Kundalini Reiki 2. Seviye

Kundalini Reiki 2. Seviye

Hediye Et

Reikinizi farklı bir seviyeye çıkartın

(6 görüş)
250,00 TL

Açıklama

Kundalini reiki oldukça sade ve oldukça etkili bir şifa sistemidir. Kundalini 2. seviye ile Kundalini Reiki adıyla çağırılarak kullanılmaya başlayabileceksiniz. Temeli vücuttaki şifa kanallarının ve chakraların açılması ve niyet ederek kendimize yada başkalarına şifa vermeye dayanır.
Bizler yerküre enerjisini 1. chakradan (kök chakra) vücudumuza alırız. Bu enerji tüm chakraları ve ana enerji kanallarını dolaşarak tepe chakaradan çıkar. Kundalini enerji kanalı kök chakrada başlar ve tepe chakrada son bulur. Kundalininin açılmasıyla chakralar tam olarak temizlenir ve enerji kanalları açılır. Bu şekilde vücuda giren yerküre enerjisi artar, bu enerji chakraları daha çok besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar. Kundalini enerjisine kundalini ateşi de denir.


Kundalini Reiki Mr.Ole Gabrielsen tarafından dünyaya tanıtılmıştır. Ole Gabrielsen Danimarkalı bir meditasyon eğitmenidir. Ole Gabrielsen ile Master Kuthumi'nin yaptığı çalışmalar ve ruhani bilgi alışverişleri sayesinde Kundalini Reiki tekniği doğmuştur. Şu ana kadar Kundalini Reiki uygulayıcıları bunun büyük faydalarını görmüşlerdir ve tüm dünyada büyük bir hızla yaygınlaşmaktadır.

Kundalini Reiki , kurucusu olan Ole Gabrielsen tarafından en basit ve kendi kendine geliştirilebilir bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Kundalini ve Reiki enerjisinin birlikte çalıştığı bir sistem olan Kundalini Reiki yanlış sorunlu kundalini uyanışı yaşamış kişilerde problemlerin giderilmesinde ve dengelenmesinde olumlu etki yapmaktadır . Bu sistemde Reiki enerjisinin yumuşak ve ilimli yönü etkindir.

Kundalini Reiki ile vücudunuzdaki enerji kanallarını güçlendirerek , iyilestirici Reiki enerjisini daha yoğun bir şekilde kendinize ve başkalarına aktarmanız mümkün olabilir . Ayrıca Kundalini ' yi güvenli bir şekilde açarak kişisel gelişim sürecinize katkı sağlayabilirsiniz.

Kundalini Reiki 1'i aldıktan sonra kendinize ve diğerlerine şifa verebilirsiniz. Kundalini Reiki 2 notlarından oğreneceginiz gibi avuç içine yazma metoduyla uzaktaki birine de şifa gönderebilirsiniz. Kundalini Reiki 3'ü aldıktan sonra Kundalini 1-2-3 enerjilerini başkalarına inisiye edebilirsiniz. Inisiye etmek her 3 inisiyasyonda da aynıdır. Kundalini 3 inisiyasyonu size başkalarına bu enerjiyi geçirme ve onları inisiye etme hakkı verir.


Temel olarak Kundalini , bazı iyileştirme kanalları ve çakraların açılması demektir ve bu şekilde dünyada ki yeryüzü enerjisine erişim kazanılır . Kundalini güçlü bir enerjidir , enerji merkezi olan kök çakra , kundalini enerjisi için giriş noktası olarak rol oynar . Kundalini enerjisi Kundalini ateşi olarak da adlandırılır , enerjinin kök çakradan girmesinden sonra ana enerji kanali kök çakrasından girer ve taç çakraya ulaşarak dışarı çıkar . Yanlış kundalini uyanımı ile problemi olan veya geçmiste olanlar , kundalini ile ilgili sorun yaşayanlar genellikle Kundalini Reiki ile yardım alabilir , çözüm geliştirebilirler.

Kundalini Reiki öğrenimi ile ilgilenen herkes Kundalini Reiki 1. seviyesi ile başlamalıdır . Baska sistemlerden uyumlanmış olsanız bile Kundalini Reiki 1. seviyesi öncelikle alınmalıdır. Kundalini 1-2-3 seviye eğitimleri ve uyumlaması uzaktan da alınabilir. Uyumlama kalitesinde uzaktan veya doğrudan olmasında bir farklılık yoktur.

