Kundalini Reiki 1. Seviye

"Reikinizi farklı bir seviyeye çıkartın"

 • Eğitim Süresi: 0 Saat 48 Dakika
 • Başlangıç Seviyesi

Açıklama

Kundalini reiki oldukça sade ve oldukça etkili bir şifa sistemidir. Temeli vücuttaki şifa kanallarının ve chakraların açılması ve niyet ederek kendimize yada başkalarına şifa vermeye dayanır.
Bizler yerküre enerjisini 1. chakradan (kök chakra) vücudumuza alırız. Bu enerji tüm chakraları ve ana enerji kanallarını dolaşarak tepe chakaradan çıkar. Kundalini enerji kanalı kök chakrada başlar ve tepe chakrada son bulur. Kundalininin açılmasıyla chakralar tam olarak temizlenir ve enerji kanalları açılır. Bu şekilde vücuda giren yerküre enerjisi artar, bu enerji chakraları daha çok besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar. Kundalini enerjisine kundalini ateşi de denir.


Kundalini Reiki Mr.Ole Gabrielsen tarafından dünyaya tanıtılmıştır. Ole Gabrielsen Danimarkalı bir meditasyon eğitmenidir. Ole Gabrielsen ile Master Kuthumi'nin yaptığı çalışmalar ve ruhani bilgi alışverişleri sayesinde Kundalini Reiki tekniği doğmuştur. Şu ana kadar Kundalini Reiki uygulayıcıları bunun büyük faydalarını görmüşlerdir ve tüm dünyada büyük bir hızla yaygınlaşmaktadır.

Kundalini Reiki , kurucusu olan Ole Gabrielsen tarafından en basit ve kendi kendine geliştirilebilir bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Kundalini ve Reiki enerjisinin birlikte çalıştığı bir sistem olan Kundalini Reiki yanlış sorunlu kundalini uyanışı yaşamış kişilerde problemlerin giderilmesinde ve dengelenmesinde olumlu etki yapmaktadır . Bu sistemde Reiki enerjisinin yumuşak ve ilimli yönü etkindir.

Kundalini Reiki ile vücudunuzdaki enerji kanallarını güçlendirerek , iyilestirici Reiki enerjisini daha yoğun bir şekilde kendinize ve başkalarına aktarmanız mümkün olabilir . Ayrıca Kundalini ' yi güvenli bir şekilde açarak kişisel gelişim sürecinize katkı sağlayabilirsiniz.

Kundalini Reiki 1'i aldıktan sonra kendinize ve diğerlerine şifa verebilirsiniz. Kundalini Reiki 2 notlarından oğreneceginiz gibi avuç içine yazma metoduyla uzaktaki birine de şifa gönderebilirsiniz. Kundalini Reiki 3'ü aldıktan sonra Kundalini 1-2-3 enerjilerini başkalarına inisiye edebilirsiniz. Inisiye etmek her 3 inisiyasyonda da aynıdır. Kundalini 3 inisiyasyonu size başkalarına bu enerjiyi geçirme ve onları inisiye etme hakkı verir.


Temel olarak Kundalini , bazı iyileştirme kanalları ve çakraların açılması demektir ve bu şekilde dünyada ki yeryüzü enerjisine erişim kazanılır . Kundalini güçlü bir enerjidir , enerji merkezi olan kök çakra , kundalini enerjisi için giriş noktası olarak rol oynar . Kundalini enerjisi Kundalini ateşi olarak da adlandırılır , enerjinin kök çakradan girmesinden sonra ana enerji kanali kök çakrasından girer ve taç çakraya ulaşarak dışarı çıkar . Yanlış kundalini uyanımı ile problemi olan veya geçmiste olanlar , kundalini ile ilgili sorun yaşayanlar genellikle Kundalini Reiki ile yardım alabilir , çözüm geliştirebilirler.

Kundalini Reiki öğrenimi ile ilgilenen herkes Kundalini Reiki 1. seviyesi ile başlamalıdır . Baska sistemlerden uyumlanmış olsanız bile Kundalini Reiki 1. seviyesi öncelikle alınmalıdır. Kundalini 1-2-3 seviye eğitimleri ve uyumlaması uzaktan da alınabilir. Uyumlama kalitesinde uzaktan veya doğrudan olmasında bir farklılık yoktur.

