Aura Temizleme ve Çakra Dengeleme Çalışması

Aura Temizleme ve Çakra Dengeleme

Hediye Et

Yaşam denge ister, yaşamın karşılığı çakralardır ve dengede olduklarında uyum başlar.

350,00 TL
Aura Temizleme ve Çakra Dengeleme

Açıklama

Aura Temizleme ve Çakra Dengeleme

Aura Temizleme ve Çakra Dengeleme, aurik alanınızı çevreleyen enerji bloklarını ve negatif enerjileri serbest bırakmanın ve kendi enerji akışınızı sağlamanın mükemmel bir yoludur, böylece çok daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz.

Bir çakra temizliğine ek olarak, bazen çakraların dengelenmesi gerekir, bu da çakraların hepsinin birbiriyle uyumlu olduğundan ve tıkanıklık olmadan birbirleriyle iletişim kurduğundan emin olmak anlamına gelir. Bir çakra dengelemesinin amacı, komşu çakraların her biri arasında sabit ve tutarlı bir enerji akışı yaratmaktır, böylece şifa enerjisi, kesinti veya kısıtlama olmaksızın vücutta serbestçe akabilir. İdeal olarak enerji, gökyüzünden aşağıya ve danışanın Taç Çakrasına akabilmeli ve Üçüncü Göz, Boğaz, Kalp, Solar Pleksus, Sakral ve Kök Çakralarından devam edebilmeli ve sonunda danışanın altına inebilmelidir. Ayakların altından son varış noktası olarak Dünya'nın köklerine inebilmelidir. Enerji aynı zamanda, Dünyanın köklerinden, sizin Kök Çakranıza, Sakral, Solar Pleksus, Kalp, Boğaz, Üçüncü Göz ve Taç Çakralarına kolaylıkla ters yönde akabilmelidir.

Aura Temizleme ve dengeleme, vücudun tüm kısımlarında uygun mesafe olacak şekilde temizlemek, genişletmek veya daraltmak anlamına gelir. Aura, vücudun her tarafında 45 cm en rahat genişliktir. Auranızın temizlenmeye başlamasıyla sınırlarınızı güçlendirecek ve günlük enerjinizi canlandırabilir. Özellikle de kendinizi tükenmiş hissediyorsanız. Auranız vücudunuzdan çok uzaktaysa, enerjik olarak geniş bir ağ oluşturduğunuz için çevrenizdeki herkesin sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Auranız size çok yakın çekilirse, fiziksel bedeninizin etrafında net bir şekilde tanımlanmış enerji sınırlarınız olmadığı için başkaları alanınıza kolayca girebilir veya sınırlarınızı geçebilir.

Auranız, etrafınızdaki dünyayı nasıl gördüğünüzü ve algıladığınızı etkileyen bir filtre gibidir. Auranız olumsuz şeylerle dolduğunda, kendinizi moralsiz ve uyuşuk hissedebilirsiniz. Öte yandan, aura alanınız güçlü olduğunda, olumlu bir bakış açısına sahip olmanız ve enerjik hissetmeniz daha olasıdır.

Bu çalışma uzaktan Aura Temizleme ve Çakra Dengeleme çalışması içermektedir. Gönderim 15 dakika sürmektedir. Diğer süre seçenekleri için ürün seçeneklerine bakabilirsiniz.

Dengeli Çakraların Faydaları;

 • Daha dengeli ve net hissedeceksiniz,
 • Beden-zihin-ruh dengesi ve gençlik hissi olmaya başlayabilir,
 • Alanlarınıza giren düşük titreşimli enerjiler temizlenir,
 • Zihinsel netlik ve hayat enerjisini artırır.

Bu çalışma Tarkan Küçükaksu tarafından yapılacak olup, (Usui Reiki, Kundalini Reiki, Karuna Ki, Imara Reiki, Lama Fera Sistemi, Lightarian Reiki, Violet Flame ve benzeri tekniklerle) gönderim sağlanmaktadır.

Enerji gönderimi çalışmalarımız destek amaçlıdır, hiçbir şekilde ve asla tıbbi tedavi, teşhis ve tıp bilimi alanına giren hiçbir hizmeti kapsamaz; dini içerikli değildir, din ile ilgili hiçbir konuyu kapsamamaktadır. Tıbbi yardım almanız gereken durum ve şartlarda mutlaka ilgili hastane, doktor ve tıbbi diğer birimler ile iletişime geçmeniz gerekir, devam eden tedavi süreciniz var ise mutlaka ilgili hastane ve birimlerde devam etmeniz gerekmektedir.

Gereksinimler

Hiçbir ön şart veya gereklilik yoktur.

Eğitmen ile tanışın

Tarkan Küçükaksu

Tarkan Küçükaksu

Yazar & Konuşmacı

 • Seminer: Eğitim
 • Konu: 3
 • Süre: 15 Dakika
 • Seviye: Başlangıç
 • Uyumlama: Var
 • Seminere Erişim: 15 Gün
 • Kategori: Enerji&Aktarım

Seminer İçeriği

1. Bölüm

Konular

 • Çalışma/Gönderim Programlama
 • Gönderim Müzik
 • Gönderim Müzik 2
2. Bölüm

Uyumlama Alma

Sizi Arayalım