• Ana Sayfa
 • Tarkan Küçükaksu ve Gönüllüler ile Şifa Çemberi

Tarkan Küçükaksu ve Gönüllüler ile Şifa Çemberi

"Sizin ve sevdikleriniz için"

Yeni Bir Online Şifa Çemberi

Tamamen ÜCRETSİZ olarak düzenlediğimiz haftalık toplu enerji gönderim çalışması ile bu sayfaya giriş yapacağınız kişi/taleplerinize Gönüllü Reiki Masterlar ve Uygulayıcılar ile Reiki gönderimi sağlayacağız.

İster kendiniz için ister sevdikleriniz için talep oluşturun. Üstelik taleplerde sınır yoktur. İstediğiniz kadar sayıda farklı talep oluşturabilirsiniz.

image
 • Şifa Çemberi Nasıl Çalışıyor?

  Cevap: Şifa Çemberine giriş yapmak için aşağıda bulunan formu doldurmanız yeterlidir. Takip eden ilk Perşembe saat 22:00'de Şifa Çemberi ekibimiz taleplerinize Reiki gönderecektir.

 • Listeye bir kere yazarsam her hafta gönderilir mi?

  Cevap: Listeye yazdığınız hafta o girişinize gönderim sağlanacaktır. Bir sonraki gönderim haftasında tekrar girebilir veya yeni girişler yapabilirsiniz.

 • Şifa Çemberi Ücretsiz mi?

  Cevap: Evet, Şifa Çemberi gönüllü ekibi ile bütüne hizmet amacıyla oluşturulmuş bir program olup tamamen ücretsizdir.

 • Gönderim sırasında ne yapmalıyım?

  Cevap: Gönderim sırasında siz veya yazdığınız isimlerin yapması gereken birşey yoktur. Ancak gönderilen enerjiyi deneyimlemek isterseniz gönderim saatinde bir yere uzanıp, gözleri kapatıp kendinizi akışa bırakabilirsiniz.

 • Şifa Çemberi kendime çalışmanın yerine geçer mi??

  Cevap: Şifa Çemberi Reiki uygulayıcılarının gönderdiği enerjiyi içerir. Şifa Çemberini bir ekstra güç olarak düşünebilirsiniz. Eğer Reiki uygulayıcı iseniz kendi pratiğinizi düzenli yapmaya devam etmelisiniz. Eğer değilseniz Reiki öğrenmenizi önemle tavsiye ediyoruz. Hiç birşey kendinize çalışmanın yerine geçemez.

Her Perşembe Saat 22:00'de

Şifa Çemberine Kalan Süre

Şifa Çemberine Talep Yazın

Aşağıdaki Talep kısmını doldurup gönderin. Şifa Çemberi ekibi ilk çalışmada talebinize Reiki gönderecektir. Farklı niyetler/kişiler için formu çok defa doldurup gönderebilirsiniz.

Şifa Çemberine talep göndermek için siteye giriş yapmalısınız. Eğer sitede üyeliğiniz yok ise tamamen ÜCRETSİZ şekilde buraya tıklayarak olabilirsiniz.

Sizde Öğrenmek için Reiki Eğitimlerini İnceleyin

Tarkan Küçükaksu Tarkan Küçükaksu

Reiki 1. Seviye Uygulayıcılık

5 (132 oy)
Tarkan Küçükaksu Tarkan Küçükaksu

Reiki 2. Seviye Uygulayıcılık

5 (62 oy)
Hemen Reiki Yolculuğuna Başlayın