Bireysel Doğum Haritası Analizi

"DOĞUM HARİTASI ANALİZİ İLE KENDİNİZİ KEŞFEDİN!"

  • Eğitim Süresi: 1 Saat 30 Dakika
  • Başlangıç Seviyesi

Açıklama

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ İLE KENDİNİZİ KEŞFEDİN!


Doğum haritası, kişinin, doğmuş olduğu anda, bulunduğu yerden gökyüzünün görünümüdür. Bu analizle siz kendinizi tanıma ve anlama şansı bulursunuz. Koçlukta kör nokta dediğimiz "kendimiz ile ilgili farkında olmadıklarımız" kısmına dair güçlü bir bakış kazanmış olursunuz.

Doğum haritası analizimiz ile kim olduğunuzu, dışarıdaki kişinin sizi nasıl gördüğünü, neyin size iyi geldiğini, bunların bir araya geldiklerinde birbirlerini nasıl etkilediğini, sahip olduğunuz potansiyelleri, yakın çevrenizi, ailenizi, iç dünyanızı, aşkın sizin için ne olduğunu, yaşama nasıl hizmet edebileceğinizi, partnerinizden aslında ne beklediğinizi, onunla olmanın size sağladığı fırsatları ve bu durumun sizi karşı karşıya bıraktığı sınavları, yaşamda sizi neye çağırdığını, neyin sizin ufkunuzu genişletebileceğini, iş ve kariyer hayatınızın önemli sırlarını, arkadaşlık ilişkilerinizi, neye teslim olmanız gerektiğini ve ruhsal olarak nereden nereye ilerlemenin önemini bulabilirsiniz.


Gereksinimler

Bu çalışma online bireysel olarak düzenlediğinden aktif internet bağlantısı olan kameralı bilgisayar veya cep telefonu / tablete ihtiyaç vardır.


İçerik

Bireysel Seans

Müşteri Görüşleri

  1. Yazan: Candan Akin|1.07.2019|

    Hayatınızda içinde bulunduğunuz kafa karışıklıklarını, cevabını aradığınız durumları çok sade ve samimi bir dil kullanarak anlaşılır hale getiriyor Hüseyin bey, bu deneyimi tecrübe ettiğim için kendi adıma mutlu oldum ve çok teşekkür ederim kendisine.

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2020 - Tüm hakları saklıdır.