7 Çakra Temizleme ve Dengeleme Çalışması

7 Çakra Temizleme ve Dengeleme Çalışması

Hediye Et

Bedende bulunan çakralarla yaşamla bütünleşiriz. Çakraların temizlenmeye başlaması ve dengeye gelmesi yaşamda dengeyi getirir.

450,00 TL
7 Çakra Temizleme ve Dengeleme Çalışması

Açıklama

7 Çakra Temizleme ve Dengeleme

7 Çakra Temizleme ve Dengeleme, aurik alanınızı çevreleyen enerji bloklarını ve negatif enerjileri serbest bırakmanın ve kendi enerji akışınızı sağlamanın mükemmel bir yoludur, böylece çok daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz.

Bu hizmet, çok sayıda fiziksel, zihinsel ve ruhsal rahatsızlığa yol açan ciddi enerji tıkanıklıklarının üstesinden gelmeye gerçekten yardımcı olmak için destek almak isteyenler için sunulmaktadır.

7 çakranızın tamamıyla (Taç Çakranızdan Kök Çakranıza kadar) hepsinin doğru şekilde çalıştığından emin olmak, vücudunuz için optimum çalışma için tam yüzdeye açık olmak ve tüm negatif enerjiyi temizlemek için çalışılmaktadır. Çakralarımız, bunlarla sınırlı olmamak üzere inanılmaz miktarda bilgi içerir: geçmiş yaşamlar, anılar, travmalar, yıkıcı inanç sistemleri, olumsuz kendi kendine konuşma, kalıtsal kalıplar, öğrenilmiş kalıplar, bilinçaltı seviye programlama, alışkanlıklar, fobiler, kordonlar, duygular, düşünceler, hisler, resimler, rüyalar vb. Artık kendiniz olmadığınızı hissediyorsanız veya topraklanmamış hissediyorsanız çakralarınızı temizlemek iyi bir uygulamadır. Çakralarınızı temizlerken, orada sıkışmış olan tüm negatif enerjiler aranacak ve onların dönüştürülmesine çalışılacaktır. Ayrıca temizlenen çakralara Reiki/Enerji gönderilecektir, böylece onlar gerçekten daha verimli ve tekrar bütün olabilsinler.

Bir çakra temizliğine ek olarak, bazen çakraların dengelenmesi gerekir, bu da çakraların hepsinin birbiriyle uyumlu olduğundan ve tıkanıklık olmadan birbirleriyle iletişim kurduğundan emin olmak anlamına gelir. Bir çakra dengelemesinin amacı, komşu çakraların her biri arasında sabit ve tutarlı bir enerji akışı yaratmaktır, böylece şifa enerjisi, kesinti veya kısıtlama olmaksızın vücutta serbestçe akabilir. İdeal olarak enerji, gökyüzünden aşağıya ve danışanın Taç Çakrasına akabilmeli ve Üçüncü Göz, Boğaz, Kalp, Solar Pleksus, Sakral ve Kök Çakralarından devam edebilmeli ve sonunda danışanın altına inebilmelidir. Ayakların altından son varış noktası olarak Dünya'nın köklerine inebilmelidir. Enerji aynı zamanda, Dünyanın köklerinden, sizin Kök Çakranıza, Sakral, Solar Pleksus, Kalp, Boğaz, Üçüncü Göz ve Taç Çakralarına kolaylıkla ters yönde akabilmelidir.

Bu çalışma uzaktan 7 Çakra Temizleme ve Dengeleme ve Enerji/Reiki gönderimi çalışması içermektedir. Gönderim 15 dakika sürmektedir. Diğer süre seçenekleri için ürün seçeneklerine bakabilirsiniz.

Bu çalışma Tarkan Küçükaksu tarafından yapılacak olup, (Usui Reiki, Kundalini Reiki, Karuna Ki, Imara Reiki, Lama Fera Sistemi, Lightarian Reiki, Violet Flame ve benzeri tekniklerle) gönderim sağlanmaktadır.

Enerji gönderimi çalışmalarımız destek amaçlıdır, hiçbir şekilde ve asla tıbbi tedavi, teşhis ve tıp bilimi alanına giren hiçbir hizmeti kapsamaz; dini içerikli değildir, din ile ilgili hiçbir konuyu kapsamamaktadır. Tıbbi yardım almanız gereken durum ve şartlarda mutlaka ilgili hastane, doktor ve tıbbi diğer birimler ile iletişime geçmeniz gerekir, devam eden tedavi süreciniz var ise mutlaka ilgili hastane ve birimlerde devam etmeniz gerekmektedir.

Gereksinimler

Hiçbir ön şart veya gereklilik yoktur.

Eğitmen ile tanışın

Tarkan Küçükaksu

Tarkan Küçükaksu

Yazar & Konuşmacı

  • Seminer: Eğitim
  • Konu: 3
  • Süre: 15 Dakika
  • Seviye: Başlangıç
  • Uyumlama: Var
  • Seminere Erişim: 15 Gün
  • Kategori: Enerji&Aktarım

Seminer İçeriği

1. Bölüm

Konular

  • Çalışma/Gönderim Programlama
  • Gönderim Müzik
  • Gönderim Müzik 2
2. Bölüm

Uyumlama Alma

Sizi Arayalım