Tarot Okuma Yolculuğu

"Tarot ile An Okuma Sanatı"

  • Eğitim Süresi: 2 Saat 49 Dakika
  • Başlangıç Seviyesi

Açıklama

Tarot ile An Okuma Sanatı

Fal bakmayın, falınıza baktırmayın!
An okuyun!

Mesajları kendimizden alıyoruz !

Tarot, ''sembolleri okuma sanatı'' olarak adlandırılabilir. ''her şeyin birbiriyle ilişkisi olduğu'' gerçekliğinden beslenir. ''içsel bir yolculuk'' şeklinde isimlendirilebilir. Dört elementi anlatan ''küçük arkana'' (ateş, su, hava ve toprak) ve ''ruh''u anlatan ''büyük arkana'' (kahramanın yolculuğu) dediğimiz iki bölümden oluşur. Her arkana çok özel semboller barındırır içinde ve bu semboller, bir insanın, yaşamı boyunca karşısına çıkabilecek ''fırsat'' ve ''sınav''lara karşılık gelir.


Ne ile karşı karşıya olduğunuzu ve bunun nasıl üstesinden gelebileceğinizi bilmek ister miydiniz? Burada öğrendiklerinizi yaşam akışınız içinde ihtiyaç duydukça kullanabiliyor olmak size nasıl bir kolaylık sağlardı?

Gereksinimler

Herhangi bir gereksinimi yoktur. Herkes bu yolculuğa katılabilir.


İçerik

Tarota Giriş

Joker (Abdal) Kartı

Büyücü Kartı

Azize Kartı

İmparatoriçe Kartı

İmparator Kartı

Aziz Kartı

Aşıklar Kartı

Araba Kartı

Yolculuğun Aşamaları

Adalet Kartı

Ermiş Kartı

Kader Çarkı Kartı

Güç Kartı

Asılan Adam Kartı

Ölüm Kartı

Denge Kartı

Şeytan Kartı

Kule Kartı

YIldız Kartı

Ay Kartı

İkili Kart Bağlantıları (Gölge Kartlar)

Güneş Kartı

Mahkeme Kartı

Dünya Kartı

Kartlara Genel Bakış

Okuma Örneği

Müşteri Görüşleri

  1. Yazan: Egemen Kapucuoğlu|27.03.2019|

    Çok kolay anlaşılır net ve bir o kadar dolu dolu bir eğitim. Tarot okumayı öğrenmek ve tarotu anlamak adına çok açıklayıcı ve muhteşem bir ders kaydı olmuş. Her bir kartın tek tek anlatılmış olması ve kartların birbiri ile olan bağlarının da açıklanması tarot okumayı kavrama açısından daha da anlaşılır olmuş. çok teşekkürler, yüreğine sağlık sevgili Hüseyin.

  2. Yazan: FİLİZ KANDEMİR|24.03.2019|

    Merhaba sevgili Hüseyin Bey ..Öncelikle bize böyle bir imkan tanıyarak jest yaptığınız için size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.. Sosyal medyada sizi tanıyor ve enerjinizi çok beğeniyor olmama rağmen ,Sizinle hiç tanışma olasılıgım olmadı ..Bu vesileyle ilk defa sizinle tanışma olasılığı buldum.. Anlatımlarınız da ki duruluk ,sadelik ve içtenllk, anlamayı kolaylaştıran bir akıcılığa sahip..Aslında Tarota karsı hep ilgi duymuşumdur ve evde bir kaç çeşit Tarot kartım olmasına rağmen bu anlamda pek ileri götürecek imkana sahip olamadım..Açıkçası hediye çekilişi görünce belki bir olasılık dedim ..Bana çıkmaz yerine çekilişe katılmayı seçtim ..Nasıl bu kadar şanslı olabildik ? Daha başka neler mümkün ? Tanıdığınız bu şans için size ne kadar teşekkür etsem azdır..Bakalım bu hediye size ,bana ve bütüne nasıl katkı olabilur? Güzel enerjiniz , ışığınız anlatımlarınıza yansımış..Tarota ilgi duyan herkesin bir şekilde sizinle iletişime geçmesini şiddetle tavsiye ediyorum..Tekrar tekrar katkılarınız için Teşekkür ederim ? Işığınız daim olsun

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2020 - Tüm hakları saklıdır.