Kundalini Reiki 3. Seviye

Kundalini Reiki Master Seviyesi

Hediye Et

Reikinizi farklı bir seviyeye çıkartın

(7 görüş)
250,00 TL

Açıklama

Kundalini reiki oldukça sade ve oldukça etkili bir şifa sistemidir. Temeli vücuttaki şifa kanallarının ve chakraların açılması ve niyet ederek kendimize yada başkalarına şifa vermeye dayanır.
Bizler yerküre enerjisini 1. chakradan (kök chakra) vücudumuza alırız. Bu enerji tüm chakraları ve ana enerji kanallarını dolaşarak tepe chakaradan çıkar. Kundalini enerji kanalı kök chakrada başlar ve tepe chakrada son bulur. Kundalininin açılmasıyla chakralar tam olarak temizlenir ve enerji kanalları açılır. Bu şekilde vücuda giren yerküre enerjisi artar, bu enerji chakraları daha çok besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar. Kundalini enerjisine kundalini ateşi de denir.


Kundalini Reiki Mr.Ole Gabrielsen tarafından dünyaya tanıtılmıştır. Mr.Ole Gabrielsen Danimarkalı bir meditasyon masterıdır. Mr.Ole Gabrielsen ile Master Kuthumi'nin yaptığı çalışmalar ve ruhani bilgi alışverişleri sayesinde Kundalini Reiki tekniği doğmuştur. Şu ana kadar Kundalini Reiki uygulayıcıları bunun büyük faydalarını görmüşlerdir ve tüm dünyada büyük bir hızla yaygınlaşmaktadır.

Kundalini Reiki , kurucusu olan Ole Gabrİelsen tarafından en basit ve kendi kendine geliştirilebilir bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Kundalini ve Reiki enerjisinin birlikte çalıştığı bir sistem olan Kundalini Reiki yanlış sorunlu kundalini uyanışı yaşamış kişilerde problemlerin giderilmesinde ve dengelenmesinde olumlu etki yapmaktadır . Bu sistemde Reiki enerjisinin yumuşak ve ilimli yönü etkindir.

Kundalini Reiki ile vücudunuzdaki enerji kanallarını güçlendirerek , iyilestirici Reiki enerjisini daha yoğun bir şekilde kendinize ve başkalarına aktarmanız mümkün olabilir . Ayrıca Kundalini ' yi güvenli bir şekilde açarak kişisel gelişim sürecinize katkı sağlayabilirsiniz.

Kundalini Reiki 3'ü aldıktan sonra başkalarınıda Kundalnii Reikiye uyumlamayabilirsiniz. Kundalini Reiki 2 notlarından oğreneceginiz gibi avuç içine yazma metoduyla uzaktaki birine de şifa gönderebilirsiniz. Kundalini Reiki 3'ü aldıktan sonra Kundalini 1-2-3 enerjilerini başkalarına inisiye edebilirsiniz. Inisiye etmek her 3 inisiyasyonda da aynıdır. Kundalini 3 inisiyasyonu size başkalarına bu enerjiyi geçirme ve onları inisiye etme hakkı verir.


Temel olarak Kundalini , bazı iyileştirme kanalları ve çakraların açılması demektir ve bu şekilde dünyada ki yeryüzü enerjisine erişim kazanılır . Kundalini güçlü bir enerjidir , enerji merkezi olan kök çakra , kundalini enerjisi için giriş noktası olarak rol oynar . Kundalini enerjisi Kundalini ateşi olarak da adlandırılır , enerjinin kök çakradan girmesinden sonra ana enerji kanali kök çakrasından girer ve taç çakraya ulaşarak dışarı çıkar . Yanlış kundalini uyanımı ile problemi olan veya geçmiste olanlar , kundalini ile ilgili sorun yaşayanlar genellikle Kundalini Reiki ile yardım alabilir , çözüm geliştirebilirler.

Kundalini Reiki öğrenimi ile ilgilenen herkes Kundalini Reiki 1. seviyesi ile başlamalıdır . Baska sistemlerden uyumlanmış olsanız bile Kundalini Reiki 1. seviyesi öncelikle alınmalıdır. Kundalini 1-2-3 seviye eğitimleri ve uyumlaması uzaktan da alınabilir. Uyumlama kalitesinde uzaktan veya doğrudan olmasında bir farklılık yoktur.

