Çakra Aktivasyon Çalışması (Aylık)

Çakra Aktivasyon Çalışması (Aylık)

Hediye Et

Çakra Aktivasyon Meditasyonu & Uyumlaması

(3 görüş)
500,00 TL

Açıklama

Çakra Aktivasyon Meditasyonu ve Uyumlaması

Çakra, Sanskritçe’de tekerlek manasına gelmektedir. Çakralar vücudumuzdaki enerji, yaşam gücü, hayat enerjisi merkezleri de denebilir. Çakraları dönen çarklara benzetebilirsiniz. Sağlıklı çakraları açılmış bir gül ya da nilüfer çiçeğine benzetmek yanlış olmaz. Her çakranın sorumlu olduğu organlar, duygular ve dış dünyaya bağlantıları vardır. Çakraların son derece karmaşık görevleri vardır ve hayatımızı etkilerler.

İnsan bedeninde, çakra olarak bilinen; yedi temel enerji merkezi bulunmaktadır. Bu enerji merkezleri; hormonal salgı bezleri ve büyük sinir ağlarının üzerinde bulunmaktadır.

Bu çalışmanın içeriğinde Çakra meditasyonu ve çakra aktivasyonu yapılması için destekleyici bir şifa uyumlaması vardır. Hem meditasyonun hemde uyumlamanın alınması ile oldukça destekleyici şekilde çakraların birikimleri temizlenmeye başlar.

Çakraların aktive edilmesi bu meditasyon ve uyumlama ile kolay ve sağlıklı olmaktadır. Çakralar ne kadar açıksa, enerji akımı da o kadar fazladır ve kişi zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak daha sağlıklı olur.

Bu hizmet minimum faydanın artması için aylık olarak düzenlenmiştir. Bu süre içerisinde her hafta 1 adet yani toplam 4 adet aktivasyon uyumlaması alabileceksiniz.

Daha yoğun bir program ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Müşteri Hizmetlerinden bilgi alıp Tarkan Küçükaksu ile görüşebilirsiniz.

Gereksinimler

Bu çalışmayı almak için herhangi bir ön gereksinim yoktur. Herkes alabilir.

Eğitmen ile tanışın

Tarkan Küçükaksu

Tarkan Küçükaksu

Yazar & Danışman & Reiki Master/Teacher

3 Görüş

Abdulkadir Yıldırım
Abdulkadir Yıldırım

Çakra meditasyonlarıyla çakraların dönen dinamo çarkları gibi pas tutabiliecek şeyler olduğunun ve paslarından yavaş yavaş arınmaya başlayınca , hissetmediğim duyguları tekrardan gün yüzüne çıkarmaya başladığını görmek çok güzel birşey. Eski hislerimi hissetmiyorum ne yapmam lazım diyen birinin çakra meditasyonu yapmasını şiddetle tavsiye ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Zulal Sakaer
Zulal Sakaer

Kendi özümüz için yapabileceğimiz en güzel şeyin en iyi potansiyelimizle yolda ki karşılaşmalar olduğunu Tarkan Hocamla keşfettim. Katildigim Usui Reiki uyumlanmalari sonrası Çakra aktivasyon çalışmasına başladık. Bilincimi tanımama ve aslında yüklerimi birakmama vesile oluyor. Yoğun bir sevgiyle dönüşüm enerjisi deneyimliyorum. Neden olmasın!!! Kendi özümüze atacağımız her adım her rehber her yolculuk çok kıymetli neden olmasın deneyin derim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Yasemin Kultufan
Yasemin Kultufan

Cakra meditasyonu muhteşem gerçekten hediye olarak kazandigim bu cakra meditasyonu ve aktivasyon sayesinde zihnim acaip berraklasti agrilarimda azalma hissediyorum ve tıkalı olan burnumda bi tik daha rahat nefes aliyorum..ozellikle cakra meditasyonu esnasinda ilk baslarda yoğun gözyaşı ve esneme vardi zamanla gözyaşı ve esneme azaldi özellikle meditasyon yaparken inanilmaz bi huzur hissediyorum.. en kisa zamanda tekrar almayı düşünüyorum ☺️

Bu görüşü beğendiniz mi?
 • Eğitim: Eğitim
 • Konu: 5
 • Süre: 1 Saat 10 Dakika
 • Seviye: Başlangıç
 • Uyumlama: Var
 • Eğitime Erişim: 30 Gün
 • Kategori: Reiki

Eğitim İçeriği

1. Bölüm

Konular

 • Çalışma Hakkında
 • Uyumlama Hakkında
 • Uyumlama Programı
 • Nasıl Yapacaksınız?
 • Çakra Meditasyonu
2. Bölüm

Uyumlama Alma

Sizi Arayalım