Gereksinimler

Usui Reiki 2. seviye eğitimi/uyumlaması almış olmak gereklidir.


İçerik

Kundalini Reiki Giriş

Uygulama Nasıl Yapılır?

Kundalini Reiki Meditasyonu

Kundalini Ders Notları

Uyumlama Programlama

Uyumlama ve Sonrası

Müşteri Görüşleri

 1. Yazan: Eda Karaüç|5.07.2020|

  Her deneyim birbirinden farklı hislerle yaşanıyor. Kundalini Reiki 1 uyumlaması da diğer uyumlamalardan farklıydı. Ortalama yarım saat kadar sürdü. Reiki ile ilgili dersleri hep online ve Tarkan Hocadan aldım. Her telefon konuşmasında veya attığım mesajlara Tarkan Hocam destekleyici cevaplarla dönüş yaptı🤗 Yüz yüze tanışma imkanımız olmasa da video anlatımlarındaki huzur, kısa ve yeterli açıklamaları ile arkamda bir destek gibi hissettirdi. Her şey için sonsuz teşekkürler🤗

 2. Yazan: Merve Ak|12.06.2020|

  Kundalini adını son zamanlarda çok duyduğum ama reiki ile olan bağlantısını bilmediğim bir alandı.Reiki kendini öğretir sözünün anlamını yavaş yavaş anlamaya başlıyorum sanırım.İçinize ne zaman hangisini uygulamanız gerektiği hissi geliyor.Her bir eğitim sonrası enerjinizin daha da güçlendiğini hissediyorsunuz.Maalesef çabuk sinirlenen biriydim hep.Reki hayatıma dahil olduğundan beri sakinlik geldi.Normalde beni kızdıran şeylere artık tebessüm edip geçiyorum.Zihnim ısıtıp ısıtıp önüne getirmiyor bazı şeyleri.Etrafa pembe gözlüklerle baktığımı iddia edemem ama inanılmaz derecede pozitif ve huzurluyum.Ben tesadüflere hiçbir zaman inanmadım.Hayatıma giren her kişinin de bana bir şeyler öğretmek tekâmül sürecimde bana destek olmak için var olduğuna inanıyorum.Olumlu şeyler yapanların da canımı yakanların da aynı sebepten hayatımda olduğuna inanıyorum.Bu sebeple Tarkan Hoca’yla yolumun kesişmesi, bunu sağlayan bir dost ve bu yola beni yavaş yavaş getiren yaşamım.Hiçbiri tesadüf değil.Her birine minnettarım ve Allah’a şükrediyorum doğru hocayla buluşturduğu için🙏🏻

 3. Yazan: Semra AYDIN|1.05.2020|

  Usui reiki 2 den sonra artık kesinlikle doğru bir eğitmenle çalıştığıma emin oldum ve kundalini reikiyi almaya niyet ettim, bugün de uyumlamamı almış bulunuyorum.Bazı durumlar yaşananlar anlatılmaz ancak hissedilir ya işte bu da tam böyle bir deneyim. Usui reiki 1 uyumlamamda da çok güzel bir deneyim yaşamıştım, usui 2 de daha hafifti, ama kundalini 1 seviye uyumlaması çok güçlü oldu taç çakram saatlerce değişik bir enerji içinde kaldı. Ben yolculuğuma devam edeceğim ve kesinlikle Tarkan hocamla devam etmek istiyorum. Her sorumu ayrıntılı şekilde cevapladığı için aradığım her zaman mutlaka zaman ayırıp beni dinlediği için burdan çok teşekkür ediyorum tekrar. Yolum yolunuza denk geldiği için şükür sevgiler.

