Reiju Güçlendirme (Aylık)

"Reiju ile Reiki enerjinizi yenileyin ve güçlendirin"

 • Eğitim Süresi: 1 Saat 9 Dakika
 • Orta Seviyesi

Açıklama

Reiki Uygulayıcıları için Reiju Güçlendirme Çalışması ( Aylık Paket 4 hafta katılım )

Reiju; Reikiyi çıkartan Mikao Usui'nin öğrencilerine her hafta yaptığı güçlendirme ve yenileme uyumlamasıdır. Bu uyumlama ile öğrenci hem dengelenir, hem de uygulama alanında yaptığı pratikler ile Reiki uygulamasını geliştirir.

Rei vermek, Ju almak anlamında kullanılır ve Reiki ustasından yenilenme ve dengelenme için alınan bir hediye olarak görülmektedir.

Bu çalışma bir eğitim değildir. Reiju güçlendirme sürekli katılabileceğiniz ve bir uygulayıcı olarak sizi dengede tutmayı amaçlayan bir uyumlama içermektedir.

Tek Haftalık Uyumlamayı görmek için buraya tıklayınız.

Gereksinimler

Bu çalışmayı alabilmek için herhangi bir Usui Reiki seviyesi almış olmalısınız.Hangi seviye olduğunuz fark etmeden Reiju alabilirsiniz.


İçerik

Reiju Bilgisi

Reiju Uyumlaması

Müşteri Görüşleri

 1. Yazan: Candan Akin|12.08.2019|

  Reiju ile her hafta yapılan çalışmaya aksatmadan katılmaya devam ediyorum Reiki 1 ve 2 yi 2 aylık bir süreçte aldım ancak hergun düzenli reiki yapabilme fırsatım olmadığından her hafta reiju çalışması beni hem güçlendirdi hem de sanirim bende ki en büyük etkisi dengede kalmamı sağlıyor bunu hayatınızda hissetdikçe daha iyi anlıyor ve farkına varıyorsunuz ki içinde bulunduğumuz yaşam şartlarında dengede kalabilmek ve gücünüzü koruyabilmek çok zor bunun için Tarkan beye çok teşekkür ediyorum ve kendisiyle yollarımız kesiştiği içinde şanslıyım.

 2. Yazan: Müge Mertöz|23.07.2019|

  Bu ay 4. Kez aldım yıllardır üzerimdeki o negatif düşünme hastalığına tutulmuş zihnimi ve sinirli fevri tepkilerimi yok etti, özüme adım adım yaklaşıyorum daha iyi daha mutlu daha huzurlu birine dönüştüm, reiki ve reiju sifa ile insani kucaklıyor, tabi hayat bildiği gibi zehir zemberek akmaya devam ediyor fakat alınan şifa uyumlamasi bakış açısını değiştirip aslında herseyin nereden baktığınla alakalı olduğuna farkındalık getiriyor tabi bunlar kendi deneyimlerim hayat yolumda bunları deneyimlemek vardı, sizin yolunuzda size özel neler deneyimleceksiniz ne mucizeler yaşayacaksınız bilemem bildiğim tek birsey var sevgiden beslenen hersey sifalaniyor, hep sevgiye çıksın yolunuz

 3. Yazan: Müge Mertöz|18.04.2019|

  Geçtiğimiz günlerde reiki 2 uyumlamami da tarkan beyden almıştım, ama hayatımın akışı ailevi sorunları getirince üzerimde negatif bir aura olustu ne kadar reiki yapsamda yapmadığım zamanlarda, gün içinde modumu yüksek tutmakta güçlük cekiyordum. Tarkan bey reiju önerdiğinde araştırdım ve reiki uyumlamam esnasındaki pozitif enerjiyi hafta da bir deneyimleme fikri bana cazip geldi . İlk reiju uyumlamami dün akşam aldım, yaklaşık 45 dakika müthiş bir pozitif enerji akışındaydım içsel deneyimler yaşadım ve bu sabah uyandığımdan beri hayat farklı işliyor sanki daha pozitif daha sevgi doluyum. Hayatın stresine değil güzel kısmına döndü yüzüm bir seferde mi hayret diyebilirsiniz ama evet bir seferde bile deneyimle farkındalık değişip algi yön değişiyormuş. Bu şifaya Aracı olan Tarkan beye çok teşekkür ediyorum

© Yeni Bir Yaşam & Yeni Bir Online 2020 - Tüm hakları saklıdır.