Reiju Güçlendirme (Aylık)

"Reiju ile Reiki enerjinizi yenileyin ve güçlendirin"

  • Eğitim Süresi: 1 Saat 9 Dakika
  • Orta Seviyesi

Açıklama

Reiki Uygulayıcıları için Reiju Güçlendirme Çalışması ( Aylık Paket 4 hafta katılım )

Reiju; Reikiyi çıkartan Mikao Usui'nin öğrencilerine her hafta yaptığı güçlendirme ve yenileme uyumlamasıdır. Bu uyumlama ile öğrenci hem dengeye döner, hem de uygulama alanında yaptığı pratikler ile Reiki uygulamasını geliştirir.

Rei vermek, Ju almak anlamında kullanılır ve Reiki ustasından yenilenme ve dengelenme için alınan bir hediye olarak görülmektedir.

Bu çalışma bir eğitim değildir. Reiju güçlendirme sürekli katılabileceğiniz ve bir uygulayıcı olarak sizi dengede tutmayı amaçlayan bir uyumlama içermektedir.

Tek Haftalık Uyumlamayı görmek için buraya tıklayınız.

Gereksinimler

Bu çalışmayı alabilmek için herhangi bir Usui Reiki seviyesi almış olmalısınız.Hangi seviye olduğunuz fark etmeden Reiju alabilirsiniz.


İçerik

Reiju Bilgisi

Reiju Uyumlaması

Müşteri Görüşleri

  1. Yazan: Müge Mertöz|18.04.2019|

    Geçtiğimiz günlerde reiki 2 uyumlamami da tarkan beyden almıştım, ama hayatımın akışı ailevi sorunları getirince üzerimde negatif bir aura olustu ne kadar reiki yapsamda yapmadığım zamanlarda, gün içinde modumu yüksek tutmakta güçlük cekiyordum. Tarkan bey reiju önerdiğinde araştırdım ve reiki uyumlamam esnasındaki pozitif enerjiyi hafta da bir deneyimleme fikri bana cazip geldi . İlk reiju uyumlamami dün akşam aldım, yaklaşık 45 dakika müthiş bir pozitif enerji akışındaydım içsel deneyimler yaşadım ve bu sabah uyandığımdan beri hayat farklı işliyor sanki daha pozitif daha sevgi doluyum. Hayatın stresine değil güzel kısmına döndü yüzüm bir seferde mi hayret diyebilirsiniz ama evet bir seferde bile deneyimle farkındalık değişip algi yön değişiyormuş. Bu şifaya Aracı olan Tarkan beye çok teşekkür ediyorum

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2019 - Tüm hakları saklıdır.