Gereksinimler

Usui Reiki 2. seviye eğitimi/uyumlaması almış olmak gereklidir.

Kundalini Reiki 1. seviye uyumlaması almış olmak gereklidir.

Eğitmen ile tanışın

Tarkan Küçükaksu

Tarkan Küçükaksu

Yazar & Danışman & Reiki Master/Teacher

6 Görüş

Merve Ak
Merve Ak

“Kundalini Reiki”nin birinci uyumlamasından oldukça farklıydı.Enerjinin,omurgamdan ve onun ön tarafına denk gelen çakralardan girişini ve vücudumda yükselişini anbean hissettim.Reiki ile kıyaslanacak bir enerji olmadığını düşünüyorum.Yani ikisinin de yerinin ayrı olduğuna inanıyorum.Enerjiyi paylaştığım ilk kişinin de bu enerjiye tepkisi “Bu reikiden daha farklı hissettirdi .”şeklinde oldu.Reiki alan birinin bunu almasına gerek var mı? gibi sorular hiçbir zaman aklıma gelmedi açıkçası.İçiniz neye ihtiyacınız olduğunu bence zaten biliyor.Kendim ve etrafımdakiler için bu enerjiyi kullanma konusunda oldukça heyecanlıyım.Önümde kocaman bir okyanus var ve ben henüz birkaç damla alabildim.Hayatım devam ettiği sürece yolculuğum da devam edecek.Bu yolculuğun beni yeni güzelliklerle buluşturacağını biliyorum.Tarkan Hoca’ma yeni bir tecrübeyi deneyimlememe olanak sağladığı için teşekkür ederim🙏🏻

Bu görüşü beğendiniz mi?
Semra AYDIN
Semra AYDIN

Kimseye yapmak istemeseniz bile, kendiniz için öğrenmeniz gereken bir deneyim... Hayata bakışınız, olaylara tepkiniz, ruhsal gelişiminiz çok fark ediyor.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Müge Sarban
Müge Sarban

Kundalini Reiki 2 uyumlaması esnasında huzurlu bir ağırlık hissettim, ellerimi yine kaldırmakta zorlandım ve uyumlama sonrası 2 saat kadar kuyruksokumu bölgemde kalp atışı gibi bir atışla bütün bedenimde bir titreşim devam etti, teşekkürler Tarkan Hocam🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
Burçin Yılmaz
Burçin Yılmaz

Merhabalar. kundalini reiki 2. Seviye uyumlamasini da almis bulunuyorum. Yine mucizeviydi. Bu sefer tum bedenimin içinde esen bir ruzgar hissettim. Sonra belim ile sırtım arasinda hareket eden bir güc hissettim. Her uyumlama sürecim ayri guzellikte oldugu gibi bu da farkliydi. Uyandigimda cok huzurluydum. 35dk sürdü. Özü kesfetme yolundaki adımlarimda destekleriniz icin minnettarım Tarkan hocam🙏🏻namaste🙏🏻

Bu görüşü beğendiniz mi?
Seçil Çagatay
Seçil Çagatay

Her seviyede ayrı bir parçanın şifalandığını, kendine ve bütüne gerçek anlamda katkı sağlamaya başladığını hissetmek duygusu muhteşem🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
Nihal Yıldız
Nihal Yıldız

Kundalini 1.seviye uyumlamasına göre biraz daha sakin ve rahat geçti.ellerimdeki sıcaklık hiç azalmadan şu ana kadar geldi.bu deneyimleri yaşamama,şifalanıp şifalandırmama vesile olan Tarkan Hocam iyi ki varsınız🙏🙏🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
 • Eğitim: Eğitim
 • Konu: 10
 • Süre: 1 Saat 51 Dakika
 • Seviye: Orta
 • Uyumlama: Var
 • Eğitime Erişim: 15 Gün
 • Sertifika: Evet
 • Kategori: Reiki

Eğitim İçeriği

1. Bölüm

Konular

 • Kundalini Reiki Giriş
 • Uygulama Nasıl Yapılır?
 • Kundalini Reiki Meditasyonu
 • Kundalini 2 Ders Notları
 • Kundalini Reiki Uzağa Gönderme
 • Karmik Bant Temizliği
 • Mekan Temizliği
 • Doğum Travması Şifalandırma
 • Uyumlama Programlama
 • Uyumlama ve Sonrası
2. Bölüm

Uyumlama Alma

3. Bölüm

Sertifika Alma

Sizi Arayalım