Kundalini Reiki Master Seviyesi

"Reikinizi farklı bir seviyeye çıkartın"

 • Eğitim Süresi: 1 Saat 6 Dakika
 • İleri Seviyesi

Açıklama

Kundalini reiki oldukça sade ve oldukça etkili bir şifa sistemidir. Temeli vücuttaki şifa kanallarının ve chakraların açılması ve niyet ederek kendimize yada başkalarına şifa vermeye dayanır.
Bizler yerküre enerjisini 1. chakradan (kök chakra) vücudumuza alırız. Bu enerji tüm chakraları ve ana enerji kanallarını dolaşarak tepe chakaradan çıkar. Kundalini enerji kanalı kök chakrada başlar ve tepe chakrada son bulur. Kundalininin açılmasıyla chakralar tam olarak temizlenir ve enerji kanalları açılır. Bu şekilde vücuda giren yerküre enerjisi artar, bu enerji chakraları daha çok besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar. Kundalini enerjisine kundalini ateşi de denir.


Kundalini Reiki Mr.Ole Gabrielsen tarafından dünyaya tanıtılmıştır. Mr.Ole Gabrielsen Danimarkalı bir meditasyon masterıdır. Mr.Ole Gabrielsen ile Master Kuthumi'nin yaptığı çalışmalar ve ruhani bilgi alışverişleri sayesinde Kundalini Reiki tekniği doğmuştur. Şu ana kadar Kundalini Reiki uygulayıcıları bunun büyük faydalarını görmüşlerdir ve tüm dünyada büyük bir hızla yaygınlaşmaktadır.

Kundalini Reiki , kurucusu olan Ole Gabrİelsen tarafından en basit ve kendi kendine geliştirilebilir bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Kundalini ve Reiki enerjisinin birlikte çalıştığı bir sistem olan Kundalini Reiki yanlış sorunlu kundalini uyanışı yaşamış kişilerde problemlerin giderilmesinde ve dengelenmesinde olumlu etki yapmaktadır . Bu sistemde Reiki enerjisinin yumuşak ve ilimli yönü etkindir.

Kundalini Reiki ile vücudunuzdaki enerji kanallarını güçlendirerek , iyilestirici Reiki enerjisini daha yoğun bir şekilde kendinize ve başkalarına aktarmanız mümkün olabilir . Ayrıca Kundalini ' yi güvenli bir şekilde açarak kişisel gelişim sürecinize katkı sağlayabilirsiniz.

Kundalini Reiki 3'ü aldıktan sonra başkalarınıda Kundalnii Reikiye uyumlamayabilirsiniz. Kundalini Reiki 2 notlarından oğreneceginiz gibi avuç içine yazma metoduyla uzaktaki birine de şifa gönderebilirsiniz. Kundalini Reiki 3'ü aldıktan sonra Kundalini 1-2-3 enerjilerini başkalarına inisiye edebilirsiniz. Inisiye etmek her 3 inisiyasyonda da aynıdır. Kundalini 3 inisiyasyonu size başkalarına bu enerjiyi geçirme ve onları inisiye etme hakkı verir.


Temel olarak Kundalini , bazı iyileştirme kanalları ve çakraların açılması demektir ve bu şekilde dünyada ki yeryüzü enerjisine erişim kazanılır . Kundalini güçlü bir enerjidir , enerji merkezi olan kök çakra , kundalini enerjisi için giriş noktası olarak rol oynar . Kundalini enerjisi Kundalini ateşi olarak da adlandırılır , enerjinin kök çakradan girmesinden sonra ana enerji kanali kök çakrasından girer ve taç çakraya ulaşarak dışarı çıkar . Yanlış kundalini uyanımı ile problemi olan veya geçmiste olanlar , kundalini ile ilgili sorun yaşayanlar genellikle Kundalini Reiki ile yardım alabilir , çözüm geliştirebilirler.

