Online Bireysel Aile Dizimi

Bireysel Online Aile Dizimi

Hediye Et

Online olarak birebir düzenlenen aile dizimi çalışmasıdır.

1.200,00 TL
Bireysel Online Aile Dizimi

Açıklama

Yaşamımızı içine yerleştirdiğimiz en önemli sistem aile sistemimizdir. Aile dizimlerinin bize gösterdiği şeylerden en önemlisi kişinin tüm davranışlarını önce anne ve babası sonra da daha gerideki köklerine karşı bir aidiyet duygusu ve çoğu zaman da bir kör sevgi ile yaptığıdır.

Dışarıdan kötü-sevgisiz olarak algılanan bir davranış bile kişinin köklerine karşı derinden hissettiği bu aidiyet duygusu ile, "kör sevgi" ile, bir tekrarlama içgüdüsü ile yapılır. Dizimler ait olduğumuz aile sistemini düzenleyen görülmez kuralları yüzeye çıkarmak ve kişi yaşarken hangi kurallara göre yol aldığını göstermek için kullanılır.

Dizim çalışmasında, kişi hiç bilmediği ya da bazen biliyor olsa da önemsemediği geçmiş yaşanmışlıklardan aslında ne kadar çok etkilenmekte olduğunu görür. Örneğin; Mutsuzluğun ya da sağlık problemlerinin sebebinin babaannenin kayıp bir kardeşi ile bağlantısının olabileceğini… ya da partneri ile yaşadığı sıkıntıların annesinin yapmış olduğu kürtajlarla bağlantısını… ya da çocuğunun ruhsal probleminin ya da hastalığının iki kuşak geride yaşanılan acılı bir evlatlık verme ile ilişkili olabileceğini…

Kuşaktan kuşağa geçen bilinaçaltı simgeler kişinin hayatı nasıl anlamlandırdığını belirler ve aile dizimi bu simgeleri açığa çıkarmanın yoludur. Kişinin kendisiyle karşılaşması dönüşümün anahtarıdır.

Online düzenlenen birebir bir çalışmadır. Satın aldıktan sonra randevu ile karşılıklı gün ve saat belirlenip çalışma yapılır.

Gereksinimler

Herhangi bir gereksinim yoktur. Herkes katılabilir.

Eğitmen ile tanışın

Aslıhan Gürcanlar Küçükaksu

Aslıhan Gürcanlar Küçükaksu

Yoga Eğitmeni / Yaşam Koçu

  • Seminer: Canlı
  • Konu: 1
  • Süre: 1 Saat 0 Dakika
  • Seviye: Başlangıç
  • Seminere Erişim: 7 Gün
  • Kategori: Bireysel

Seminer İçeriği

1. Bölüm

Konular

  • Online Birebir Çalışma
Sizi Arayalım