 4. Yazan: Müge Sarban |29.04.2020|

  Bir gece kitap okurken aniden karar verdiğim Kundalini Reiki Eğitimi niyetim beni bu sayfaya ve Tarkan Hocaya ulaştırdı, iyi ki de ulaştırmış, uyumlama esnasında kalbimin enerjiyi bir vakum gibi çektiğini hissettim, ellerim o kadar ağırlaştı ki, harika bir deneyim oldu, Kundalini 2 Uyumlamam için şimdiden sabırsızlanıyorum, bütünün en yüksek hayrına olsun🙏 Çok teşekkür ederim Tarkan Hocam🙏

 5. Yazan: Burçin Yılmaz|25.03.2020|

  Merhabalar, usui 1 ve 2 uyumlamasini Tarkan hocamdan aldım. Uyumlama süreci sonrasinda insanı, bir arinma sürecine sokmakta. Kundalini reiki de cok arastirdigim ilgimi ceken bir konuydu. Tabii ki yine Tarkan hocamdan almayi tercih ettim. Uyumlama sürecinde usuiden farkli olarak önce ellerimde bir soğuma ve rüzgar hissettim, sonra titresimler .Sonra kulaklarimda hafif bir uguldama ,basimin etrafinda rüzgar esiyormus hissi olustu. Sonra basimin üstunde bir el hissettim. Yaklasik 30 dk sürdü. Cok mucizeviydi. Uyumlamalarda zihni devre disi birakmanizi tavsiye ederim. O zaman daha cok sey hissediliyor. Hazir oldugumda 2 ve 3 ü de alacagim. Teşekkürler Tarkan hocam ,namaste 🙏🏻

 6. Yazan: Seçil Çagatay|12.12.2019|

  Reiki 1 ve 2 de olduğu gibi Kundalini 1 uyumlamamı da yine Tarkan Hocamdan aldım. Yaşadığım hissiyatı tarif etmem mümkün değil, hayatımda anlamlandırdığım her şeyin başka bir anlamı olabileceğini de bu uyumlamalar sayesinde yavaş yavaş öğreniyorum. Bu yolda yol gösterenim olduğunuz için çok teşekkür ediyorum hocam🙏

 7. Yazan: Candan Akin|9.12.2019|

  İçinizde ki ''öz''ü hissedebildiğinizde anlıyorsunuz ki çoğu zaman İnsanın dermanı da şifası da kendinde, Tarkan bey ile Reiki yolculuğumuz başladığından beri benim deneyimim hep bu yönde oldu Reiki 1-2-3 derken şimdi de Kundalini Reikiye başladık Usui Reiki'den farkı ellerinizden bu sefer sıcak değil serin bir enerji akışı oluyor 5 ya da 6 dk süren ama sonrasında da enerjisini hissetmeye devam ettiğiniz algınızın ya da farkındalığınızın biraz daha arttığı benim içim çok keyifli diyerek tabir edebileceğim bir ''hal'', Usui ya da Kundalini hangisi olduğu önemli değil eğer en ufak bir şifaya bile aracılık edebiliyorsanız bu sizde çok güzel bir şükür sebebi oluyor ve hayatı anlayışınız, anlamladırdıklarınız değişmeye başlıyor, yol uzun ama yaşamınız yeniden şekilleniyor ki bunun tarifi yok , Yenibironline ailesine ve Tarkan beye paylaştıkları deneyimleri ve bu kadar sade, anlaşılır, ticari kaygıdan uzak özüne bağlı kalarak yaptıkları her bir çalışma için çok çok teşekkür ediyorum

 8. Yazan: Nihal Yıldız|4.12.2019|

  Usui reiki deneyimlerime göre çok farklı bi uyumlama geçirdim.ilk önce kök çakradan enerjinin omurgama giriş yaptığını anladım. Aşama aşama omurgamın neresinde olduğunu resmen hissetim.kalp çakrama geldiği zaman enerji çok hızlı bi şekilde yoğunlaştı ve omurgamın sonuna kadar bu devam etti..oldukça etkili bir enerji sistemi olduğunu tecrübe etmek benim için çok önemliydi..Emeğiyle,verdiği destekle her zaman yanımızda olan Tarkan Hocama çok ama çok teşekkür ediyorum.varlığına şükürler olsun🙏🙏🙏en kısa zamanda diğer uyumlamarı da almaya niyet ettim.

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2020 - Tüm hakları saklıdır.