Gereksinimler

En az Usui Reiki 2. seviye ve Kundalini Reiki 2. seviye uyumlaması almış olmak gereklidir.

Eğitmen ile tanışın

Tarkan Küçükaksu

Tarkan Küçükaksu

Yazar & Danışman & Reiki Master/Teacher

6 Görüş

Nilgün Han
Nilgün Han

Kundalini reiki 1 2 ve 3 eğitimlerimde Tarkan hocaya çok teşekkür ederim bu eğitimler çakralarımın açılmasına ve farkındalığımın artmasına aracı oldu ayrıca yardımlarından dolayı Tülay hanıma da çok teşekkürler eğitimleri alan,alacak olan herkese şifa olsun.......

Bu görüşü beğendiniz mi?
Merve Ak
Merve Ak

Kundalini 1-2’den sonra biraz ara verip uzaklaşmıştım,tembellik etmiştim açıkçası😅 Daha sonra 21 günlük bir aralıksız reiki uygulaması sonrasında gecenin bir vakti yataktan kalkıp Kundalini 3’ü almam gerektiğine karar verdim.Her şey zamanı gelince oluyor sanırım.Her ne kadar karar verdim desem de bu hadi alayım artık şeklinde zihinle verilmiş bir karar değildi ☺️ Üçüncü seviyede enerjideki artış muazzamdı.Uyumlama boyunca ellerim zonkladı.Diğer uyumlamalardan en bariz farkı buydu.İki gün boyunca da üçüncü göz çakram geceleri yandı.Değişik bir deneyim daha oldu.Sanırım pes etmeyip uygulamayı alışkanlık haline dönüştürünce enerji başka güzellikleri de beraberinde getiriyor.Tarkan Hoca’ma yine güzelliklere vesile olduğu için teşekkür ederim🙏🏻

Bu görüşü beğendiniz mi?
Şerife Anadal Güzel
Şerife Anadal Güzel

Kundalini reiki muhteşem bir şey. Usui reikiyi de pekiştirdiğini düşünüyorum. Tarkan Küçükaksu hocama çok teşekkür ediyorum. Yolunuz ışık olsun🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
Müge Sarban
Müge Sarban

Çok teşekkür ederim Tarkan Hocam, ben uyumlanma esnasında nerelere gidip geldim bilseniz, bu çok farklı bir deneyim oldu, keşişlerin olduğu bir alandaydım herkes oturmuş inisiye oluyordu, sizden almış olduğum bu eğitimi layığıyla kullanmaya niyet ediyorum ve kulağıma küpe sizin yolumuzdan giderek Usui Reiki geçmişi olmayan birini uyumlamayacağım🙏 Saygılar, sevgiler..

Bu görüşü beğendiniz mi?
Seçil Çagatay
Seçil Çagatay

Hepsi gibi master seviyesinde de harika ve tarifsiz duygularla dolu bir uyumlama süreci geçirdim. Tarkan hocama çok teşekkür ediyorum🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
Nihal Yıldız
Nihal Yıldız

Kök çakradan başlayarak sırasıyla bütün çakralarımın içinde Kundalini enerjisini hissedebilmek tarif edilebilecek bir duygu değil🙏Tarkan hocam vasıtasıyla şifalanmak ve şifalandırabilmek çok özel..İyi ki yollarımız kesişmiş hocam..emeğiniz çok değerli..çok teşekkürler🙏🙏🙏

Bu görüşü beğendiniz mi?
 • Eğitim: Eğitim
 • Konu: 8
 • Süre: 1 Saat 6 Dakika
 • Seviye: İleri
 • Uyumlama: Var
 • Eğitime Erişim: 15 Gün
 • Sertifika: Evet
 • Kategori: Reiki

Eğitim İçeriği

1. Bölüm

Konular

 • Kundalini Reiki Giriş
 • Kundalini Reiki Meditasyonu
 • Uygulama Nasıl Yapılır?
 • Kundalini Reiki Uzağa Gönderme
 • Kundalini 3 Ders Notları
 • Başkalarını Uyumlamak
 • Uyumlama Programlama
 • Uyumlama ve Sonrası
2. Bölüm

Uyumlama Alma

3. Bölüm

Sertifika Alma

Sizi Arayalım