Kundalini Reiki öğrenimi ile ilgilenen herkes Kundalini Reiki 1. seviyesi ile başlamalıdır . Baska sistemlerden uyumlanmış olsanız bile Kundalini Reiki 1. seviyesi öncelikle alınmalıdır. Kundalini 1-2-3 seviye eğitimleri ve uyumlaması uzaktan da alınabilir. Uyumlama kalitesinde uzaktan veya doğrudan olmasında bir farklılık yoktur.

Gereksinimler

En az Usui Reiki 2. seviye ve Kundalini Reiki 2. seviye uyumlaması almış olmak gereklidir.


İçerik

Kundalini Reiki Giriş

Kundalini Reiki Meditasyonu

Uygulama Nasıl Yapılır?

Kundalini Reiki Uzağa Gönderme

Kundalini 3 Ders Notları

Başkalarını Uyumlamak

Uyumlama Programlama

Uyumlama ve Sonrası

Müşteri Görüşleri

 1. Yazan: Şerife Anadal Güzel|25.06.2020|

  Kundalini reiki muhteşem bir şey. Usui reikiyi de pekiştirdiğini düşünüyorum. Tarkan Küçükaksu hocama çok teşekkür ediyorum. Yolunuz ışık olsun🙏

 2. Yazan: Müge Sarban |11.05.2020|

  Çok teşekkür ederim Tarkan Hocam, ben uyumlanma esnasında nerelere gidip geldim bilseniz, bu çok farklı bir deneyim oldu, keşişlerin olduğu bir alandaydım herkes oturmuş inisiye oluyordu, sizden almış olduğum bu eğitimi layığıyla kullanmaya niyet ediyorum ve kulağıma küpe sizin yolumuzdan giderek Usui Reiki geçmişi olmayan birini uyumlamayacağım🙏 Saygılar, sevgiler..

 3. Yazan: Semra AYDIN|9.05.2020|

  Diger uyumlamalar gibi bu uyumlamamıda bugün itibariyle almış bulunuyorum. Diger enerji çalışmalarından çok çok farklım bir deneyim oldu benim için. Tarkan hocam her enerji farklıdır farklı yaşanır dedi hep bana ve ben bugün çalışma sırasında bunu çok iyi anladım. O kadar net hissettim ki bir an ürktüm bile diyebilirim.Vücudumda ciddi bir serinlik hızlı nefes alışları sonra yavaşlayan sakinleşen kalp atışları... Şuan bunları yazarken bile başımın üzrerinde hafif bir serinlik var. Bu yola girdigim için gerçekten mutluyum, Tarkan hocamla karşılaştığım için çok huzurluyum. Ve inanın bu yorumu okuyan herkese samimi söylüyorum ki ben Tarkan beyle çalıştıgım için kendimi çok şanslı görüyorum. Yıllarca egitmen arayan biri olarak ilk defa bir egitmene koşulsuz teslim oldum bu Tarkan beyin enerjisine samimiyetine ve bana göre gerçekten temiz olan kanalına bağlı lı. O kadar çok bu işi sallamasyon yapan var ki bizzat şahit olduklarım var. Bu nedenle eger yolunuz bu alana girdiyse gönül rahatlıgıyla öğrencisi olabileceğiniz bir egitimci. Teşekkürler Tarkan hocam. Umuyorum ki çalışmalarımız daha devam edecek... Sevgiler 🤗

 4. Yazan: Seçil Çagatay|21.02.2020|

  Hepsi gibi master seviyesinde de harika ve tarifsiz duygularla dolu bir uyumlama süreci geçirdim. Tarkan hocama çok teşekkür ediyorum🙏

 5. Yazan: Nihal Yıldız|15.12.2019|

  Kök çakradan başlayarak sırasıyla bütün çakralarımın içinde Kundalini enerjisini hissedebilmek tarif edilebilecek bir duygu değil🙏Tarkan hocam vasıtasıyla şifalanmak ve şifalandırabilmek çok özel..İyi ki yollarımız kesişmiş hocam..emeğiniz çok değerli..çok teşekkürler🙏🙏🙏

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2020 - Tüm hakları saklıdır.