersey için çok teşekkür ediyorum ve kanalınıza bağlandığım yolum size rast geldiği için şükran duyuyorum 🙏 iyiki varsiniz sevgiyle kalın

 3. Yazan: Kadir Kurtulus|27.10.2019|

  Usui Reiki 1. 2. ve Master-Teacher uyumlamalarımı Tarkan Küçükaksu' dan aldım. İlgisi, konulara hakimiyeti ve REİKİ oluşu ile kendisi iyikilerimdendir. Enerji sistemleri ile çalışan ve çalışmak isteyen kişilere tavsiyemdir.

 4. Yazan: Nihal Yıldız|17.10.2019|

  Güven ve huzur duygularıyla dolu,nasıl geçtiğini bile anlamadığım bir saat sonunda Tarkan hocamdan Reiki 3 uyumlamamı aldım.Şükürler içinde geçen ama sanki bi kaç dakikaymış gibi gelen bi uyumlama deneyimiydi benim için..Hayatıma yeni bi başlangıç yapmamın mutluluğu içindeyim şu an..her gün Tarkan hocamın varlığına duacıyım..şükürler olsun ki yollarımız kesişmiş..Çok ama çok teşekkür ederim hocam🙏🙏🙏

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2020 - Tüm hakları saklıdır.