Çakra Aktivasyon Çalışması (Aylık)

"Çakra Aktivasyon Meditasyonu & Uyumlaması"

  • Eğitim Süresi: 1 Saat 10 Dakika
  • Başlangıç Seviyesi

Açıklama

Çakra Aktivasyon Meditasyonu ve Uyumlaması

Çakra, Sanskritçe’de tekerlek manasına gelmektedir. Çakralar vücudumuzdaki enerji, yaşam gücü, hayat enerjisi merkezleri de denebilir. Çakraları dönen çarklara benzetebilirsiniz. Sağlıklı çakraları açılmış bir gül ya da nilüfer çiçeğine benzetmek yanlış olmaz. Her çakranın sorumlu olduğu organlar, duygular ve dış dünyaya bağlantıları vardır. Çakraların son derece karmaşık görevleri vardır ve hayatımızı etkilerler.

İnsan bedeninde, çakra olarak bilinen; yedi temel enerji merkezi bulunmaktadır. Bu enerji merkezleri; hormonal salgı bezleri ve büyük sinir ağlarının üzerinde bulunmaktadır.

Bu çalışmanın içeriğinde Çakra meditasyonu ve çakra aktivasyonu yapılması için destekleyici bir şifa uyumlaması vardır. Hem meditasyonun hemde uyumlamanın alınması ile oldukça destekleyici şekilde çakraların birikimleri temizlenmeye başlar.

Çakraların aktive edilmesi bu meditasyon ve uyumlama ile kolay ve sağlıklı olmaktadır. Çakralar ne kadar açıksa, enerji akımı da o kadar fazladır ve kişi zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak daha sağlıklı olur.

Bu hizmet minimum faydanın artması için aylık olarak düzenlenmiştir. Bu süre içerisinde her hafta 1 adet yani toplam 4 adet aktivasyon uyumlaması alabileceksiniz.

Daha yoğun bir program ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Müşteri Hizmetlerinden bilgi alıp Tarkan Küçükaksu ile görüşebilirsiniz.

Gereksinimler

Bu çalışmayı almak için herhangi bir ön gereksinim yoktur. Herkes alabilir.


İçerik

Çalışma Hakkında

Uyumlama Hakkında

Uyumlama Programı

Nasıl Yapacaksınız?

Çakra Meditasyonu

Müşteri Görüşleri

Henüz görüş eklenmemiştir.

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2020 - Tüm hakları saklıdır.