Reiki ile bağlanın, güçlenin ve dengelenin.

Reiki ile Bağlanmak

Hediye Et

Reiki uygulayıcıları için gelişme, tazelenme, gücü arttırma ve uyumlama çalışmasıdır.

(13 görüş)
150,00 TL
Reiki ile Bağlanmak

Açıklama

Reiki ile Bağlanmak

Reiki bilginizin pekişmesi ve Mikao Usui'den gelen gelenekleri öğrenmek, Reiju uyumlaması ile gücünüzün artması ve dengelenmeniz, içerdiği meditasyonlar ile zihninizi sakinleştirip daha güçlü şifaya kanal olmak ve tüm uygulayıcıların katılımı ile şifa çalışmaları için 4 farklı çalışmayı sizin için canlı/görüntülü şekilde Tarkan Küçükaksu'nun yönetiminde sunuyoruz. Her hafta Tarkan Küçükaksu size Mikao Usui ve büyük Reiki ustalarının tekniklerini paylaşacak ve Reiki kanalınızın daha fazla açılması için paylaşımlarda bulunacak.

Çalışma içeriğinde;

Tarkan Küçükaksu'ya tüm sorularınızı sorabilecek,

Diğer katılımcılar ile paylaşımlar yapabilecek,

Reiki ile ilgili yeni teknikler öğrenebilecek,

Meditasyonlar ile zihninizi sakinleştirebilir,

Grup şifa çalışmaları ile daha yüksek bir şifalanma sağlayabilir ve

Reiju ile yenilenebilir ve dengelenmenizi sağlayabilirsiniz.

 

Çalışma tarihleri belirlenip size bildirilmektedir.Sesli ve görüntülü şekilde buluşarak Reiki ile bağlanacaksınız.

 

Gereksinimler

Bu çalışmaya katılmak için herhangi bir Reiki seviyesinde olmanız yeterlidir. Seviye farketmeksizin katılabilirsiniz.

Çalışmaya katılmak için internet bağlantısı, kamera ve mikrofon içeren telefon, tablet veya bilgisayar kullanabilirsiniz.

Eğitmen ile tanışın

Tarkan Küçükaksu

Tarkan Küçükaksu

Yazar & Danışman & Reiki Master/Teacher

13 Görüş

Gülşah Çetin
Gülşah Çetin

Samimi bilgileriniz, güzel haberleriniz ve zor bir günde hayatıma dokunan hediye için Tarkan hocam, çok teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Leyla Şimşek
Leyla Şimşek

Merhabalar Tarkan hocam sizi dinlemek büyük keyifti enerjiniz yine muhteşem di eğitim tadında Reuju uyumlamasını hediye ettiniz güzel kalbinize sağlık şuan hâlâ enerji geliyor iyiki Reiki 1, sizden almışım inşallah 2, sinide sizden almak nasip olur çok teşekkür ederim sevgilerle hocam

Bu görüşü beğendiniz mi?
Guler Çınar
Guler Çınar

Sizi çok beğeniyorum herşeyi konuştunuz pazarcı değil eğitmensiniz bence

Bu görüşü beğendiniz mi?
müjgan odacılar
müjgan odacılar

Merhaba, Tarkan hocam teşekkür ederim.Şahane bir akşam oldu sayenizde,ara verdiğim Reiki ye yeniden başlama enerjisi verdiniz.Emeğiniz ve bizlere kattıklarınız için yine teşekkür edeceğim.iyi ki varsınız.Sağolun var olun.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Merve Polat
Merve Polat

Ellerimi birleştirip niyetimi aldığım an başladı sanki o güzel, saf enerji akmaya.. Yumuşacıktı, sakinleştirdiğini be dinginleştirdiğini gözlemledim. Çok sevdim, çok memnun kaldım, iyi ki bu kocaman ailenin bir üyesi, bir parçasıyım. Her şey için minnettarım..

