Bireysel Doğum Haritası Analizi

Bireysel Doğum Haritası Analizi

Hediye Et

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ İLE KENDİNİZİ KEŞFEDİN!

(2 görüş)
450,00 TL

Açıklama

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ İLE KENDİNİZİ KEŞFEDİN!


Doğum haritası, kişinin, doğmuş olduğu anda, bulunduğu yerden gökyüzünün görünümüdür. Bu analizle siz kendinizi tanıma ve anlama şansı bulursunuz. Koçlukta kör nokta dediğimiz "kendimiz ile ilgili farkında olmadıklarımız" kısmına dair güçlü bir bakış kazanmış olursunuz.

Doğum haritası analizimiz ile kim olduğunuzu, dışarıdaki kişinin sizi nasıl gördüğünü, neyin size iyi geldiğini, bunların bir araya geldiklerinde birbirlerini nasıl etkilediğini, sahip olduğunuz potansiyelleri, yakın çevrenizi, ailenizi, iç dünyanızı, aşkın sizin için ne olduğunu, yaşama nasıl hizmet edebileceğinizi, partnerinizden aslında ne beklediğinizi, onunla olmanın size sağladığı fırsatları ve bu durumun sizi karşı karşıya bıraktığı sınavları, yaşamda sizi neye çağırdığını, neyin sizin ufkunuzu genişletebileceğini, iş ve kariyer hayatınızın önemli sırlarını, arkadaşlık ilişkilerinizi, neye teslim olmanız gerektiğini ve ruhsal olarak nereden nereye ilerlemenin önemini bulabilirsiniz.


Gereksinimler

Bu çalışma online bireysel olarak düzenlediğinden aktif internet bağlantısı olan kameralı bilgisayar veya cep telefonu / tablete ihtiyaç vardır.

Eğitmen ile tanışın

Hüseyin Akdağ

Hüseyin Akdağ

Göklerin Prensi

2 Görüş

Abdulkadir Yıldırım
Abdulkadir Yıldırım

Hüseyin hocamın birebir çalışmasından sonra ki süreçte ilgisi ve aklıma takılan sorulara cevap vermesi beni burçlar ve kendi yaşantım hakkında daha bir bilgilendirdi. Aslında başımızdan geçen olayların ve onların hayata etkilerinin bir yol haritasında( doğum haritası ) yüzde 70 yüzde 80 kestirebilecek bir yönde olmasının ihtimali heyecan verici. Teşekkürler Hüseyin Hocam

Bu görüşü beğendiniz mi?
Candan Akin
Candan Akin

Hayatınızda içinde bulunduğunuz kafa karışıklıklarını, cevabını aradığınız durumları çok sade ve samimi bir dil kullanarak anlaşılır hale getiriyor Hüseyin bey, bu deneyimi tecrübe ettiğim için kendi adıma mutlu oldum ve çok teşekkür ederim kendisine.

Bu görüşü beğendiniz mi?
  • Eğitim: Canlı
  • Konu: 1
  • Süre: 1 Saat 30 Dakika
  • Seviye: Başlangıç
  • Eğitime Erişim: 7 Gün
  • Kategori: Astroloji&Tarot

Eğitim İçeriği

1. Bölüm

Konular

  • Bireysel Seans
Sizi Arayalım