Bu görüşü beğendiniz mi?
Ufuk Zeynep  Efendioğlu
Ufuk Zeynep Efendioğlu

Çok güzel ve değerli bir sohbet sonrası muhteşem bir uyumlama.Her saniyesi için binlerce kez teşekkürler 🙏🏻

Bu görüşü beğendiniz mi?
ALEV YETKİN
ALEV YETKİN

Tarkan hocamın enerjisi yine muhteşemdi.Harika bir uyumlama aldık ve hemen etkisini hissettim.Ve şunu söylemeliyim ki Reiki uyumlamalarini Tarkan hocamdan aldığım için çok şanslıyım.Cunku onun kanalligiyla gelen muazzam bir enerji var ve hayatım da çok güzel dönüşler alıyorum Reiki ile..İyi varsınız 🙏🙏💐

Bu görüşü beğendiniz mi?
Yusuf Kalkay
Yusuf Kalkay

Muhteşem bir yayin oldu Tarkan hoca eşliğinde teşekkür ediyorum

Bu görüşü beğendiniz mi?
büşra çuhan
büşra çuhan

Sevgili Tarkan hocamdan aldığım diğer uyumlamalar gibi bu da çok güçlü ve huzur vericiydi. hep ihtiyacım olan en doğru zamanlarda bu uyumlamaları almak nasip oldu. çook teşekkür ediyorum:)

Bu görüşü beğendiniz mi?
Dilara Kilic
Dilara Kilic

Tek kelimeyle harika... Bu eşsiz yolculuğumda bana eşlik ettiğiniz için size minnettarım. Rehberliğiniz, samimiyetiniz we ilginiz için kısaca herşey için size sonsuz teşekkürler... Sizi sewgiyle sarıyorum... Başarılarınızın her daim katlanarak artmasını diliyorummm. Çook sewgiler... ❤🌹😇

Bu görüşü beğendiniz mi?
Zulal Sakaer
Zulal Sakaer

Merhabalar, Tarkan hocamve katılan arkadaşlarla ortak bir bilinçte buluşmuş olmak ve süreç içerisinde sorularımızın cevaplarını birebir alabilmek çok keyifli idi. Şahsi deneyimim o anda orada olmak o an olabilecek en keyifli şeydi hissi. Sonrasında ki uyumlanma ise bana yeniden huzurla kendini Reikiye bırakmanın verdiği keyfi yaşattı.

Bu görüşü beğendiniz mi?
GÖZDE KIRILMAZ
GÖZDE KIRILMAZ

Aklınıza takılan soruları sorabiliyor olmanızın yanı sıra, Reiki ve uygulanışı ile ilgili değerli bilgiler paylaşılmakta.Oldukça samimi bir ortam olduğunu belirtmek isterim. Reiju uyumlamasını dün akşam, ilk defa,ders sonunda aldım ve akabinde kendime Reiki uyguladığımda enerji düzeyindeki artışı net bir şekilde hissettim. Ben doğru yerde ve doğru kişilerle olduğuma can-ı gönülden inanıyorum. Rehberliği,ışığı ve samimiyeti için çok Tarkan Hocam' a çok teşekkür ederim.

Bu görüşü beğendiniz mi?
Saadet  Yılmaz
Saadet Yılmaz

Merhaba, dün akşam Tarkan Hoca'nın hediyesi olan Reiju ile tanıştım birinci uyumlanmaya benzer nitelikte müthiş bir hisdi. Yeni Bir Online ve Tarkan Hoca'ya çok teşekkür ediyorum.🙏🙏 🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
  • Eğitim: Canlı Sınıf
  • Konu: 1
  • Süre: 1 Saat 30 Dakika
  • Seviye: Başlangıç
  • Uyumlama: Var
  • Eğitime Erişim: 8 Gün
  • Kategori: Reiki

Eğitim İçeriği

1. Bölüm

Konular

  • Canlı Çalışma
2. Bölüm

Uyumlama Alma

Sizi Arayalım